Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (267)
STAROWIEYSKI Franciszek (1930 Bratkówka k. Krosna - 2009 Warszawa)
“Kompozycja z mężczyzną i instrumentem”
Piórko, tusz na papierze.

Wymiary w ramie: 32x18,5 cm (20x7 cm)

2 900 zł

04-08-2022
Nowość
“Kompozycja z siedzącym mężczyzną”
Piórko, tusz na papierze, sygn. “Byk Jan”, pieczęć “z rysunków Franciszka Starowieyskiego”.

Wymiary w ramie: 41x33,5 cm (28x20 cm)

4 800 zł

04-08-2022
Nowość
Rzeźba przedstawiająca Dianę
wykonana z brązu patynowanego, przedstawiona z łukiem i strzałą wykonanymi z brązu złoconego. Sygn. na podstawie "Houdon" i z tabliczką DIANE Par Houdon Musee du Louvre
wym: w. 60, podstawa: 18 cm.
NR KAT. 157R
04-08-2022
Nowość
ANTIK BAZAR. Meble Antyczne. E. i S. Wojtachnio
Zegarek gabinetowy
z postacią tancerki, brąz złocony
sygn. A Delalande a Paris
wym: w. 24, podstawa: 8 x 12 cm.
NR KAT. 156R
04-08-2022
Nowość
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Tytuł pracy: Gdańsk
Wymiary pracy: 55 x 46 cm
Technika: akryl, płótno
Rok: 2018
Sygnatura: E. DWURNIK 2018, na odwrociu katalogowany oraz sygnowany
Certyfikat autentyczności autorski
04-08-2022
Nowość
artofpoland.pl
KIELAR Andrzej
Tytuł pracy: Praźródło
Wymiary pracy: 80 x 100 cm
Technika: olej, akryl, płótno
Sygnatura: KIELAR
Certyfikat autentyczności

5 000 zł

04-08-2022
Nowość
artofpoland.pl
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303

1 790 zł

03-08-2022
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303

1 190 zł

03-08-2022
Nowość
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303

1 490 zł

03-08-2022
Nowość
liczba obiektów: 267