Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (165)
STAROWIEYSKI Franciszek (1930 Bratkówka k. Krosna - 2009 Warszawa)
"Ewa rysowana z wyobraźni"
Tusz na papierze firmowym PP „Desa Dzieła Sztuki i Antyki”
Wymiary: 30 x 23,5 cm
Praca niesygnowana.

Proweniencja: kolekcja prywatna Warszawa; podarunek od artysty.

3 000 zł

29-06-2022
Nowość
MDM Dzieła Sztuki i Antyki
BOGUSZ Marian (1920-1980)
"Kompozycja" , 1978
Akwarela, gwasz, papier. Sygn. i dat. p.d. "mbogusz78"
Wymiary: 16 x 12 cm

2 000 zł

29-06-2022
Nowość
MDM Dzieła Sztuki i Antyki
KEIJZER Ad de (1923 - 1997)
"Multiple"
Akryl, płyta. Sygn., dat. i opisany na odwrociu "Ad de Keijzer 1-10 multiple"
Wymiary: 26 x 26 cm
Proweniencja: kolekcja prywatna. Zakup z galerii “Zapiecek” po wystawie “Małe jest piękne w 1985 r.

1 500 zł

29-06-2022
Nowość
MDM Dzieła Sztuki i Antyki
BRZOZOWSKI Tadeusz (1918-1987)
"Piekielniczka" , 1984
Tusz, akwarela, papier.
Sygn. i dat. p.d. "T.B.84" Opisany na odwrociu "T.BRZOZOWSKI. "piekelniczka" 1984 r. „
Wymiary: 12 x 12 cm w świetle oprawy, oprawa oryginalna, autorska.

10 000 zł

29-06-2022
Nowość
MDM Dzieła Sztuki i Antyki
KACHMAR Jarosław (Yaroslav) (ur. 1955, Lwów)
Technika mieszana na płótnie pt. "Composition-II" , 1999
Obraz autorstwa Yaroslava Kachmara pt. Composition-II, praca z 1999 roku w formacie 30 cm x 21 cm . Obraz sygnowany na awersie.

8 000 zł

29-06-2022
Nowość
Galeria Foksal 17
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Akwarela, piórko pt. "Fantasmagorie"
Oryginalny obraz (szkic akwarelowo - rysunkowy) autorstwa Tomasza Sętowskiego pt. "Fantasmagorie". Praca w formacie (w świetle p.p. 39 × 29 cm) z oprawą format znacznie się zwiększa 74 x 65 cm. Sygnatura: tytuł " "Fantasmagorie" - T. Sętowski.

20 000 zł

29-06-2022
Nowość
Galeria Foksal 17
MEHOFFER Józef (1869 Ropczyce k. Lwowa - 1946 Wadowice)
"Amazonka"
ok. 1911 r.
miękki werniks na papierze
18 x 13 cm
Józef Mehoffer stworzył cztery różne wersje graficzne "Amazonki", trzy w technice miękkiego werniksu, jedna akwaforty z akwatintą.

3 200 zł

29-06-2022
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
"Zaproszenie na otwarcie Akademii Sztuk... , 1900
litografia barwna na papierze
22 x 16 cm

1 250 zł

29-06-2022
Nowość
BEKSIŃSKI Zdzisław (1929-2005)
"Gorset sadysty" , 1958
fotografia czarno-biała, odbitka bromowa, vintage print
20,5 x 14 cm
Na odwrocie dwie pieczęcie - pieczęć ZAIKS oraz pieczęć autorska: "ZDZISŁAW BEKSIŃSKI | SANOK, ULICA ŚWIERCZEWSKIEGO Nr. 29. | POLAND".

9 000 zł

29-06-2022
Nowość
liczba obiektów: 165