Brąz patynowany, malowany na zimno, sygnowany na podstawie "Strasser".
Wysokość 40 cm.
9 500 zł
06-08-2018
GROTTGER Artur (1837-1867)
“Portret męski”
Akwarela na papierze, sygn. monogramem l.d. “A.G”. Na odwrociu opinia dr. Stanisława Dąbrowskiego potwierdzająca autentyczność.
Wymiary w ramie: 44x39cm (17x13 cm)
13 000 zł
02-10-2024
WASNER Artur (1887 - 1939)
Potok górski zimą
Olej na płótnie, sygnowany ld. "A. Wasner"
Wymiary w ramie: 68x78 cm (50x60 cm)
12 000 zł
05-09-2023
LASKOWSKA Ałła (1920 - 2000)
"Portret dziewczyny", Paryż, 1970 r.
Olej na płótnie, sygn. p.d. "Ałła".
Wymiary w ramie: 70x59 (55x39)
4 800 zł
10-09-2021
NARĘBSKA-DĘBSKA Barbara (1921 Włocławek - 2000 Aleksandrów Kujawski)
"Katedra w Chełmży", 1955 r.
Akwatinta na papierze, sygnowana i datowana "Barbara Narębska-Dębska 55". Wymiary w ramie: 71x61 cm (40x30 cm).
1 200 zł
03-12-2015
GRUNWALD Bela Ivanyi (1867 - 1940)
„Dziewczyna z papierosem”
, 1935
Olej na płótnie, sygnowany dwukrotnie l. d. "GRÜNWALD B." oraz p. d. "Iványi Grünwald B", oraz opisany na rewersie.
Wymiary w ramie: 95x75 cm (80x60 cm)
7 800 zł
10-10-2018
NOWAKOWSKI Bogdan Bartłomiej (1887 Warszawa - 1945 Broniszów)
“Rysunek satyryczny”
Tusz na papierze, sygn. l.d. “BOGDAN”.
Wymiary w ramie: 54,5x48 cm (36x31 cm)
4 900 zł
06-09-2023
“Rysunek satyryczny”
Tusz na papierze, sygn. p.g. “BOGDAN”.
Wymiary w ramie: 54,5x48,5 cm (37x31 cm)
4 900 zł
06-09-2023
CHORĄŻUK Bogdan
Kwiaty
Poliakryl na płycie, 63x49 cm, sygn. pd. "Chorążuk".
2 500 zł
31-01-2019
PIKULICKI Bogdan
"Przed rosołem”, 1978 r.
Akwaforta/akwatinta, sygnowana i datowana "B. Pikulicki 78".
Wymiary w ramie: 32x22 cm (14,5x10,5 cm)
420 zł
02-08-2023
CYBIS Bolesław (1895-1957)
“Portret dziewczyny”, 1925 r.
Akwarela na papierze, sygn. i dat. p.g. “7/VI 25 / B. Cybis”.
Wymiary w ramie: 59x49 cm (40x30 cm)
29 000 zł
26-08-2024
CZEDEKOWSKI Bolesław Jan (1885 Wojniłów - 1969 Wiedeń)
"Martwa natura z różami", 1915 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany ld.: "Czedekowski B. 1915"
Wymiary w ramie: 98x78 cm (75x60 cm)
29 000 zł
16-04-2024
KUDEWICZ Bolesław (1887 Lwów - 1957 Kłodzko)
Bolesław Kudewicz "Przed zajazdem" 1930 r.
Olej na płótnie, sygnowany ld. "B. Kudewicz". Wymiary z ramą 94x86 cm. (80x70 cm)
6 800 zł
10-11-2015
LINKE Bronisław (1906 - 1962)
“Projekt plakatu na zlot młodzieży”, 1952 r.
Tusz na papierze, sygnowany i datowany l.d. “BW Linke 1952”.
Wymiary w ramie: 39x30,5 cm (32x24 cm)
7 500 zł
25-10-2023
LINKE Bronisław (1906 - 1962)
"Rysunek satyryczny", 1953 r.
Tusz na papierze, sygnowany i datowany p.d. “BW Linke 1953”, opisany na odwrociu.
Wymiary w ramie: 44,5x36 cm (29x20,5 cm)
7 500 zł
28-08-2023
LINKE Bronisław (1906 - 1962)
"Najpierw strzelaj, potem pytaj", 1944 r.
Tusz na papierze, sygnowany i datowany l.d. “BW Linke 1944”.
Wymiary w ramie: 47x38 cm (32x23,5 cm)
7 500 zł
28-08-2023
LINKE Bronisław (1906 - 1962)
"Macartuhrowi za wierną służbę", 1950 r.
Tusz na papierze, sygnowany i datowany l.d. “BW Linke 1950”.
Wymiary w ramie: 44x36 cm (29x22 cm)
7 500 zł
28-08-2023
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława (1868 Kraków - 1953 Kraków)
"Pejzaż z mostkiem", 1934 r.
Gwasz na papierze, sygnowany i datowany ld.: "B. RYCHTER-JANOWSKA 1934"
Wymiary w ramie: 29x35 cm (11x18 cm)
7 500 zł
08-09-2023
"Ogród w Trenczynie”, 1898 r.
Akwarela na papierze, sygnowana, opisana i datowana p.d.: "Br. Janowska Trenczyn 98"
Wymiary w ramie: 26x30 cm (18x20 cm)
4 500 zł
21-12-2023
"Jesienny spacer przed dworkiem"
Olej na kartonie, sygnowany p. d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA"
Wymiary w ramie: 33x39 cm (20x26,5 cm)
14 000 zł
30-01-2024
ZACH Bruno (1891 Żytomierz - 1945 Wiedeń)
„Kulomiot”
Brąz sygnowany na podstawie, cokół z marmuru.
Wysokość: 34 cm
6 900 zł
27-10-2023
GĘSTWICKI Brunon (1882 Kwidzyń - 1969 Toruń)
“Burek”
Akwarela na papierze, sygnowana p.d. “B. Gęstwicki”.
Wymiary w ramie: 55x65 cm (47x58 cm)
2 500 zł
01-03-2023
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
„Lato w Warszawie", 1961 r.
Olej na kartonie, sygn. i dat. p.d. „Błażej Iwanowski 1961”.
Wymiary w ramie: 40x50 cm (30x40 cm)
4 900 zł
21-03-2023
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
“Warszawska kapliczka”, 1945 r.
Olej na kartonie, sygn. p.d. „Błażej Iwanowski 1945”.