Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (156)
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
18-02-2020
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
JAKUBCZAK Piotr
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
18-02-2020
Nowość
JAKUBCZAK Piotr
"Zastanawiające" 2019, olej na płótnie, 60x70cm
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
18-02-2020
Nowość
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Olej na płótnie pt. "Ognisty pejzaż" , 2019
Olej na płótnie pt. "Ognisty pejzaż" mistrza Zdzisława Majrowskiego - Meyro z 2019 roku. Format 24 cm x 18 cm, Sygnowany w prawym dolnym rogu.
Obiekt został sprzedany

2 800 zł

18-02-2020
Galeria Foksal 17
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Akwarela pt. "Statek widmo" , 2019
Obraz (akwarelowo-rysunkowy) pt. "Statek widmo" z 2019 roku, artysta Tomasz Sętowski, format 25 cm x 33 cm , praca tytułowana oraz sygnowana w górnej, środkowej części. Akwarela posiada certyfikat autorski oraz certyfikat autentyczności Galerii Foksal 17

5 000 zł

18-02-2020
Nowość
Galeria Foksal 17
SÓWKA Erwin (ur. 1936)
"RADOSNY DZIEŃ" , 2020
olej na płótnie o wym. 50x70 cm,
Galeria Sztuki FOX
Katowice , ul. Powstańców 10
więcej na stronie : www. galeriafox.pl
fox@galeriafox.pl
tel. 600 087 721
18-02-2020
Nowość
Galeria Sztuki FOX
Akwarela pt. "Król ostatni" , 2019
Obraz (akwarelowo-rysunkowy) pt. "Król ostatni" z 2019 roku, artysta: Tomasz Sętowski, format: 25 cm x 33 cm, praca tytułowana oraz sygnowana w prawej górnej części. Akwarela posiada certyfikat autorski oraz certyfikat autentyczności Galerii Foksal 17

5 000 zł

18-02-2020
Nowość
Galeria Foksal 17
Labirynt sennych wizji , 2017
Olej na płótnie, format: 100 cm x 80 cm, 2017 r. Obraz jest oprawiony format w ramie 130 cm x 110 cm
18-02-2020
Nowość
Galeria Sztuki PERSONALART
Szuflandia , 2015
Olej na płótnie, format: 100 cm x 80 cm, 2015 r. Obraz jest oprawiony format w ramie 128 cm x 108 cm. Praca reprodukowana w albumie "Sętowski - Dream Factory" str. 86
18-02-2020
Nowość
Galeria Sztuki PERSONALART
liczba obiektów: 156