Galeria Foksal 17
ul. Foksal 17
​00​-372 Warszawa
517 213 615
galeria@foksal17.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (246)
SŁAWIŃSKI Stefan (1948 - 2011)
Bo urodziła syna , 2007
certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 /
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

800 zł

12-07-2018
Ballada , 2010
grafika na papierze / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 /
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

1 400 zł

22-06-2018
Aura , 2010
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

1 400 zł

27-06-2018
Astigmatic , 2010
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

1 400 zł

02-07-2018
Akt , 2009
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

2 200 zł

03-07-2018
SĘTKOWSKI Tomasz (ur. 1961 r.)
"Podwodny świat" olej na płótnie z 1998 roku , 1998
Obraz olejny na płótnie pt. "Podwodny świat" Tomasza Sętowskiego z 1998 roku. Wymiary dzieła 100 cm × 81 cm Sygnatura: front, lewej dolny róg T. Sętowski, dodatkowo na odwrocie praca tytułowana ,sygnowana Tomek Sętowski olej płótno 100 cm x 81 cm marker

48 000 zł

12-11-2019
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Piękno dnia , 2000
65 x 55 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, lewy dolny róg /rama z p-p / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Blue-s/

blue-s@blue-s.pl
www.blue-s.pl
517 213 615

26 000 zł

07-11-2017
Obraz olejny pt. "Twórca fantastyczny" , 2005
Obraz Tomka Sętowskiego pt. "Twórca fantastyczny" z 2005 roku wykonany techniką olejną na płótnie + płyta. Praca w formacie 30 cm x 24 cm, sygnowany w prawym dolnym rogu T. Sętowski oraz na rewersie "olej, płótno, płyta" Obraz z certyfikatem artysty.
Obiekt został sprzedany

16 000 zł

12-03-2020
Akwarela pt. "Statek widmo" , 2019
Obraz (akwarelowo-rysunkowy) pt. "Statek widmo" z 2019 roku, artysta Tomasz Sętowski, format 25 cm x 33 cm , praca tytułowana oraz sygnowana w górnej, środkowej części. Akwarela posiada certyfikat autorski oraz certyfikat autentyczności Galerii Foksal 17

6 500 zł

18-02-2020
Akwarela pt. "Prorok" z 2018 roku
Obraz Tomka Sętowskiego pt. "Prorok" z 2018 roku. Praca wykonana techniką akwareli + piórko na papierze w formacie 25 cm x 33 cm. Akwarela tytułowana oraz sygnowana w lewym, górnym rogu, dostępna z certyfikatem artysty oraz certyfikatem Galerii Foksal 17
Obiekt został sprzedany

5 500 zł

12-03-2020
Akwarela pt. "Pojedynek artystów" , 2018
Obraz Tomasza Sętowskiego pt "Pojedynek artystów" wykonany w technice akwarela + piórko na papierze w formacie 33 cm x 25 cm z 2018 roku. Praca tytułowana oraz sygnowana w górnym lewym rogu. Akwarela dostępna z certyfikatem artysty oraz Galerii Foksal17.

6 500 zł

11-03-2020
Akwarela pt. "Król ostatni" , 2019
Obraz (akwarelowo-rysunkowy) pt. "Król ostatni" z 2019 roku, artysta: Tomasz Sętowski, format: 25 cm x 33 cm, praca tytułowana oraz sygnowana w prawej górnej części. Akwarela posiada certyfikat autorski oraz certyfikat autentyczności Galerii Foksal 17
Obiekt został sprzedany

5 000 zł

18-02-2020
Akwarela na papierze pt. "Silver horse" , 2018
Obraz akwarelowo-rysunkowy pt."Silver horse" Tomka Sętowskiego w formacie 33 cm × 25 cm. Praca tytułowana oraz sygnowana na froncie przez Tomka Sętowskiego.

5 500 zł

27-02-2020
"Diabolina" , 2015

60 000 zł

09-10-2019
"Awake" , 2018
Obraz olej na płótnie pt." Awake" autorstwa Tomasza Sętowskiego z 2018 roku. W rozmiarze 30 cm x 40 cm. Praca sygnowana przez artystę - front lewy dolny rog T. Sętowski oraz na rewersie Tomek Sętowski "awake" olej, płótno
40 cm x 30 cm.

22 000 zł

07-11-2019
JAROCKI Wojciech (ur. 1954)
Kobieta , 2010
Rzeźba wykonana z drewna jabłoni o wymiarach 98 x 35 x 35, sygnowana w podstawie.

Galeria sztuki współczesnej FOKSAL17,
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

12 500 zł

25-07-2017
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z winogornami , 2015
50 x 40 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy górny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

3 200 zł

19-09-2016
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z owocami
65 x 54 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

3 500 zł

19-09-2016
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z karafką , 2015
65 x 50 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

3 500 zł

19-09-2016
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z kamionką , 2015
48 x 38 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

2 800 zł

19-09-2016
JAROCKI Zbigniew (ur. 1962)
Siedząca zamyślona kobieta , 2011
Rzeźba wykonana z brązu o wymiarach 35 x 35 x 15, sygnowana w podstawie.
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

12 000 zł

25-07-2017
BEKSIŃSKI Zdzisław (1929-2005)
Bez tytułu(sygnowana przez autora)
Grafika cyfrowa (fotomontaż) 40 cm x 30 cm, sygnowana przez Zdzisława Beksińskiego w dolnej centralnej części pracy.
Obiekt został sprzedany

6 000 zł

16-01-2020
Bez tytułu (sygnowana przez autora)
Grafika komputerowa na papierze, 40 cm x 30 cm , Sygnowana przez Zdzisława Beksińskiego w dolnej centralnej części pracy.

6 000 zł

16-01-2020
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Żywioł , 1993
70x50 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

6 800 zł

12-01-2018
Żar , 2013
180 x 130 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

28 000 zł

25-09-2017
liczba obiektów: 246