Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Grodzka 17
09-402 Płock
506 048 959
galeriagrodzka@poczta.onet.pl
poniedziałek - piątek: 12.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (466)
Talerz dekoracyjny
porcelana Berlin II połowa XIX w. śr. 21,5 cm

400 zł

16-12-2008
Talerz dekoracyjny
porcelana Berlin XVIII w. śr. 25 cm

1 500 zł

16-12-2008
Talerz
porcelana Chiny XVIII w. śr. 22,5 cm

900 zł

07-11-2013
Talerz
porcelana Chiny XVIII w. śr. 23,5 cm

900 zł

07-11-2013
Talerz

900 zł

07-11-2013
Talerz

900 zł

07-11-2013
Talerz

900 zł

07-11-2013
Talerz

900 zł

07-11-2013
Talerz

900 zł

07-11-2013
Talerz
porcelana WIEDEŃ 1803 rok śr. 23,5 cm

800 zł

30-04-2010
Talerz

900 zł

07-11-2013
Talerz
NIEMCY LUDWIGS-BURG 1765-1770 PORCELANA śr. 24 cm

1 000 zł

29-03-2017
Talerz
porcelana Miśnia XIX w. śr. 21 cm
14-04-2017
Talerz
ceramika FRANCJA SARREGUEMINES przełom XIX/XX w. śr. 31 cm
10-05-2018
Talerz
porcelana Imari śr. 55 cm
19-12-2019
Taca art deco
mahoń, srebro pr. 835 Wilkens, Niemcy l. 20 XX w. dł. 40 cm szer 20,5 cm
29-06-2018
Taca
srebro pr. 925 Starr & Marcus Londyn około 1830 rok waga 1762 g dł. 51 cm szer. 38 cm
10-07-2017
Taca
srebro Austro-Węgry waga 4320g dł.7 7 cm szer. 47 cm
27-03-2020
Tabakierka
srebro pr. 84 waga 47g wys. 1.8 cm dł. 5,5 cm szer. 3,5 cm
23-08-2013
Tabakiera
srebro złocone pocz. XIX w. waga 78g wys. 1,5 cm dł. 7 cm szer. 4 cm

1 200 zł

26-09-2011
Słoń
ceramika 1 ćw. XX w. wys. 34 cm dł. 42 cm szer. 12 cm
15-02-2018
Szkatuła art deco
owalna lata 20. XX w.; intarsja: brzoza karelska, mahoń wys. 8 cm dł. 34 cm szer. 23 cm
12-03-2019
Szczypce do cukru
srebro pr. 84 waga 30g dł. 13 cm

450 zł

20-02-2014
Szczypce do cukru
Suck srebro pr. 12 waga 26g dł. 15 cm

450 zł

20-02-2014
Szczypce do cukru
srebro pr. 84 waga 40g dł. 12 cm

450 zł

04-08-2016
liczba obiektów: 466