Silesia Art Antyki
ul. Mikołowska 45
40-065 Katowice
508 355 125
antyki@silesia-art.pl
poniedziałek - piątek: 10.00-18.00
sobota: 10.00-14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (55)
RUBCZAK Jan (Dubczak) (Stanisławów 1884 - 1942 Auschwitz)
"Pejzaż z wozem"
Akwarela na papierze, sygnowana p.d.: Jan Rubczak, 27,5x22 cm w świetle passe - partout.
24-04-2019
BRACH Józef
"Pejzaż zimowy"
Akwarela, gwasz na papierze, sygn. l.d. "J.Brach". Na tle pejzażu zimowego ukazano grupę ludzi idącą w stronę drewnianego kościoła.

1 300 zł

07-12-2015
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
Portret kobiety , 1932
Obraz autorstwa Józefa Kidonia , pastel na papierze, 1932 rok.
Obraz sygnowany: Kidoń, 1932
Wymiary w świetle ramy: 62 × 46 cm.

4 000 zł

25-07-2016
OLSZEWSKI Stanisław
Stare Miasto, Warszawa , 1933
Akwarela przedstawiająca przedwojenny widok Starego Miasta w Warszawie, z dorożką w tle.
Sygnowana: St. Olszewski, 1933 r.
Wymiary: 48 x 33 cm.

1 300 zł

28-09-2016
ZIOMEK Teodor (1874 Skierniewice - 1937 Warszawa)
Pejzaż jesienny
Obraz "Pejzaż jesienny" sygnowany p.d. "T. Ziomek".
Teodor Ziomek (1874-1937) - artysta malarz, uczeń Wojciecha Gersona. Studiował na krakowskiej ASP pod kierunkiem Leona Wyczółkowskiego i Jana Stanisławskiego.

1 500 zł

21-12-2018
liczba obiektów: 55