Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (33)
PAŁKA Witold (1928-2013)
"Rozmowa"
olej na płótnie o wym. 50x40 cm,
Galeria Sztuki FOX
Katowice , ul. Powstańców 10
więcej na stronie : www. galeriafox.pl
fox@galeriafox.pl
tel . 32 608 63 71, 600 087 721
wysyłka 24h na terenie kraju - gratis.
14-01-2021
Nowość
Galeria Sztuki FOX
PAŁKA Witold (1928-2013)
"Kawiarnia"
olej na płótnie o wym. 40x50 cm,
Galeria Sztuki FOX
Katowice , ul. Powstańców 10
fox@galeriafox.pl
14-01-2021
Nowość
Galeria Sztuki FOX
Taniec brzucha, 1935
Aleksander LASZENKO (1883 Annówka pow. Wołczański, gub. Charkowska - 1944 Włocławek) Taniec brzucha, 1937 drzeworyt barwny, papier;wym 43 x 24 cm.(z ramą55x37cm.); sygn. i dat.; l. d.: A. Laszenko (ołówkiem); p. d.: drzeworyt 1935 (ołówkiem).

1 300 zł

14-01-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
MUDA/MUNKE Wojciech
Olej, akryl na płótnie pt. "Connection" z 2020... , 2020
Obraz Wojciecha Mudy/Munke pt. "Connection". Obraz wykonany technikami mieszanymi (olej + akryl na płótnie). Praca z 2020 roku formacie 50 cm x 40 cm . Sygnatura: na rewersie oraz na awersie; prawy, dolny róg.

10 000 zł

14-01-2021
Nowość
Galeria Foksal 17
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Olej na płótnie pt. "Flamenco" 18 cm x 13 cm , 2020
Miniaturowa abstrakcja pt. "Flamenco" z cyklu dzieł z 2020 roku Zdzisława MAJROWSKIEGO-MEYRO (ur. 1952) w formacie 18 cm x 13 cm. Obraz sygnowany przez artystę w prawym dolnym rogu. Praca dostępna z certyfikatem autentyczności Galerii Foksal 17.

2 800 zł

14-01-2021
Nowość
Galeria Foksal 17
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
Bez tytułu , 2020
akryl na płótnie 50 x 50 cm/więcej prac artysty na www.tabot.pl
Obiekt został sprzedany

25 000 zł

14-01-2021
Tabot - Galeria Sztuki Współczesnej
liczba obiektów: 33