Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
SIARA Tadeusz Michał (ur. 1941)
Obserwatorium 9 , 1995
Akwaforta na papierze z roku 1995, wymiary 15 x 11 cm / odcisk płyty/ 40 x 27 cm papier

210 zł

25-05-2020
Nowość
Galeria M
Obserwatorium 4 , 1991
Akwaforta na papierze z roku 1991, wymiary 15 x 11 cm / odcisk płyty/ 40 x 27 cm papier

210 zł

25-05-2020
Nowość
Galeria M
Obserwatorium 3 , 1991
Akwaforta na papierze z 1991 roku o wymiarach 15 x 11 cm / odcisk płyty/ papier 40 x 27 cm

210 zł

25-05-2020
Nowość
Galeria M
Obserwatorium , 1990
Akwaforta na papierze z 1990 roku o wymiarach 15 x 11 cm /odcisk płyty/ papier 39 x 16 cm

210 zł

25-05-2020
Nowość
Galeria M
GÓRSKI Stanisław (1887 Kościan - 1955 Kraków)
Portret pięknej góralki, 1938 r. , 1938
Pastel na papierze, 50x35 cm , sygnowana i datowana lewy dolny: St.Górski 1938r.

Więcej podobnych prac na stronie galerii:
MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
24-05-2020
Nowość
Malarstwopolskie.pl
DZWONKOWSKI Aleksander (1885-1969)
Pejzaż z brzozami
Olej na kartonie naklejonym na tekturę,
50x33cm, sygnowany i datowany lewy dolny:
"A.Dzwonkowski 1909"

MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
24-05-2020
Nowość
Malarstwopolskie.pl
WOLF Maja (ur. 1981)
Kot Mit

250 zł

24-05-2020
Nowość
Galeria Maya
KOSSAK Wojciech (Paryż 1856 - Kraków 1942)
Scena z Powstania listopadowego , 1902
sygn. p.d. 'Wojciech Kossak 1902'
olej deska
55x45cm
24-05-2020
Nowość
Galeria K - Antyki i Dzieła Sztuki Krzysztof Baran
WOLF Maja (ur. 1981)
Amielie - listy z Paryża , 2020

990 zł

24-05-2020
Nowość
Galeria Maya
liczba obiektów: 4000