Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (121)
GALERIA Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
12-05-2021
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
MARTWA NATURA Z MIMOZAMI
olej/tektura, wymiary: 50 x 70 cm, 62 x 77 cm w oprawie.

3 800 zł

12-05-2021
Nowość
Galeria Rafał Kucharski - Fine art
KOWALSKI Leon (1870-1937)
JESIEŃ NAD STRUMYKIEM
pastel na tekturze, wymiary: 37 x 54 cm w świetle passę-partout, 66 x 84 cm w oprawie.

3 500 zł

12-05-2021
Nowość
LUSTRO ART DECO, Europa Zachodnia, 1 poł. XX w.
wymiary: 40 x 83 cm.

2 400 zł

12-05-2021
Nowość
KOMPLET 6 SREBRNYCH KIELISZKÓW, Rosja , 1888
srebro pr. 84, wymiar kieliszka: 5 x 4,5 x 4,5 cm, waga całkowita: 135 g.

950 zł

12-05-2021
Nowość
CUKIERNICA SREBRNA, Rosja , 1895
srebro pr. 84, złocone wnętrze, wymiary: 7,5 x 11,5 x 7,5 cm, waga: 270 g.

1 500 zł

12-05-2021
Nowość
JABŁOŃSKI Adam (1936 Sielce - 2018)
PATERA SZKLANA, l. 80-90. XX.
szkło barwione, wymiary: 7 x 40 x 40 cm

800 zł

12-05-2021
Nowość
wymiary: 75 x 95 x 45 cm

8 000 zł

12-05-2021
Nowość
wymiar fotela: 75 x 84 x 88 cm

14 000 zł

12-05-2021
Nowość
liczba obiektów: 121