Unikatowy, bogato zdobiony gerydon pod wazy, świeczniki, lampy lub figury, w formie kolumny na trójnożnej podstawie, otoczonej trzema wijącymi się uskrzydlonymi smokami.
Olej na płótnie, sygn. ld. "Dickmeis". Wymiary z ramą: 93x103 cm (70x81m).
6 900 zł
03-02-2016
Brąz patynowany, sygn. „Seiya saku”. Pracownia Seiya, Tokyo, Japonia. Wysokość 33 cm.
5 500 zł
21-10-2015
Garnitur kominkowy, Francja, ok. 1930 r.
Zestaw kominkowy w stylu Art Deco, w składzie: zegar oraz dwie przystawki. Marmur, onyks, metal srebrzony i oksydowany.
3 300 zł
31-08-2015
Sześcioelementowy komplet biurowy wykonany z brązu złoconego wg projektu Julesa Moignieza. W skład zestawu wchodzą: para lichtarzy, kałamarz, dzwonek na służbę, nóż do listów. Figury ptaków wykonane z brązu srebrzonego.
8 800 zł
10-12-2019
Ganeśa, Indie, XV-XVI w.
Miniaturowe przedstawienie bóstwa Ganesi. Odlew z brązu o wysokości 5,5 cm.
1 500 zł
21-10-2015
Figurka z brązu, sygnowana nieczytelnie "Cede.. Ozanne". Wysokość 12 cm.
Frédérique Ozanne-Cederlund (1880-1966) francuski rzeźbiarz animalista.
1 800 zł
14-09-2015
Frédéric Montenard "Pergola w zatoce"
Olej na dykcie, sygnowany ld. "Montenard". Wymiary w ramie: 55x66 cm (40x50 cm).
6 800 zł
13-07-2016
Fritz van der Venne “Wyjazd do miasta”
Olej na desce, sygn. l.d. “Fritz van der Venne München”.
Wymiary w ramie: 57x63 cm (27x35 cm)
9 500 zł
08-01-2024
Fritz Klaiberg “Wenecja”
Olej na płótnie, sygnowany p. d. „Klaiberg”.
Wymiary w ramie: 65x90 cm (61x77 cm)
7 500 zł
13-03-2023
Fritz Klaiberg “Wenecja”
Olej na płótnie, sygnowany l. d. „Klaiberg”.
Wymiary w ramie: 75x95 cm (60x80 cm)
7 500 zł
21-12-2023
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.
Wysokość: 17 cm
1 300 zł
12-07-2023
Wymiary: 19x26x11 cm
2 900 zł
10-08-2023
Olej na desce, sygnowany p.d. “Wolf”, opisany, sygnowany i datowany na rewersie: “ von Hafen Konstantinopel Wolf 24”.
Wymiary w ramie: 22,5x28 cm (13x18,5 cm)
6 800 zł
06-10-2023
Fotel, Francja, XIX w.
Fotel w stylu empire; orzech, brąz złocony.
Wymiary: 88x62x55 cm
5 500 zł
01-10-2019
Fotel rogowy, k. XIX w.
Neorenesansowy, bogato zdobiony, ręcznie rzeźbiony drewniany fotel narożny, tapicerka ze skóry naturalnej.