Zelektryfikowana lampa ze szklanym kloszem, wykończona brązem złoconym.
1 900 zł
12-07-2019
Amfora, Miśnia, pocz. XX w.
Porcelana z Królewskiem Manufaktury Porcelany w Miśnii, ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.
Wysokość: 29 cm
3 500 zł
31-01-2023
Allesandro Sani "Z wizytą u niani"
Olej na płótnie, sygnowany pd.: "A. Sani".
Wymiary w ramie: 100x85 cm (74x52 cm).
Na rewersie nalepki aukcyjne. Rama ręcznie rzeźbiona i złocona.
29 000 zł
17-06-2024
Alina Lefeld “Meksykański pejzaż” 1967 r.
Tempera na papierze, sygnowana i datowana p.d. “ALINA LEFELD 1967”.
Wymiary w ramie: 66x49 cm (49x33 cm)
1 700 zł
09-02-2024
Alexandre Louis Jacob "Pejzaż z mostkiem"
Olej na kartonie, na rewersie szkic ołówkiem oraz autorsta pieczęć "Atelier Alexandre Jacob".
Wymiary w ramie: 27x33 cm (20x25 cm).
3 500 zł
21-02-2019
Alexander Nikolaus Borsow "Łoś w lesie"
Olej na desce mahoniowej, sygnowany pd. "A.Borsow".
Wymiary w ramie: 66x96 cm (46x76 cm).
12 000 zł
08-04-2018
Alessando Ruga 'Terminator przy pracy'
Rzeźba w alabastrze, sygnowana na rewersie "A.Ruga". Wysokość 50 cm.
8 800 zł
03-11-2014
Aleksiej Biełyj "Zima" 1943 r.
Olej na płótnie, sygn. pd. cyrylicą "A. Белый 43". Wymiary z ramą: 40 x 48 cm (30x38cm).
2 900 zł
05-11-2015
Albert Heinrich Brendel “Doglądając stada”
Olej na płótnie, sygn. p.d. “Prof. A.Brendel”.
Wymiary w ramie: 70x80 cm (55x65 cm)
2 900 zł
18-07-2023
Adolf Karol Sandoz "Scena w gondoli weneckiej"
Olej na płótnie, sygnowany pd. "A.Sandoz". Wymiary w ramie: 56x44 cm (46x32 cm). Na rewersie paryska pieczęć oraz nalepka własnościowa z tytułem i numerem z kolekcji: "Raphael de Lamartin No.3 XXXIII".
15 000 zł
05-11-2015
Adolf Joseph Pohl "Matka z dzieckiem", ok. 1900 r.
Lampa figuralna z brązu, sygnowana "Pohl". Wysokość 80 cm.
Adolf Joseph Pohl (Wiedeń 1872 - 1930) rzeźbiarz austriacki.
9 500 zł
25-09-2015
Adolf Geigenmüller, Waza Rosenthal, 1912 r.
Porcelana dekorowana ręcznie. Wysokość 27 cm.
Sygnowana znakiem Rosenthala oraz odręcznie: "gemalt von A. Geigenmüller". Oddział Sztuki (Kunstabteilung).
3 900 zł
04-05-2018
Para obrazów: olej na desce, sygn. p. d. „A. Baumgartner-Stoiloff jun”, l.d. „A. Baumgartner-Stoiloff jun”
Wymiary w ramie: 30x46 cm (16x32 cm) każdy
7 500 zł
29-04-2024
"W świetle księżyca", 1996 r.
Mezzotinta, sygnowana i datowana "B. Pikulicki 96"
Wymiary w ramie: 23,5x18 cm (17x12 cm)
350 zł
02-08-2023
"Rybacy" Royal Dux, II poł. XX w.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana. Porcelánová Manufaktura Royal Dux Bohemia, Duchcow. Wymiary: 49x22x37 cm.
2 900 zł
05-10-2015
"Lato", Miśnia, k. XIX w.
Figurka porcelanowa z cyklu "Cztery Pory Roku", ręcznie malowana, sygnowana znakiem Miśnieńskiej Manufaktury Porcelany.
Wysokość 13 cm.
2 500 zł
28-09-2023
"Dziennikarz" XIX w.
Figurka z brązu, sygnowana nieczytelnie "G. Kau..". Gustave Kaupert (?) 1819-1897. Wysokość 12 cm.
900 zł
14-09-2015
"Delikatność", Francja, pocz. XX w.
Figura z gipsu palonego, polichromowana.
Wymiary: 53 cm x 36 cm
1 900 zł
14-11-2018
"Chłopiec z jagnięciem" Rosenthal
Figurka porcelanowa, sygnowana Rosenthal, ok. 1957 r.
1 500 zł
01-10-2015
"Chłopiec jadący na gęsi", Herend, ok 1940 r.
1 800 zł
01-10-2015
BORATYŃSKI (wł. JURKIEWICZ) Emil (1806 lub 1810 - 1876 Paryż)
“Odpoczywająca dama”
Olej na płótnie, sygnowany słabo widocznym monogramem l.d. “E.B.”, opisany na rewersie “K.E. Boratyński 27 J'Enfer Paris”.
Wymiary w ramie: 47x40 cm (41x33 cm)
18 000 zł
16-04-2024
BROSZKIEWICZ A. (XX w.)
Olej na płótnie, sygnowany i datowany l. d. "A. Broszkiewicz 1913".
Wymiary: 87x73 cm 74x60 cm
6 800 zł
30-04-2019
WIECZOREK Adam Krzysztof (ur. 1950 r.)
"List II", 1988 r.
Akwaforta na papierze, sygnowana, opisana i datowana.
Wymiary w ramie: 37x30 cm (25x18 cm)
650 zł
14-03-2024
SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
„Na wsi”
Olej na kartonie, sygnowana l. d. "A.Setkowicz".
Wymiary w ramie: 34x39 cm (16x20,5 cm)
5 500 zł
03-06-2024
Wiejski kościółek
Olej na kartonie, sygnowany l. d. "A.Setkowicz".
Wymiary w ramie: 29x34 cm (23x27 cm)