Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
Gabryelczyk Maciej (ur. 1952, Ostrowy)
“Wielki Manitu” , 2002
kolaż na papierze, wymiary 26.7×20.4 cm
16-01-2021
Nowość
Galeria Giza
“Arcybałwan”, , 1985
kolaż na papierze, wymiary 27×18.5 cm
16-01-2021
Nowość
Galeria Giza
FARGO Arpad
Arpad Forgo, akryl, płótno, drewno, 36x39x4 cm , 2012
14-01-2021
Nowość
Galeria MILANO
FARGO Arpad
Arpad Forgo , obiekty przestrzenne, akryl,... , 2019
14-01-2021
Nowość
Galeria MILANO
FARGO Arpad
14-01-2021
Nowość
Galeria MILANO
PAŁKA Witold (1928-2013)
"Opera"
olej na płótnie o wym. 50x40 cm,
Galeria Sztuki FOX
Katowice , ul. Powstańców 10
więcej na stronie : www. galeriafox.pl
fox@galeriafox.pl
tel . 32 608 63 71, 600 087 721
wysyłka 24h na terenie kraju - gratis.
14-01-2021
Nowość
Galeria Sztuki FOX
PAŁKA Witold (1928-2013)
"Rozmowa"
Galeria Sztuki FOX
Katowice , ul. Powstańców 10
fox@galeriafox.pl
14-01-2021
Nowość
Galeria Sztuki FOX
PAŁKA Witold (1928-2013)
"Kawiarnia"
olej na płótnie o wym. 40x50 cm,
Galeria Sztuki FOX
Katowice , ul. Powstańców 10
fox@galeriafox.pl
14-01-2021
Nowość
Galeria Sztuki FOX
ORŁOWSKI Paweł (ur. 1975r.)
Veni, Vidi, Vici, Tini , 2019
brąz patynowany
20 x 17 x 8 cm
data powstania 2019
posiada certyfikat autentyczności
wystawiony przez artystę
12-01-2021
Nowość
Galeria van Rij
liczba obiektów: 4000