Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
RZEŹBA JEŹDZIEC, Polska l. 30 XX w.,
brąz, marmurowa podstawa, wymiary: 32 x 28 x 10,5 cm. Prawdopodobnie statuetka będąca nagrodą w zawodach jeździeckich. Niewielkie wgniecenie w bocznej partii rzeźby.
18-10-2019
Nowość
Galeria Rafał Kucharski - Fine art
SREBRNA PATERA, NIEMCY 2 POŁ. XIX w.
srebro pr. 800, repusowana, grawerowana od spodu: „1866. 25 Listopada 1891 Współpracownicy”, wymiary: 35 x 30,5 x 30,5 cm, waga: 1100 g. Na trzonie patery cecha kupiecka "C. SCHWARTZ".
18-10-2019
Nowość
SREBRNE PUDŁO NA CYGARA, POLSKA1 poł. XX w.,
srebro próby 3. Wymiary: 25 x 17 x 6 cm, waga: 1540 , złocone wnętrze.
18-10-2019
Nowość
srebro pr. 84, elementy wykonane z kości słoniowej, złocone wnętrze. Wymiary dzbanka: 13 x 23 x 9 cm, wymiary mlecznika 14 x 18 x 10, wymiary cukiernicy: 10 x 11,5 x 6 cm, łączna waga: 1300 g.
18-10-2019
Nowość
srebro pr. 800, wymiary: 14,5 x 42 x 14 cm, waga: 475 g. Żardiniera owalna, ażurowa, wsparta na czterech okrągłych nóżkach Na podstawie znak probierni państwowej – głowa bogini Diany.
18-10-2019
Nowość
STOKFISZ-DELARUE Jan
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
18-10-2019
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
JAKUBCZAK Piotr
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
18-10-2019
Nowość
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
"Magical dream" 2019, olej płótno, 73x92cm
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
18-10-2019
Nowość
KARAFKA OKUTA W SREBRO, Niemcy 2 poł XIX w.
Srebro pr. 800, ażurowy kołnierz z dekoracją figuralną, korek zwieńczony pełnoplastyczną figurą, szlifowane szkło bezbarwne, wymiary 31 x 9 x 13 cm, próby fantazyjne z Hanau.
17-10-2019
Nowość
liczba obiektów: 4000