Galeria Foksal 17
ul. Foksal 17
​00​-372 Warszawa
517 213 615
galeria@foksal17.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (247)
TROC Andrzej (ur. 1953)
Herod , 2009
70 x 100 cm / 2010 rok / akryl na kartonie + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

2 000 zł

20-03-2017
MICHALIK Borys (1969 - 2018)
Uwielbiam retro III , 1999
52 x 42 cm / 1999 rok / pastel na kartonie /szyba + rama / sygnowany - front, lewy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

2 000 zł

02-11-2016
MICHALIK Borys (1969 - 2018)
Uwielbiam retro II , 1999
52 x 42 cm / 1999 rok / pastel na kartonie / szyba + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

2 400 zł

05-11-2016
MICHALIK Borys (1969 - 2018)
Uwielbiam retro I , 1999
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

2 400 zł

07-11-2016
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Pollock 7070 , 2018
Obraz olejny na podłożu płóciennym, wymiary 70 cm x 70 cm, flamastrem na odwrocie obrazu,

28 000 zł

31-05-2019
Obraz pt. "TEMIDA" , 2018
Olej na płótnie pt. "Temida" autorstwa Edwarda Dwurnika w formacie 27 cm x 33 cm z 2018 roku,
Sygnowany przez artystę, front: E.Dwurnik - 2018/ rewers - 2018 - E.Dwurnik - "TEMIDA" - NR.XXIII-1566 - 7487

22 000 zł

17-01-2020
Kraków (IX) , 2018
Obraz olejny na płótnie autorstwa Edwarda Dwurnika pt. Kraków (IX) z 2018 roku, sygnowany w prawym dolnym rogu oraz na rewersie 2018 E. Dwurnik"Kraków" Wymiary 46 cm x 55 cm

35 000 zł

06-11-2019
Gwasz na papierze pt. "Nikifor Dwurnik Czarty"... , 2017
Obraz wykonany techniką gwaszu na papierze pt. "Nikifor Dwurnik Czarty" Edwarda Dwurnika z2017 roku w formacie 18 cm x 29 cm
Praca jest sygnowana: Nikifor 2017 Dwurnik

15 000 zł

18-03-2020
TISHCHENKO Gennadiy
Martwa natura ze śliwką , 2010
20 x 20 cm / 2010 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

3 000 zł

18-12-2016
TISHCHENKO Gennadiy
Martwa natura z mandarynkami , 2010
23 x 23 cm / 2010 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

3 600 zł

16-12-2016
TISHCHENKO Gennadiy
Martwa natura z bananami , 2007
45 x 60 cm / 2007 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal17 /
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

3 500 zł

23-12-2016
TISHCHENKO Gennadiy
Martwa natura , 2010
30 x 20 cm / 2010 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

3 600 zł

20-12-2016
TISHCHENKO Gennadiy
Martwa natura , 2007
100 x 40 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

5 600 zł

24-03-2017
TISHCHENKO Gennadiy
Martwa natura , 2997
olej na płótnie / blejtram sosnowy / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

4 500 zł

03-10-2018
KACHMAR Jarosław (Yaroslav) (ur. 1955, Lwów)
Motive II , 1993
tech. mieszana, papier.
30x19,5 cm (wymiar kompozycji), 33 x 22 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: t. mixed media "Motive II" X. Kachmar -93
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl

1 600 zł

21-10-2016
Motive I , 1993
tech. mieszana, papier.
30 x 19,5 cm (wymiar kompozycji), 33 x 22 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: t. mixed media "Motive I" X. Kachmar -93
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl

1 600 zł

22-10-2016
Kompozycja mieszana , 1982
15 x 15 cm / 1992 rok / mieszana technika graficzna / papier + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 61

1 400 zł

26-11-2016
Dotyk I , 1996
42 x 26 cm / 1996 rok / wymiar 3 kompozycji łącznie / tech mieszana / papier+rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl

1 400 zł

25-11-2016
Composition III , 2013
28 x 11 cm / 2013 rok / mieszana technika graficzna / papier + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 61

1 400 zł

29-11-2016
A trace of fire XII , 2001
30 x 30 cm / 2001 rok / mieszana technika graficzna / papier + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 61

3 000 zł

30-11-2016
JAŚNIKOWSKI Jarosław (ur. 1976 r.)
"Morfologia duszy" z 2020 roku , 2020
Obraz Jarosława Jaśnikowskiego pt. "Morfologia duszy" rok powstania 2020. Olej na płótnie w formacie 50 cm × 70 cm. Obraz syngnowany w prawym dolnym rogu.

23 000 zł

06-02-2020
NOWOSIELSKI Jerzy (ur. 1943)
Serigrafia barwna "Abstrakcja, 1997" , 1998
Serigrafia barwna pt. "Abstrakcja, 1997" Jerzego Nowosielskiego. Rok 1998. Format zadruku 92 cm x 70 cm. Praca numerowana w lewym dolnym rogu oraz sygnowana w prawym dolnym rogu: Jerzy Nowosielski.

12 000 zł

17-02-2020
WIERZBICKA Joanna
Mobbing 02 , 2002
100 x 90 cm / 2002 rok / technika autorska / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej FOKSAL17 /
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 6

4 000 zł

02-07-2017
CZAJKA Katarzyna (ur. 1959)
Manekin , 2010
40x170cm / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

35 000 zł

02-02-2018
CHOMA Klaudia (ur. 1988, Warszawa)
Że , 2016
60 x 70 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

4 000 zł

02-10-2017
liczba obiektów: 247