Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (34)
Dzbanek do wody z wkładem na lód 1 poł. XX w.
Dzbanek do wody z wkładem na lód plater, szkło kryształowe szlifowane; wys. 29 cm, średn. 17 cm. Niemcy?, ok. 1 poł. XX w.

1 100 zł

28-01-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
SZCZERBIŃSKI Marian (1900 - 1981)
"Mimozy"
pastel na papierze
34 x 48 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "MSZCZERBIŃSKI".

2 200 zł

27-01-2021
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
HOLZMÜLLER Juliusz (1876 Bolechów - 1932 Lwów)
"Krakowiak na koniu" , 1905
akwarela, gwasz na papierze
41 x 27 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Juliusz Holzmuller | 1905".

5 200 zł

27-01-2021
Nowość
PIENIĄŻEK Józef (1888 - 1953)
"W cieniu jabłoni" , 1918
olej na tekturze
34,5 x 30,5 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "J. PIENIĄŻEK 1918".

1 600 zł

27-01-2021
Nowość
PIES FOO ( CHIŃSKI LEW)
Piesek Foo ( chiński lew) ceramika malowana, szkliwiona, wys. 15,5 cm, Chiny XIX w.
Stan zachowania- drobne ubytki i odpryski szkliwa malatury i szkliwa .

800 zł

27-01-2021
Nowość
Antykwariat Garbary
srebro pr. 916 , złocone, emalia, wym.6x3 cm; waga 22 g. Puncowanie: gwiazda z sierpem i młotem oraz 916 . Związek Radziecki, po 1958

420 zł

27-01-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
ENS Karl
porcelana farby podszkliwne wys.10 cm. Sygnowana kobaltem druk podszkliwny z literami ENS wpisane w krzyż i Germany. Turyngia Volkstedt, fabryka porcelany Karla Ensa (czynna od 1898); po 1919 r.

380 zł

27-01-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
ENS Karl
Figura porcelanowa sikorka czubata Karl Ens Volkstedt po 1919 r.

380 zł

27-01-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Para talerzyków. Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, śr. 19 cm. Sygnowane niebieskim drukiem naszkliwnym: dwugłowy orzeł / Тва M. C. Кузнецова P. Ф. Rosja Carska, Ryga, Kuzniecow, po 1890,

300 zł

27-01-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
liczba obiektów: 34