prostokątny wsparty na czterech kabriolowych nogach z łączyną blat marmurowy, drewno pokryte złotolem. II poł. XIX w.
Wym: w. 75, blat: 102 x 66 cm. NR KAT. 230
16-08-2024
ANTIK BAZAR. Meble Antyczne. E. i S. Wojtachnio
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.
Wymiary: 21x18x13 cm
1 950 zł
16-08-2024
OPAŁA Jacek (ur. 1970)
Tytuł: Złoty róg
Wymiary: 65 x 40 x 40 cm
Technika: ceramika, kamień
Sygn. z przodu
Certyfikat autentyczności
3 300 zł
14-08-2024
artofpoland.pl
LIPOWCZAN Jacek (Jack) (ur. 1951, Istebna)
Tytuł: Niespodzianki i pułapki czekają wszędzie.
Wymiary: 55 x 75 cm, plus oprawa
Technika: olej, deska
Sygnatura: z przodu oraz na odwrociu
Certyfikat autentyczności
9 900 zł
14-08-2024
artofpoland.pl
Dzban, Niemcy, pocz. XX w.
Kryształ cięty, szlifowany, w oprawie ze srebra pr. 800. Na wieku wygrawerowany monogram i daty.
Wysokość: 38,5 cm
3 900 zł
14-08-2024
LISOWSKA Małgorzata (ur. 1981)
'My cancer cells’ 3 Miejsce na Świecie
Wymiary: 30 x 40 cm, plus oprawa
Technika: fotografia mikroskopowa, papier fotograficzny: Hahnemühle FineArt Photo Rag® (308 gsm)
Edycja kolekcjonerska, egz. 1/8
Sygnatura wraz z certyfikatem i hologramem: na odwrociu
3 000 zł
13-08-2024
artofpoland.pl
KIELAR Andrzej
Tytuł: Solaris
Tytuł: Solaris
Wymiary: 80 x 80 cm
Technika: olej, akryl, płótno
Sygnatura: KIELAR
2 500 zł
13-08-2024
artofpoland.pl
WĄTOR Adam (ur. 1970, Myślenice)
Tytuł: Tajemnicza nieznajoma
Wymiary: 120 x 100 cm
Technika: olej, akryl, płótno
Sygnatura: z przodu
Certyfikat autentyczności
18 500 zł
13-08-2024
artofpoland.pl
GOCEK Krzysztof (ur. 1964)
Tytuł: Pejzaż
Wymiary: 24 x 18 cm
Technika: olej, akryl, płyta
Sygnatura: na odwrociu