CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Rynek Główny 7 (I piętro)
31-042 Kraków
12 421 02 34
galeria@koneser.krakow.pl
pon. - pt.: 10.00-18.00
sob.: 11.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (639)
CZYŻEWSKI Tytus (1880-1945)
"Portret Teresy Tyszkiewicz"
olej na tekturze
63,6 x 47,5 cm
niesygnowany

36 000 zł

04-05-2022
ONGANIA Umberto
"Wenecja"
akwarela na papierze
13 x 22 cm
sygnowana w prawym, dolnym rogu: "U. Ongania".

3 600 zł

06-04-2023
STUCK von Franz (1863-1928)
"Walczące fauny" , 1889
akwaforta, sucha igła na papierze
9,7 x 14,7 cm
sygnowany na płycie w prawym, dolnym rogu: "FRANZ STUCK".
Ten sam motyw artysta wykonał także w technice olejnej w tym samym roku - praca znajduje się w zbiorach Neue Pinakothek w Monachium.

2 700 zł

26-11-2021
PIOTROWSKI Wacław (1887 - 1967)
"Rzeźba w parku" , 1931
olej na tekturze
25 x 32 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Wacław Piotrowski | 1931".

2 800 zł

13-10-2023
TARANCZEWSKI Wacław (1903 - 1987)
"Stare spichlerze w Grudziądzu" , 1933
litografia barwna
26,5 x 37,5 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "W. Taranczewski".
Praca opisana na odwrocie: "Wacław Taranczewski | Spirlerze w Grudziądzu | oryginalna litografia".

600 zł

09-01-2024
"Pejzaż wiejski" , 1928
olej na sklejce
57 x 77 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Taranczewski 1928 r"

7 800 zł

30-04-2020
WĄSOWICZ Wacław (1891-1942)
"Krzemieniec. Krajobraz z rzeką" , 1925
drzeworyt na papierze
13,7 x 11,7 cm
sygnowany na płycie w prawym, dolnym rogu: "WW".

700 zł

30-07-2019
BROCHOCKI Walery (1847-1923)
"Myśliwy w lesie"
olej na tekturze
22,5 x 34 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "W. Brochocki".

7 500 zł

29-09-2022
HOLLER Wiktor Kazimierz (1881 Warszawa - 1975 Wrocław/?/)
"Strumyczek" , 1925
olej na tekturze
19 x 35 cm
sygnatura w prawym, dolnym rogu zachowana fragmentarycznie.
Na odwrocie cztery nalepki wystawowe z opisami obrazu.

2 000 zł

13-07-2024
KORECKI Wiktor (1890-1980)
"Żniwa"
olej na tekturze
29 x 39 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "WIKTOR KORECKI".

4 200 zł

02-06-2022
KORECKI Wiktor (1890-1980)
"Zimowy pejzaż"
olej na tekturze
54 x 71 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "WIKTOR KORECKI".

8 200 zł

02-06-2022
WACHTEL Wilhelm (1875-1942)
"W Palestynie"
litografia na papierze, po 1936 roku, 465 x 530 mm (wymiar kompozycji), sygnowana na płycie w prawym, dolnym rogu: "WilhWachtel". Praca pochodzi z cyklu litografii "Palestyna". Praca nieoprawiona.

650 zł

25-04-2017
WACHTEL Wilhelm (1875-1942)
"Chłopczyk"
olej na tekturze
55,5 x 42,5 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "WWACHTEL".

4 800 zł

25-07-2022
WACHTEL Wilhelm (1875-1942)
"Bukiet piwonii w mosiężnym wazonie"
olej na tekturze
58,5 x 45 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "WILH. WACHTEL".

12 800 zł

27-10-2021
WACHTEL Wilhelm (1875-1942)
olej na tekturze
58,5 x 45 cm

13 500 zł

20-07-2024
WODZINOWSKI Wincenty (1866-1940)
"Za zdrowie Pań!" , 1924
olej na tekturze
66 x 94 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "W.Wodzinowski | 1924".

14 000 zł

11-10-2022
"Piękna melodia"
olej na tekturze
98 x 68 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "W. Wodzinowski".

24 500 zł

31-03-2021
"Krakowianka"
olej na tekturze
53,5 x 72 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "W. Wodzinowski".

12 000 zł

24-04-2021
"Kojąca melodia"
olej na sklejce
98 x 64,5 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "W.Wodzinowski".

13 500 zł

26-02-2022
CHOMICZ Witold (1910-1984)
"Szopka krakowska"
drzeworyt na papierze
11,5 x 11,5 cm
sygnowany ołówkiem poniżej kompozycji: "Oryg. Drzeworyt WChomicz".

400 zł

16-10-2023
CHOMICZ Witold (1910-1984)
"Sukiennice i Ratusz krakowski wieczorem"
akwarela na papierze, 50 x 35 cm, sygnowana w prawym, dolnym rogu: "Chomicz W.".

6 200 zł

14-09-2016
CHOMICZ Witold (1910-1984)
"Panorama dawnego Krakowa"
olej na desce
24,5 x 68 cm
sygnowany i opisany w prawym, dolnym rogu: "wg. drzeworytu z XVIII w. W. Chomicz".

4 500 zł

27-06-2023
CHOMICZ Witold (1910-1984)
"Pan Twardowski"
drzeworyt na papierze
12 x 12 cm
sygnowany ołówkiem poniżej kompozycji: "Oryg. Drzeworyt WChomicz" oraz na płycie w lewym, dolnym rogu: "CH".

400 zł

16-10-2023
CHOMICZ Witold (1910-1984)
"Lajkonik"
drzeworyt na papierze
12,5 x 12 cm
sygnowany ołówkiem poniżej kompozycji: "Oryg. Drzeworyt W.Chomicz" oraz na płycie w prawym, dolnym rogu: "CH".

400 zł

16-10-2023
PAŁKA Witold (1928-2013)
"Śniadanie na trawie" , 2006
olej na płótnie
60 x 80 cm
sygnowany i datowany w prawym, górnym rogu: "Pałka W. | 2006"

22 000 zł

04-05-2022
liczba obiektów: 639