Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (140)
GAWDZIK-BRZOZOWSKA Barbara (Katowice, 1927-2010, Zakopane)
Waleria , 2001
tusz, papier
wymiary: 66 x 50 cm

Więcej informacji na stronie galerii: www.galeria-attis.pl

1 200 zł

06-08-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
GROTTGER Artur (1837-1867)
Sybiracy
litografia, papier
wymiary grafiki: 42 x 43 cm
wymiary arkusza: 54 x 65,5 cm

06-08-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
BERLEWI Henryk (1894 - 1967)
Akt, ok. 1936 r.
ołówek / papier; 27 x 37 cm, sygn. p.d.: H.BERLEWI.36
na odwrocie pieczątka: Atelier Berlewi / Etude Chapelle Perrin Fromantin / Versailles
Więcej informacji: tel. 665 70 55 63, mail: salon@artessia.pl
Obiekt certyfikuje Agencja AD-ARTE Adam Chełstows
06-08-2020
Nowość
Artessia Dom Aukcyjny
RUBCZAK Jan (Dubczak) (Stanisławów 1884 - 1942 Auschwitz)
Port w Audierne
gwasz, akwarela, ołówek/ papier
36 x 51 cm, p. d.: JRubczak
Obiekt certyfikuje Agencja AD-ARTE Adam Chełstowski.
06-08-2020
Nowość
Artessia Dom Aukcyjny
ENS Karl
Figurka porcelanowa. porcelana farby podszkliwne wym. 21x28x11 cm. Sygnowana zielenią chromu druk podszkliwny z literami ENS i nr. 7862 . Papuga czerwona duża Turyngia Volkstedt, fabryka porcelany Karla Ensa

1 500 zł

05-08-2020
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
ENS Karl
Figurka porcelanowa LEWA. porcelana farby podszkliwne wys.21 cm. Sygnowana zielenią chromu druk podszkliwny z literami ENS i 7191 . Turyngia Volkstedt, fabryka porcelany Karla Ensa (czynna od 1898); lata 1919-1972

1 200 zł

05-08-2020
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Dzbanek do wina . Niemcy po 1888 r.
szkło szlifowane i rżnięte; srebro pr. 800; wys. 27 cm, na wieczku herby, sygnowany; półksiężyc, korona , 800 Niemcy po 1888 r.

1 250 zł

05-08-2020
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
ENS Karl
porcelana farby podszkliwne wys.30 cm. Syg: pieczęć : z literami ENS . Turyngia Volkstedt, fabryka porcelany Karla Ensa (czynna od 1898); lata 1919-1972

1 400 zł

05-08-2020
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
ZDOBYLAK Dawid (ur. 1993)
We dwoje , 2020
olej, płótno
wymiary: 70 x 100 cm

2 700 zł

05-08-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
liczba obiektów: 140