długość: 18 cm; masa: 42,10 g
puca złotnika: „Jka”
ID 2526/KGS
30-01-2023
PAPIEROŚNICA
pocz. XX w.
srebro pr. 0,935
giloszowana
z prostokątnym kartuszem wysadzanym diamentem w formie trójkąta ~ 0,15 ct H/SI i 2 szafirami w szlifach bagiet ł. ~ 0,15 ct, tworzącymi monogram “M”
wnętrze złocone, wymiary: 8 x 6 x 0,8 cm; masa: 70,34 g
ID 1489/KGS
25-04-2022
PAPIEROŚNICA
okres międzywojenny
srebro, grawerowane
paski
złocone wnętrze
dekorowana szafirem w szlifie kaboszon
wymiary: 10 x 8,5 cm; masa: 112,50 g
ID 1648/KGS
25-04-2022
PAPIEROŚNICA
Francja, pocz. XX w.
srebro, nieczytelna punca, złocone
z giloszowanym detalem
szafirowy kaboszon na przycisku
złocone wnętrze
wymiary: 8,5 x 6 cm; masa: 84,21 g
ID 1488/KGS
25-04-2022
OTWIERANY WISIOREK W FORMIE KUFERKA, XX W.
złoto pr. 0,750
3 szt. turkusów
rubin
perły rzeczne
wymiary: 1,5 x 1,2 cm
masa: 4,22 g
ID 3747/KGS
11-09-2024
OKRĄGŁY MEDALIK Z MATKĄ BOSKĄ,
XX wiek
złoto pr. 0,750
wg G. Rabiera
średnica: 2,2 cm; masa: 1,71 g
ID 1415/KGS
08-09-2021
OBRĄCZKA „TRINITY RING” CARTIER, XX w.
złoto trójbarwne, pr. 0,750
rozmiar: 7, masa: 10,05 g
sygn. „Cartier”
ID 2799/KGS
25-04-2023
OBRĄCZKA „ETERNITY RING”, pocz. XX w.
białe złoto brak pr.
22 diamenty w szlifach 8/8 ł. ~ 0,35 ct H/VS-SI