CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1269)
Gerydon, Francja, XIX w.
Unikatowy, bogato zdobiony gerydon pod wazy, świeczniki, lampy lub figury, w formie kolumny na trójnożnej podstawie, otoczonej trzema wijącymi się uskrzydlonymi smokami.

Drewno orzechowe. Wysokość: 120 cm

3 800 zł

27-09-2018
Gerydon, Francja, ok. 1900 r.
Słupek w stylu Ludwika XVI pod lampę lub figurę

Drewno owocowe, aplikacje mosiężne, blat marmurowy

Wymiary: 99x30x30 cm

1 980 zł

09-11-2023
Gerhard Dickmeis "Przy kominku"
Olej na płótnie, sygn. ld. "Dickmeis". Wymiary z ramą: 93x103 cm (70x81m).

6 900 zł

03-02-2016
Brąz patynowany, sygn. „Seiya saku”. Pracownia Seiya, Tokyo, Japonia. Wysokość 33 cm.

5 500 zł

21-10-2015
Garnitur kominkowy, Francja, ok. 1930 r.
Zestaw kominkowy w stylu Art Deco, w składzie: zegar oraz dwie przystawki. Marmur, onyks, metal srebrzony i oksydowany.

3 300 zł

31-08-2015
Sześcioelementowy komplet biurowy wykonany z brązu złoconego wg projektu Julesa Moignieza. W skład zestawu wchodzą: para lichtarzy, kałamarz, dzwonek na służbę, nóż do listów. Figury ptaków wykonane z brązu srebrzonego.

8 800 zł

10-12-2019
Ganeśa, Indie, XV-XVI w.
Miniaturowe przedstawienie bóstwa Ganesi. Odlew z brązu o wysokości 5,5 cm.

1 500 zł

21-10-2015
Figurka z brązu, sygnowana nieczytelnie "Cede.. Ozanne". Wysokość 12 cm.
Frédérique Ozanne-Cederlund (1880-1966) francuski rzeźbiarz animalista.

1 800 zł

14-09-2015
Frédéric Montenard "Pergola w zatoce"
Olej na dykcie, sygnowany ld. "Montenard". Wymiary w ramie: 55x66 cm (40x50 cm).

6 800 zł

13-07-2016
Fritz van der Venne “Wyjazd do miasta”
Olej na desce, sygn. l.d. “Fritz van der Venne München”.

Wymiary w ramie: 57x63 cm (27x35 cm)

9 500 zł

08-01-2024
Fritz Klaiberg “Wenecja”
Olej na płótnie, sygnowany p. d. „Klaiberg”.

Wymiary w ramie: 65x90 cm (61x77 cm)

7 500 zł

13-03-2023
Fritz Klaiberg “Wenecja”
Olej na płótnie, sygnowany l. d. „Klaiberg”.

Wymiary w ramie: 75x95 cm (60x80 cm)

7 500 zł

21-12-2023
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wysokość: 17 cm

1 300 zł

12-07-2023

Wymiary: 19x26x11 cm

2 900 zł

10-08-2023
Olej na desce, sygnowany p.d. “Wolf”, opisany, sygnowany i datowany na rewersie: “ von Hafen Konstantinopel Wolf 24”.
Wymiary w ramie: 22,5x28 cm (13x18,5 cm)

6 800 zł

06-10-2023
Fotel, Francja, XIX w.
Fotel w stylu empire; orzech, brąz złocony.

Wymiary: 88x62x55 cm

5 500 zł

01-10-2019
Fotel rogowy, k. XIX w.
Neorenesansowy, bogato zdobiony, ręcznie rzeźbiony drewniany fotel narożny, tapicerka ze skóry naturalnej.

Wysokość: 73 cm

Wymiary siedziska: 47x47 cm

3 900 zł

07-05-2024
Fotel Ludwik XV, Francja, XVIII w.
Rokokowy, tapicerowany fotel, zdobiony dekoracją snycerską; drewno złocone.

Wysokość: 78 cm

Wysokość siedziska: 36 cm

Szerokość siedziska: 50 cm

3 800 zł

27-11-2023
Fotel eklektyczny, Niemcy, ok. 1880 roku.
Fotel orzechowy.

2 500 zł

15-10-2015
Fotel Dantego, k. XIX w.
Krzesło neorenesansowe, konstrukcja orzechowa. Wymiary: 83x56x51 cm.

2 900 zł

14-10-2015
Olej na płótnie dublowanym, sygn. i dat. cyrylicą ld. słabo czytelnie: "F. Jasnowski 14 Maj 1890"

Wymiary w ramie:43x72 cm (31x60 cm)

22 000 zł

12-05-2023
Filiżanka, XIX w.
Porcelana ręcznie malowana, złocona.

Wysokość filiżanki: 10,5 cm

Średnica filiżanki: 8 cm

Średnica spodka: 14 cm

850 zł

28-06-2023
Filiżanka, Miśnia, XX w.
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.

Średnica spodka: 10 cm

Średnica filiżanki: 6 cm

Wysokość filiżanki: 5 cm

550 zł

15-01-2024
Filiżanka, Miśnia, XX w.

Średnica spodka: 10 cm

Średnica filiżanki: 6 cm

Wysokość filiżanki: 5 cm

550 zł

15-01-2024
Filiżanka, Miśnia, XIX w.
Porcelana ręcznie malowana w stylu kakiemon, sygnowana.

Średnica spodka: 14 cm

Średnica filiżanki: 8 cm

Wysokość filiżanki: 4,5 cm

950 zł

24-04-2024
liczba obiektów: 1269