e-antyki.com
ul. Królewskie Lipy 10
05-500 Piaseczno
505 254 755
poczta@e-antyki.com
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (86)
Kolekcjonerska papierośnica wykonana w Rosji / Moskwie na początku XX wieku ze srebra próby "84". Srebro grubościenne, duże, ciężkie ; 11,5 x 8,5 x 1,5 cm, waga 238 gram.

3 700 zł

06-07-2018
Kmpl. 5 kluczyków do zegarków , złoto 750 XIX wiek
Komplet kolekcjonerskich 5 sztuk kluczyków do zegarków kieszonkowych wykonanych w całości ze złota próby 750 w Paryżu pod koniec XIX wieku. Długość 27 - 39 mm. Waga łączna 12,34 gram.

2 800 zł

15-03-2019
Komplet 12 sztuk noży deserowych wykonanych w Paryżu około połowy XIX wieku. Długość 21 cm, waga łączna 483 gram (waga samego srebra ~180 gram / 15 gram szt.)

750 zł

30-01-2019
Para pięknych kinkietów wykonanych ze złoconego / patynowanego brązu we Francji około połowy XIX wieku. Wysokość 34 cm, szerokość ramion 31 cm.

6 000 zł

30-05-2019
Balsaminka w formie pełnoplastycznej ryby wykonana w I połowie XIX wieku ze srebra prawdopodobnie na terenie polskich kresów wschodnich. Ryba jest bardzo duża długości 20 cm, wysokość 5,5 cm, waga 98,40 gram.

2 800 zł

29-01-2019
Zegarek kieszonkowy z renomowanej, wspaniałej wytwórni czasomierzy IWC Schaffhausen o numerze seryjnym 336524 wykonany w 1905 roku. Koperta podwójna wykonana w całości ze złota próby 585 (14 karat). Średnica 50 mm, grubość 13 mm, waga 87,88 gram.

7 400 zł

04-05-2019
Zegarek kieszonkowy z renomowanej, wspaniałej wytwórni czasomierzy IWC Schaffhausen o numerze seryjnym 912009 wykonany w 1929 roku w stylu Art Deco. Średnica 50 mm, dość płaski, idealny do fraka, bądź kamizelki ; grubość 8 mm, waga 65,25 gram.

6 500 zł

04-05-2019
Garnitur na biurko wykonany w stylu secesyjnym około 1900 roku. Marmur z wyraźnym użyleniem o mocnej barwie zieleni butelkowej. Artysta działający na pocz. XX wieku we Francji. Wymiary 29 x 16 x 9 cm.

1 500 zł

12-04-2019
Pastel/karton, portret pięknej kobiety o uwodzicielskim spojrzeniu wykonany w I połowie XX wieku. Praca pięknie oprawiona, bardzo reprezentacyjna, duża o wymiarach ; 93 x 70 cm, w świetle passe-partoua 66 x45 cm. Stan zachowania doskonały !

4 700 zł

06-07-2018
Zegar kominkowy / komodowy, Empire, Francja, ok.1830 roku w całości ze złoconego, agatowanego brązu. Zegar na bardzo dobrym chodzie , wybija pełne i półgodziny. Wysokość 39 cm, podstawa o wymiarach 30 X 11,5 cm.

7 000 zł

20-06-2018
Dwie prace przedstawiające autorskie projekty mebli z paryskiej pracowni meblarskiej Thomasa Vielpeau wykonane około 1900 roku. Wymiary każdej z prac 42 x 32 cm. Cena dotyczy dwóch sztuk.

1 200 zł

19-02-2019
Cukiernica odkryta wykonana ze srebra 12 łut około 1800 roku prawdopodobnie na terenie Królestwa Polskiego, bądź na Kresach w bliżej nieustalonym ośrodku złotniczym. Wysokość wraz z uchem 12,5 cm, średnica brzuśca 10 cm, waga 100 gram.

1 400 zł

19-02-2019
Cukiernica około 1840 roku DUBOIS, srebro 12 łut
Cukiernica w formie czworobocznej szkatułki o wybrzuszonych na dole i wklęsłych w górnej partii ściankach. Wysokość 12 cm, szerokość 16 x 12 cm, waga 450 gram.

