Galeria Sztuki PERSONALART
Witkacego 2
95-100 Zgierz
519 499 630
galeria@personalart.pl
poniedziałek - piątek: 9.00-17.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (59)
TARASIN Jan (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)
Ciąg dynamiczny II , 1992
olej/płótno, 73 x 92 cm, sygnowany l.d.: 'Jan Tarasin 92'
Więcej informacji na stronie Galerii: www.personalart.pl
tel: 519 499 630
02-03-2019
MODZELEWSKI Jarosław (ur. 1955, Warszawa)
Drzewo poobcinane , 2010
Sygnowany, datowany i opisany na odwrociu. Do pracy dołączony jest Certyfikat Autorski.

tel: 519 499 630
27-03-2019
NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)
Półakt, 1997
serigrafia barwna/papier, sygnowana ołówkiem p.d.: „Jerzy Nowosielski 1997 r.”, l.d.: edycja autorska e/a format serigrafii bez oprawy: 83 cm × 44 cm Serigrafia posiada certyfikat Fundacji Nowosielskich
tel: 519 499 630
20-04-2018
Kobiety z lustrem, 1997 r. , 1997
Kobiety z lustrem, 1997 r. serigrafia barwna/papier, sygnowana ołówkiem p.d.: „Jerzy Nowosielski 1997 r.”, l.d.: numer edycji 31/50 format serigrafii bez oprawy: 90 cm × 70 cm Serigrafia posiada certyfikat Fundacji Nowosielskich
tel: 519 499 630
15-04-2019
Akt, 1999 r.
serigrafia barwna/papier, sygnowana ołówkiem p.d.: „Jerzy Nowosielski 1999 r.”, l.d.: numer edycji 41/50; format serigrafii bez oprawy: 70 cm × 87 cm. Serigrafia posiada certyfikat Fundacji Nowosielskich
tel: 519 499 630
22-02-2019
Akt, 1997 r.
serigrafia barwna/papier, sygnowana ołówkiem: numer edycji 46/50. Serigrafia posiada certyfikat Fundacji Nowosielskich.
tel: 519 499 630
10-12-2018
Akt z miastem, 1999 r.
serigrafia barwna/papier,: numer edycji 6/60. Serigrafia posiada certyfikat Fundacji Nowosielskich.
tel: 519 499 630
10-12-2018
Akt z lustrem, 1998 r.
serigrafia barwna/papier, sygnowana ołówkiem p.d.: „Jerzy Nowosielski 1998 r.”, l.d.: numer edycji 64/64 format serigrafii bez oprawy: 89 cm × 70 cm Serigrafia posiada certyfikat Fundacji Nowosielskich
tel: 519 499 630
22-02-2019
Akt z lusterkiem, 1997 r. , 1997
serigrafia barwna/papier, sygnowana ołówkiem p.d.: „Jerzy Nowosielski 1997 r.”, l.d.: numer edycji 10/50 format serigrafii bez oprawy: 92 cm × 70 cm Serigrafia posiada certyfikat Fundacji Nowosielskich
tel: 519 499 630
15-04-2019
Akt w ciemni, 1997 r.
serigrafia barwna/papier, sygnowana ołówkiem p.d.: „Jerzy Nowosielski 1997 r.”, l.d.: numer edycji 24/60; format: serigrafii bez oprawy: 100 cm × 70 cm. Serigrafia posiada certyfikat Fundacji Nowosielskich.
29-01-2019
Akt na różowym tle, 1998 r.
serigrafia barwna/papier: numer edycji 29/50. Serigrafia posiada certyfikat Fundacji Nowosielskich.

tel: 519 499 630
10-12-2018
NOWOSIELSKI Jerzy (ur. 1943)
Akt leżący, 1999 r. , 1999
sygnowana ołówkiem p.d.: „Jerzy Nowosielski 1999 r.”, l.d.: numer edycji 33/60; Serigrafia posiada certyfikat Fundacji Nowosielskich.
tel: 519 499 630
01-09-2018
Akt , 1998
serigrafia barwna/papier, sygnowana ołówkiem p.d.: „Jerzy Nowosielski 1998 r.”, l.d.: numer edycji 41/50 format serigrafii bez oprawy: 85,5cm × 70cm
07-03-2018
Abstrakcja, 1997 , 1997
Abstrakcja, 1997, serigrafia barwna/papier, sygnowana ołówkiem p.d.: „Jerzy Nowosielski 1997 r.”, l.d.: numer edycji 40/64 format serigrafii bez oprawy: 92 cm × 70 cm Serigrafia posiada certyfikat Fundacji Nowosielskich
Tel: 519 499 630
15-04-2019
Abstrakcja czerwona , 1995
serigrafia barwna/papier, sygnowana ołówkiem p.d.: „Jerzy Nowosielski 1995 r.”, l.d.: EA format serigrafii bez oprawy: 70 cm × 85 cm
tel: 519 499 630
07-03-2018
KOSTRZEWA Rafał (ur. 1961, Warszawa)
Dyniowe pole , 2019
Olej na płótnie, format: 100 cm x 100 cm, 2019 r.
tel: 519 499 630
30-04-2019
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
Talented Ms Viola / olej i akryl na płótnie , 2018
Olej i akryl na płótnie, format: 37 cm x 24 cm, 2018 r. Do pracy dołączony jest Certyfikat Autorski. Obraz jest oprawiony.

tel: 519 499 630
11-05-2018
Memories of Endless Summer / olej i akryl na... , 2017
Olej i akryl na płótnie, format: 40 cm x 30 cm, 2017 r. Praca oprawiona format w ramie: 63 cm x 51,5 cm.

Tel: 519 499 630
14-02-2018
Marriage with the sea / olej i akryl na płótnie , 2019
Akryl i olej na płótnie, format: 30 cm x 100 cm, 2019 r. Do pracy dołączony jest Certyfikat Autorski. Wyjątkowy obraz składający się z trzech historii wizji Artysty. Zdjęcia fragmentów znajdują się poniżej zdjęcia głównego.
tel: 519 499 630
22-05-2019
Logic of desire / olej i akryl na płótnie , 2017
Olej i akryl na płótnie, format: 60 cm x 50 cm, 2017 r. Do obrazu dołączony jest Certyfikat Autorski.
tel: 519 499 630
02-03-2018
Fifteen minutes of fame , 2019
Olej na płótnie, format: 50 cm x 38 cm, 2019 r.

tel: 519 499 630
06-09-2019
Dr Jeckyll's Daughter / olej i akryl na płótnie , 2018
Olej i akryl na płótnie, format: 35 cm x 24 cm, 2018 r. Do pracy dołączony jest Certyfikat Autorski. Obraz jest oprawiony.

tel: 519 499 630
05-04-2018
Carmen / olej i akryl na płótnie
Olej i akryl na płótnie, format: 58 cm x 46 cm, 2018 r. Do pracy dołączony jest Certyfikat Autorski.

tel: 519 499 630
26-08-2018
SĘTKOWSKI Tomasz (ur. 1961 r.)
She's like the wind , 2018
Olej na płótnie naciągniętym na deskę, format: 50 x 40 cm, 2018 r. Obraz jest oprawiony, format w ramie: 78 cm x 68 cm.

tel: 519 499 630

14 000 zł

15-10-2018
My friend the wind , 2018

tel: 519 499 630

14 000 zł

15-10-2018
liczba obiektów: 59