Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
STOKFISZ-DELARUE Jan (ur. 1950)
GALERIA Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
11-05-2021
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
BERDOWSKA Tamara (ur. 1962, Rzeszów)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
11-05-2021
Nowość
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
11-05-2021
Nowość
BUŁKA MATŁACZ Katarzyna
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
11-05-2021
Nowość
Talerz platerowy Warszawa, Norblin, lata 1896-1914
plater, wys. 2,5 cm., średnica 26 cm. sygnowana ; w owalu NORBLIN iSka / Galw. / WARSZAWA i nr modelu 1800 i 26 oraz BM. Warszawa, firma Norblin, k. XIX w.

650 zł

10-05-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
FRAGET Józef (1797-1867)
Kubek platerowy Warszawa Fraget lata 1890-1896 r.
plater, wys.6,5 cm. śr.7 cm. Puncowanie; w owalu FRAGET W WARSZAWIE; w owalu skrzyżowane młotki; w prostokącie GALW, w rąbie N, orzeł dwugłowy, plater. Warszawa Fraget przed 1896 r.

450 zł

10-05-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
PAWLAK Włodzimierz (ur. 1957, Korytów)
„Rysunek tuszem, 145” , 2003
wymiary 32×23 cm
09-05-2021
Nowość
Galeria Giza
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
PRZYTULMY SIĘ olej płótno 50x40cm
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.p
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
09-05-2021
Nowość
BUŁKA MATŁACZ Katarzyna
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.p
tel.602183303
09-05-2021
Nowość
liczba obiektów: 4000