Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (194)
STACHIEWICZ Piotr (1858-1938)
Portret modlącego się żyda , 1880
Obraz Piotra Stachiewicza "Portret modlącego się żyda (Św. Józef ?)"ołówek papier Sygnowany lewy dół datowany lewy dół 80' wymiary szerokość 55,5 cm wysokość 66 cm po konserwacji
14-08-2019
Nowość
Antyki na Mikołajskiej
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
Mokradła
Obraz Zygmunta Józefczyka "Mokradła" olej płótno sygnowany lewy dół wymiary 33 cm wysokość 40.5 cm szerokość
14-08-2019
Nowość
Antyki na Mikołajskiej
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
Wesele Krakowskie , 1936
Obraz Jerzego Kossaka " Wesele Krakowskie " olej sklejka sygnowany prawy dół datowany 936 prawy dół wymiary szer 78 na 53 cm
14-08-2019
Nowość
Antyki na Mikołajskiej
KOSSAK Wojciech (Paryż 1856 - Kraków 1942)
Pościg , 1920
Obraz Wojciecha Kossaka "Pościg" sygnowany prawy dół datowany prawy dół 1920 rok olej / płótno / tektura wymiary 49 cm wysokość 67 cm szerokość na odwrocie atest profesora Zygmunta Rozwadowskiego stwierdzający autentyczność obrazu
14-08-2019
Nowość
Antyki na Mikołajskiej
BĄK Karol (ur. 1961)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.p
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
14-08-2019
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
BĄK Karol (ur. 1961)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.p
tel.602183303
14-08-2019
Nowość
"Święty Hubert"
Olej na kartonie, sygnowany pd. "Jerzy Kossak".

Wymiar w ramie: 47x65 cm (35x50 cm).

Na rewersie autorska pieczęć.

14 000 zł

14-08-2019
Nowość
KOSSAK Karol (1896 Lwów – 1975 Ciechocinek)
"W drodze"
Akwarela na papierze, sygnowana i datowana pd. "K. Kossak".

Wymiary w ramie: 37x46 cm (22x31 cm).

3 200 zł

14-08-2019
Nowość
CICHECKI Jerzy (ur. 1932)
" Błękit", 2019 , 2019
akryl, płótno, sygn.l.d
Certyfikat autentyczności
info@warsawartgallery.com
+48 504 006 630

2 200 zł

14-08-2019
Nowość
Warsaw Art Gallery
liczba obiektów: 194