CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1141)
Zegarek do pokoju dziecięcego, Czechy, ok. 1930 r.
Zegarek typu "chodzik" w obudowie biskwitowej, ręcznie malowanej.

660 zł

14-10-2015
Zegar, Polska, ok. 1960 r.
Zegar chromowany z elementami ze sztucznych tworzyw. Wysokość 18 cm.

550 zł

13-10-2015
Zegar ścienny, szafkowy, ok. 1890 r.
Zegar ścienny, szafkowy, skrzynia w okleinie mahoniowej, z bogatymi dekoracjami z brązu, w stylu Ludwika XVI. Mechanizm: naciąg sprężynowy, regulator wahadłowy, gong sprężynowy, tarcza posrebrzana, system bicia godzin i półgodzin.

2 700 zł

13-10-2015
Zegar ścienny, szafkowy, ok. 1880 r.
Zegar ścienny, szafkowy, skrzynia eklektyczna. Mechanizm: naciąg sprężynowy, regulator wahadłowy, gong spiralny, tarcza papierowa, wahadło mosiężne. System bicia godzin i półgodzin.

1 950 zł

13-10-2015
Zegar ścienny, ok. 1910 r.
Zegar ścienny, szafkowy. Wymiary: wys.: 85 cm, szer.: 40 cm, gł.: 19 cm.

1 950 zł

22-03-2017
Zegar ścienny, k. XIX w.
Zegar ścienny, szafkowy. Wymiary: wys.: 93 cm, szer.: 39 cm, gł.:15 cm.

1 850 zł

22-03-2017
Zegar wiszący, Niemcy, XX w.
Zegar w obudowie ręcznie rzeźbionej. Wysokość 70 cm.

1 750 zł

14-10-2015
Zegar w typie Boulle’a, Francja, XIX w.
Zegar w obudowie drewnianej, architektonicznej, front dekorowany inkrustacją floralną w typie markieterii z mosiądzu i szylkretu. Tarcza z plakietkami pokrytymi białą emalią z kobaltowymi cyframi rzymskimi.

Wymiary: 51x28x14 cm

4 500 zł

06-09-2019
Zegar secesyjny, USA, ok. 1900 r.
Cyna srebrzona. Wysokość: 18 cm, szerokość: 11 cm, głębokość: 7 cm.

990 zł

10-03-2017
Zegar secesyjny, pocz. XX w.
Wysokość: 30 cm, szerokość: 16 cm, głębokość: 12 cm.

990 zł

10-03-2017
Zegar secesyjny, ok. 1900 r.
Zegar w obudowie z cyny, miedziowanej. Wysokość 37 cm.

1 750 zł

14-10-2015
Zegar secesyjny, Gustav Becker, ok. 1900 r.
Zegar ścienny w typie "śląskim", sygnowany. Konstrukcja sosnowa, okleiny orzechowe. Długość 75 cm, szer. 30 cm.

1 990 zł

14-10-2015
Zegar portykowy, Wiedeń, ok. 1820 r.
Zegar kominkowy w stylu Empire.

Wymiary: 53x32x10 cm.

Obudowa drewno, częściowo złocone, alabaster, brąz, szkło. Tarcza mosiężna z emaliowanym pierścieniem godzin arabskich, z figurą amora ostrzącego strzałę (ruchoma podczas wybijania).

8 500 zł

07-11-2018
Zegar porcelanowy, Brno, 1910 r.
Zegar w stylu secesji wiedeńskiej, sygnowany.

1 500 zł

14-10-2015
Zegar myśliwski, Schwarzwald, ok. 1890 r.
Rzeźba ręczna, emalia, tarcza ręcznie malowana. Wysokość 65 cm.

Na podstawie dedykacja: "Panu Generałowi Brygady M. Ryś-Trojanowskiemu w dniu Św. Huberta - Podkomendni Brześć 3 Listopad 1932".

7 500 zł

13-05-2016
Zegar wiszący w obudowie z brązu złoconego, z tarczą emaliowana, sygnowaną "P.Lau Nancy". Długość 85 cm, szerokość 39 cm.

9 500 zł

31-08-2015
Zegar Longcase, Anglia, XVIII/XIX w.
Zegar podłogowy w skrzyni dębowej, tarcza malowana ręcznie. Wysokość 225 cm.

6 900 zł

13-10-2015
Zegar kuchenny, Niemcy, ok. 1900 r.
Zegar w stylu secesji wiedeńskiej. Długość 45 cm.

990 zł

13-10-2015
Zegar konsolowy, Lenzkirch, Niemcy, XIX w.
Zegar wsparty na czterech nóżkach, z drewnianą obudową, na krawędziach i narożach zdobiony bogatą dekoracją floralną z brązu złoconego, zwieńczony okazałą sterczyną, sygnowany ” Lenzkirch”.

Wymiary: 97x46x25 cm

36 000 zł

05-11-2019
Zegar konsolowy, A.Clain, Paryż. k. XIX w.
Zegar w stylu rokokowym. Obudowa fajans, sygnowany na tarczy i pod spodem "A.Clain Paris". Wymiary: wys.43 cm, szer.23 cm,gł.16 cm.

3 300 zł

31-08-2015
Zegar konsolowy w typie Boulle'a, Francja, XIX w.
Drewno, miedź, mosiądz, szylkret; obudowa skrzynkowa z przeszklonymi drzwiczkami; wsparta na czterech wygiętych nóżkach, zwieńczona sterczyną. Wymiary: 37x18x11 cm

2 900 zł

05-09-2019
Zegar kominkowy, Paryż, XIX w.
Zegar w stylu Ludwika XVI; marmur, brąz złocony, emalia, mechanizm tzw. paryski, przednie drzwiczki przeszklone, sygnowany na tarczy „Richond”.

Wymiary: 29x20x9 cm

2 500 zł

24-07-2019
Zegar kominkowy, k. XIX w.
Zegar ażurowy z mosiądzu złoconego, na podstawie z onyksu. Wysokość 45 cm.

2 200 zł

13-10-2015
Zegar kominkowy, Japy Freres, Francja, ok. 1900 r.
Zegar w obudowie z onyksu, z aplikacjami z brązu złoconego. Wymiary: wys.50 cm, szer.24 cm, gł.13 cm.

4 800 zł

25-08-2015
Zegar kominkowy, J.Camelin, Paryż, XIX w.
Zegar w stylu Ludwika XVI; marmur, brąz złocony, emalia, mechanizm tzw. paryski, przednie drzwiczki przeszklone, sygnowany na tarczy „J.Camelin”. Wymiary: 30x19x9 cm

2 500 zł

25-07-2019
liczba obiektów: 1141