Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (259)
SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
"Na polowanie"
akwarela na papierze
15 x 30 cm
sygnowana w lewym, dolnym rogu: "A. Setkowicz".

3 000 zł

11-08-2020
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
ŚLEWIŃSKI Władysław (1854-1918)
"Białe piwonie" , 1899
ok. 1899 r.
olej na płótnie
45 x 37 cm
niesygnowany.

195 000 zł

11-08-2020
Nowość
"Martwa natura z winogronami" , 1912
0k. 1912
olej na tekturze
56 x 76,5 cm
sygnowany w prawym, górnym rogu: "R. Kramsztyk".

125 000 zł

11-08-2020
Nowość
MISKY Ludwik (1884 - 1938)
"Stogi"
olej na tekturze
68 x 98 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "LMISKY".

9 500 zł

11-08-2020
Nowość
STRYJEŃSKA Zofia (1894-1976)
"Przy studni"
gwasz na papierze
51,5 x 67,5 cm
sygnowany u dołu kompozycji: "Z. STRYJEŃSKA".

78 000 zł

11-08-2020
Nowość
SEIDENBEUTEL Efraim i Menasze (1902-1945)
"Zakole Wisły z widokiem na Most Dębnicki" , 1934
olej na sklejce
60,5 x 70 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Seidenbeutel 34 r."

55 000 zł

11-08-2020
Nowość
KAMOCKI Stanisław (1875 - 1944)
"Wierzby" , 1937
olej na sklejce
40,5 x 50,5 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: "KAMOCKI | KRZĘCIN | 1937".

11 000 zł

11-08-2020
Nowość
SICHULSKI Kazimierz (1879 - 1942)
"Irysy w wazonie" , 1917
technika mieszana (akwarela, pastel, gwasz) na papierze
63 x 46,5 cm
sygnowany i datowany w prawym, górnym rogu: "Sichul17".

16 500 zł

11-08-2020
Nowość
WYCZÓŁKOWSKI Leon (1852 Huta Miastkowska k. Siedlec - 1936 Warszawa)
"Japończyk w Galicji" , 1903
cynkografia na papierze
28 x 14 cm
sygnowana na płycie w prawym, górnym rogu: "LWyczół".

4 600 zł

11-08-2020
Nowość
liczba obiektów: 259