Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (241)
HOFMAN Wlastimil (1881 - 1970)
"Tu domek mój" , 1963
olej na płycie
31,5 x 44 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Wlastimil | Hofman | 1963".

18 500 zł

29-05-2020
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)
"Biała róża" , 1920
olej na tekturze
60 x 44 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "a.karpiński | 1920.".

19 000 zł

29-05-2020
Nowość
LASOCKI Kazimierz (1871-1952)
"U wodopoju" , 1933
olej na płótnie
60 x 80 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "K. Lasocki 1933".

19 000 zł

29-05-2020
Nowość
GROTT Teodor (1884-1972)
"Chryzantemy we wnętrzu"
akwarela na papierze
47 x 68 cm
sygnowany w lewym, górnym rogu: "Teod. Grott".

3 800 zł

29-05-2020
Nowość
BORYSOWSKI Stanisław (1901 Lwów - 1988 Toruń)
"Sierota z Poronina"
olej na sklejce
80 x 60 cm
sygnowany podwójnie w lewym, górnym i lewym, dolnym rogu: "Borysowski".

8 500 zł

29-05-2020
Nowość
WYSPIAŃSKI Stanisław (Kraków 1869 - tamże 1907)
"Widok Starego Miasta w Dreźnie" , 1890
pastel na tekturze
30,5 x 47 cm
sygnowany monogramem i datowany w prawym, dolnym rogu: "Dr[e]zn[o] | SW 1890".

64 000 zł

29-05-2020
Nowość
WOJTKIEWICZ Witold (1879-1909)
"Anastazja" , 1904
autolitografia na papierze
37,5 x 16 cm
sygnowana na płycie w lewym, dolnym rogu: "WWojtkiewicz | 904" oraz opisana w lewym, górnym rogu: "Anastazja".

5 600 zł

29-05-2020
Nowość
BUBAK Piotr (ur. 1959)
"Pływaczka" , 2020
brąz patynowany, srebrzenie
35,5 x 18 x 9 cm
sygnowany na podstawie wyciskiem: "P BUBAK 2020".

7 400 zł

29-05-2020
Nowość
MAREK Józef (ur. 1922 r.)
"Głowa kobiety"
gips polichromowany
36 x 34 x 25 cm

4 200 zł

29-05-2020
Nowość
liczba obiektów: 241