4 300 zł

13-06-2019
Brąz patynowany przedstawiający Akt młodej kobiety trzymającej nad głową gałąź winorośli wykonany około połowy XIX wieku. Rzeźba autorstwa Claude Michela Clodiona. Wysokość 50 cm. Zachowana oryginalna patyna w dwóch odcieniach. Stan zachowania doskonały !

7 900 zł

22-06-2018
Chopard, Happy Diamonds, naszyjnik złoto 750
Naszyjnik wykonany w firmie Chopard będącej synonimem luksusu i najlepszych wzorców. Model Happy Diamonds, złoto próby 750 (18 karat). Długość 41 cm, waga 7,17 gram.

4 500 zł

18-04-2019
Kolia / Naszyjnik wykonany w firmie Chopard, będącej synonimem luksusu i najlepszych wzorców. Model Happy Diamonds, złoto próby 750 (18 karat). Długość 42 cm, waga 45,05 gram !

19 800 zł

20-07-2019
Absolutnie topowy pierścień z jednej z najbardziej ekskluzywnym marek biżuteryjnych Świata CHOPARD, model "Chopardissimo". Obrączka jest duża, szeroka (14 mm), bardzo widoczna. Rozmiar 14 (53), waga 22,60 gram !!

6 300 zł

06-07-2019
Cartier,designerska obrączka z luksusowej firmy której przedstawiać nie trzeba :) Złoto próby 750, w centralnym miejscu osadzony jest naturalny diament w szlifie brylantowym o masie 0.70 ct, wspaniałej barwie i czystości F/VS1. Waga 13,15 gram, roz. 19.

16 900 zł

15-03-2019
Zapalniczka firmy Cartier , model Trinity z lat 90. XX wieku. Waga całej zapalniczki 90 gram, sama obudowa wykonana w całości ze złota próby 750 o wadze 30 gram. Wysokość 70 mm, szerokość 25 mm.

6 890 zł

13-03-2019
BVLGARI, model B Zero 1- oryginalny pierścionek / obrączka z luksusowej firmy w całości wykonany ze złota próby 750 (18 karat). Rozmiar 11 (51) (średnica wewnątrz 16 mm) - raczej na szczupłą dłoń. Waga 10,64 gram.

3 800 zł

29-01-2019
Bruckmann & Sohne, Komplet sreber Empire 3,22 kg !
Wspaniały komplet sreber, tzw. garnitur na tacy wykonany w całości ze srebra próby 800 w pracowni / manufakturze Bruckmann & Sohne w Heilbronn. Srebro grubościenne, ciężkie ; waga łączna 3222 gram !

16 500 zł

30-05-2019
Ponadczasowa kobieca elegancja ! Bransoleta wykonana na początku XX wieku z żółtego oraz białego złota próby 750 (18 karat). Waga 12,40 gram, długość ~18 cm. Stan zachowania doskonały !

6 000 zł

30-05-2019
Bransoleta złoto 585, diamenty / rubiny 11,50 ct
Efektowna bransoleta wykonana z białego złota próby 585 wykonana w II połowie XX wieku w Europie zachodniej. Waga 29,07 gram, długość 17,5 cm, szerokość 9 mm. Zapięcie z podwójnym zabezpieczeniem (spinka i łańcuszek).

6 700 zł

06-07-2019
Kolekcjonerska żardiniera wykonana w warszawskiej pracowni brązowniczej Bracia Łopieńscy na początku XX wieku. Wykonana ze złoconego brązu, zachowane oryginalne grube szkło bez pęknięć, Wysokość 4,30 cm, szerokość 10,00 x 5,30 cm.

1 600 zł

04-02-2019
Luksusowa, jednoosobowa popielnica na cygaro, brąz złocony wykonany w najwybitniejszej warszawskiej pracowni brązowniczej Braci Łopieńskich w 1892 roku. Wysokość 5,5 cm, podstawa o wymiarach 15,5 x 10,3 cm.

4 500 zł

19-04-2019
liczba obiektów: 86