Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (56)
HERC Ilona (ur. 1972, Chrzanów)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
27-05-2020
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
KOCHANOWSKI Mikołaj (1916 Grosanłowo (Podole) – 1987 Kraków)
Relief srebrny III , 1971
olej, relief, technika własna, płótno
wymiary: 92 x 92 cm

Więcej informacji na stronie Krakowskiego Domu Aukcyjnego: krakowskidomaukcyjny.pl
27-05-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
LIBERSKI Benon (1926-1983)
Martwa natura , 1965
olej, płótno
wymiary: 58 x 85 cm
wymiary z oprawą: 65 x 92 cm

27-05-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
POLNAR Bolesław
Konstelacja Koziorożec , 1996
akryl, collage, płyta
wymiary: 60 x 60 cm
wymiary z oprawą: 61 x 61 cm

27-05-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
BRZOZOWSKI Tadeusz (1918-1987)
Oćma zaprzańca , 1975
tusz, papier
wymiary: 55,5 x 42,5 cm
wymiary z oprawą: 84,5 x 68 cm

27-05-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
KUSKOWSKI Stanisław Leon (1941-1995)
Próba , 1991
olej, płótno
wymiary: 73 x 70 cm
wymiary z oprawą: 76 x 73 cm

Więcej informacji na stronie galerii: www.galeria-attis.pl
27-05-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
Cukierniczka srebro, Secesja
wykonana ze srebra złoconego, dekorowana repusowanymi kwiatami dzikiej róży, srebro pr. 0.800, złotnik FV, Austria, Wiedeń, 1872-1921, waga 135 g., śr. 11 cm, wys. 6 cm.

1 250 zł

27-05-2020
Nowość
Galeria 32
Czapla Art Deco
wykonana z brązu w zgeometryzowanym stylu Art Deco, osadzona na podstawie z marmuru, która może pełnić funkcje przybornika, popielniczki lub vide poche, sygn. Echte Bronce, Austria, Wiedeń, lata 20. XX w., śr. 15.5 cm, wys. 15 cm.

1 650 zł

27-05-2020
Nowość
Galeria 32
Pucharek kielich Rosja Moskwa 1894 r.
srebro złocone, pr. 84, wys.15,5 cm. śr. wlewu.5 cm. waga 124 g. cech. w owalu: 84, Św.Jerzy , 1894, złotnik AИ Rosja, Moskwa lata 1894 rok.

950 zł

27-05-2020
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
liczba obiektów: 56