Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (379)
TRAUTMAN Mieczysław (1885 - 1941)
"Lato na wsi"
akwarela na papierze
43 x 32,5 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "M. TRAUTMAN".

3 000 zł

29-05-2020
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
WOJNARSKI Jan (1879 - 1937)
"Samotne drzewo" , 1909
litografia barwna na papierze
28,5 x 39,5 cm
sygnowana ołówkiem w lewym, dolnym rogu: "JWojnarski" i opisana w prawym, dolnym rogu: "odb. własna".

1 500 zł

29-05-2020
Nowość
BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
"Gratis" , 1999
linoryt na fioletowym papierze
31,5 x 45 cm
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem poniżej kompozycji: "14/14 grafika / gratis Bujnowski / 99".

2 600 zł

29-05-2020
Nowość
WITOLD-K (Kaczanowski Leszek Wit) (ur. 1932)
"Kompozycja" , 2009
olej na płótnie
38 x 31 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Witold-2009".

6 200 zł

29-05-2020
Nowość
SZCZERBIŃSKI Marian (1900 - 1981)
"Krakowski nokturn"
akwarela, gwasz na papierze
35 x 64 cm
sygnowany dwukrotnie: w lewym, dolnym rogu: "MSZCZERBIŃSKI | KRAKÓW" oraz w prawym, dolnym rogu "SZCZERBIŃSKI | WAWEL".

2 200 zł

29-05-2020
Nowość
KRAJEWSKA Helena (1910 Biecz - 1998 Warszawa)
"Barki na brzegu Wisły" , 1948
olej na tekturze
33 x 44 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "H. KRAJEWSKA | 48".

4 800 zł

29-05-2020
Nowość
FILIPKIEWICZ Stefan (1879 Tarnów -1944 obóz koncentracyjny Mauthausen-Gusen)
"Zima nad Dunajcem"
akwarela na papierze
28,5 x 42 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Stefan Filipkiewicz".

3 400 zł

29-05-2020
Nowość
FILIPKIEWICZ Mieczysław (1891-1951)
"Panorama Tatr"
akwarela na papierze
35,3 x 49 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ".

2 200 zł

29-05-2020
Nowość
BIŃKOWSKI Stanisław (1900 - 1978)
"O przemianach społecznych na wsi"
olej na tekturze
77 x 51 cm
sygnowany w prawym, górnym rogu: "S. Bińkowski".

2 000 zł

29-05-2020
Nowość
liczba obiektów: 379