Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (140)
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.
Wymiary: 6x8x2,5 cm

650 zł

04-12-2023
Nowość
„Sikorka” Hugo Meisel, Rosenthal, 1953-1956

Wymiary: 9x8x4 cm

750 zł

04-12-2023
Nowość
Henri Joseph Pauwels był belgijskim malarzem urodzonym w 1903 roku.Jego żywa pastelowa paleta kolorów i luźne pociągnięcia pędzlem odzwierciedlają zainteresowanie impresjonistów. Tworzył w okolicy Antwerpii, był niezwykle wrażliwy na światło i kolor.

3 000 zł

03-12-2023
Nowość
Galeria Giza
Masa łączna : 21.200 g.
Próba : ok. 0.800
korale szlachetne (corallium rubrum), śr. 3.7-4.2 mm.
1 szt. koral kaboszon (markiza), 18 x 5 mm.
Wymiar : dł. 19.4 cm.
Do wyrobu dołączamy certyfikat na życzenie klienta.

2 500 zł

02-12-2023
Nowość
Galeria 32
Masa łączna : 3.300 g.
Próba : ok. 0.875
1 szt. onyks (kaboszon), 26 x 20 mm.
14 szt. turkusów (kaboszony), 3-2.5 mm.
11 szt. granatów, 5 x 3.5 mm, 4-2 mm
Wymiar : 80 x 40 mm.
Pod onyksem otwierany sekretnik

3 600 zł

02-12-2023
Nowość
Galeria 32
srebro próby 3, waga.502gr.,wym. 13,5x12x10,5 cm. sygnowana; w tarczy złotnik TLG, cecha probierni austriackiej koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą A(?) Austria.Wiedeń. Lata 1872-1920

4 000 zł

01-12-2023
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Cukiernica srebrna złocona.
Cukiernica srebrna. srebro, złocona wewnątrz , kość, pr. 800, waga 366 g. wym.14x17x13 cm.

3 200 zł

01-12-2023
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Srebro, próba 3, waga 796 g, wym.47x33x7 cm. Puncowanie: w prostokącie monogram złotnika SP; w kole głowa kobiety w chuście; w owalu 3, głowa kobiety w chuście, K. Polska, Kraków, po 1931

4 500 zł

01-12-2023
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Cukiernica porcelanowa, częściowo złocona, ręcznie malowana dekoracją Imari, sygnowana. Malarz dekoracji Michael Bayer (czynny 1787-1824).

Wysokość: 10 cm

Średnica: 9 cm

1 200 zł

01-12-2023
Nowość
liczba obiektów: 140