Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (140)
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Olej na płótnie pt. "Magiczna kula" , 2020
Olej na płótnie pt ."Magiczna kula" Tomasza Sętowskiego. Praca z 2020 roku, w formacie 40 cm × 30 cm, obraz posiada certyfikat autorski z podpisem artysty. Obraz jest oprawiony w szerokie passe-parout oraz prostą, elegancką ramę.

25 000 zł

07-08-2020
Nowość
Galeria Foksal 17
ENS Karl
porcelana farby podszkliwne wys.25 cm. Sygnowana kobaltem druk podszkliwny z literami ENS wpisane w krzyż i nr.7527. Turyngia Volkstedt, fabryka porcelany Karla Ensa (czynna od 1898); lata 1919-1972

850 zł

07-08-2020
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
ENS Karl
Figura porcelanowa FLAMING Karl Ens Volkstedt
Duża figura, porcelana farby podszkliwne wys.32 cm. Sygnowana zielenią chromu druk podszkliwny z literami ENS i 7650 . Turyngia Volkstedt, fabryka porcelany Karla Ensa (czynna od 1898); lata 1919-1972

1 100 zł

07-08-2020
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
ENS Karl
porcelana farby podszkliwne wys.36 cm. Sygnowana zielenią chromu druk podszkliwny z literami ENS. Papuga czerwona z ogonem do góry Turyngia Volkstedt, fabryka porcelany Karla Ensa (czynna od 1898); lata 1919-1972

1 200 zł

07-08-2020
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
ENS Karl
Figurka porcelanowa, porcelana farby podszkliwne wym. 16x27cm. Sygnowana kobaltem, druk podszkliwny z literami ENS wpisane w krzyż :. Turyngia Volkstedt, fabryka porcelany Karla Ensa (czynna od 1898); lata 1919-1972

1 200 zł

07-08-2020
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
srebro pr. 800, szkło szlifowane,wys.26,5 cm. sygn; 41287| znak warsztatowy /800/ półksiężyc/ korona oraz A.ROESNER (firma kupiecka). Niemcy Koch & Bergfeld - Bremen lata 1888-1920

1 200 zł

07-08-2020
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!
07-08-2020
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
STĘPNIAK Małgorzata (ur. 1973, Częstochowa)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis
07-08-2020
Nowość
KNOBLOCH Joseph Rolf
"BOCIANIE GNIAZDO"
obraz malowany techniką olejną na płótnie o wym. 60 x 50 cm. Sygnowany i datowany l/d " J.Rolf Knobloch/ Munchen 32" Monachium 1932 r.

2 800 zł

06-08-2020
Nowość
Antykwariat Garbary
liczba obiektów: 140