Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (194)
STOKFISZ-DELARUE Jan
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.p
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
14-08-2019
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
Żardiniera secesyjna, Royal Dux, 1900 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: 20x30x13 cm

2 500 zł

13-08-2019
Nowość
JAŚNIKOWSKI Jarosław (ur. 1976 r.)
Odwiedziny , 2018
Jarosław Jaśnikowski ,,Odwiedziny''
Technika: olej/płótno
Wymiary: 60x80 cm (84x105 w ramie)
Obraz oraz rama są w stanie idealnym.

15 000 zł

13-08-2019
Nowość
Galeria Maya
Fajans w oprawie ze srebra, sygnowany.

Wysokość: 17 cm

1 300 zł

13-08-2019
Nowość
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
Czarodziejski flet , 2019
akryl na płótnie, 32x48,sygn.l.d.
12-08-2019
Nowość
ART DECORUM - sztuka współczesna
JONIAK Juliusz (ur. 1925)
Cadaques , 2019
olej na płótnie,73x92,sygn.p.d.
12-08-2019
Nowość
JONIAK Juliusz (ur. 1925)
Martwa natura z paletą , 2019
12-08-2019
Nowość
JONIAK Juliusz (ur. 1925)
Kawiarnia w Arles , 2019
12-08-2019
Nowość
Wazon secesyjny, ok. 1900 r.
Szkło warstwowe w oprawie z cyny złoconej.

Wymiary: 40x17 cm

3 900 zł

12-08-2019
Nowość
liczba obiektów: 194