Owalna, gładka cukiernica skrzynkowa, wsparta na dwóch hermach i dwóch wolutach przechodzących w akantowe ażurowe ucha z maszkaronami, krawędź górna obrzeżona szeroką taśmą ze stylizowanym akantem, nakrywa zwieńczona ażurową dekoracją; srebro pr. 3
4 900 zł
27-08-2024
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
Tytuł: Ballerina w czerwonej sukni
Wymiary: 30 x 21 cm, plus oprawa
Technika: pastel
Sygnatura: Sarapata
4 300 zł
26-08-2024
artofpoland.pl
LIPOWCZAN Jacek (Jack) (ur. 1951, Istebna)
Niespodzianki i pułapki czekają wszędzie
Wymiary: 55 x 75 cm, plus oprawa
Technika: olej, deska
Sygnatura: z przodu oraz na odwrociu
9 900 zł
26-08-2024
artofpoland.pl
KLUZA Paweł (ur. 1983, Siedlce)
Tytuł: Warszawa Zamek Królewski
Wymiary: 55 x 46 cm
Technika: olej, akryl, płótno
2 990 zł
26-08-2024
artofpoland.pl
RÓŻ-PASEK Krystyna (ur. 1981)
Tytuł: Muzyczny blask
Wymiary: 50 x 30 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: z przodu
1 650 zł
26-08-2024
artofpoland.pl
PŁÓCIENNIK Henryk (1933 - 2020)
Tytuł: Akt (duży format)
Wymiary: 49,5 x 37 (arkusz)
Technika: akwarela, tusz, flamaster, karton
Sygnatura: H. Płóciennik
26-08-2024
artofpoland.pl
WISIOREK Z ŁAŃCUSZKIEM, WSPÓŁCZESNY
wisiorek złoto brak pr.
1 szt. szmaragd ~ 1,30 ct
1 szt. brylant ~ 0,20 ct H/VS
łańcuszek białe złoto pr. 0,750
długość: 39 cm
masa: 3,69 g
ID 3783/KGS
26-08-2024
KAREA Gemstone Space
KOLCZYKI Z ROZETAMI I PERŁĄ, FRANCJA XIX/XX W.
żółte i białe złoto pr. 0,750
2 szt. perełek
18 szt. rozet diamentowych
bigiel zapinany z tyłu
dł.: 1,6 cm
masa: 1,85 g
ID 3715/KGS
26-08-2024
KAREA Gemstone Space
KOLIA ZŁOTA ZE SZMARAGDAMI, XXI W.
złoto pr. 0,750
28 szt. szmaragdów ł. ~ 7,00 ct
62 szt. diamentów w szlifach 8/8 ł. ~ 0,65 ct H-L/P
długość: 44 cm
masa: 25,03 g