CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1154)
Świeczniki Art Deco, lata 30-te XXw.
Para świeczników dwuświecowych; plater, sygnowany.

Wymiary: 27x25 cm

790 zł

08-08-2019
Łyżka sitkowa, XIX w.
Srebro.
Długość: 19

350 zł

14-06-2019
Łyżka sitkowa, Niemcy, XIX w.
Srebro pr. 12., punca „KLIEFOTH”.

Waga: 41 g

Długość: 16,5 cm

Szerokość sitka: 6 cm

290 zł

03-01-2020
Łyżeczki, Fraget, Polska, lata 30-te XX w.

150 zł

13-05-2019
Łyżeczka z rybakami, Szwecja, pocz. XX w.
Srebro pr.830.

Długość: 11cm

Waga: 28g

120 zł

10-01-2020
Srebro puncowane.

Waga: 29 g

Długość: 14,5 cm

Marceli Jakubowski - złotnik aktywny w Krakowie w latach 1922 – 1939, współpracował z Marcinem Jarrą.

150 zł

02-01-2020
Zestaw śniadaniowy, Miśnia, XX w.

550 zł

07-05-2019
Zestaw śniadaniowy składający się z trzech elementów; porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Średnica talerzyka: 18 cm

Średnica spodka: 13 cm

Wysokość filiżanki: 7 cm

650 zł

30-05-2019

Średnica talerzyka: 18 cm

Średnica spodka: 15 cm

Wysokość filiżanki: 7 cm

550 zł

04-06-2019

Średnica talerzyka: 18 cm

Średnica spodka: 15 cm

Wysokość filiżanki: 7 cm

550 zł

07-06-2019

Średnica talerzyka: 18 cm

Średnica spodka: 15 cm

Wysokość filiżanki: 7 cm

550 zł

21-08-2019
Zestaw śniadaniowy Miśnia, XX w.
Zestaw w składzie: filiżanka, podstawka (śr. 9cm) i talerzyk (śr. 15 cm). Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

490 zł

13-11-2015
Zestaw dwunastu podstawek w stojaku; srebro pr. 800, sygnowane.

Waga: 320 g

Wysokość: 12 cm

Średnica podstawki: 7 cm

1 900 zł

31-07-2019
Zestaw do przypraw, Joseph Rodgers & Sons,... , 1880
Kabaret do przypraw, kryształ, plater, sygnowany znakiem firmowym.

Wysokość 23 cm.

990 zł

20-09-2018
Zestaw do konfitur, Rosenthal Moliere, ok. 1945 r.
Porcelana dekorowana złotem, sygnowana. Średnice 20 i 10 cm.

750 zł

16-09-2017
Zestaw do alkoholi, Czechy, pocz. XX w.
Zestaw do alkoholi składający się z karafki i 4 kieliszków. Szkło barwione, szlifowane.

Wymiary karafki: 25x16x5 cm

Wysokość kieliszka: 5 cm

750 zł

26-04-2019
Zestaw do alkoholi, Czechy, ok. 1930 r.
Zestaw w składzie karafka+6 kieliszków. Szkło barwione w masie, szlifowane.

1 700 zł

08-10-2015
Zestaw do alkoholi, Czechy, I poł. XX w.
Zestaw do alkoholi: karafka i 6 kieliszków, szkło barwione fioletowe, szlifowane. Wysokość karafki: 20 cm.

660 zł

01-03-2017
Zestaw do alkoholi Art Deco, Czechy, ok. 1930 r.
Komplet karafka z 6 kieliszkami i tacą; szkło barwione w masie, szlifowane. Wysokość karafki 25 cm, wymiary tacy: 37x29 cm.

850 zł

01-03-2017
Zestaw: karafka z korkiem i 5 kieliszków; szkło barwione, miodowe, szlifowane. Wysokość karafki: 28 cm, średnica kieliszka: 7 cm.

590 zł

22-09-2017
Zestaw do alkoholi składający się z karafki i 6 kieliszków. Szkło barwione, szlifowane.

Wymiary karafki: 24x13x5 cm

Wysokość kieliszka: 6 cm

690 zł

06-05-2019
Zeng Longsheng (1901-1964) - 'Sanxing'
Porcelana ręcznie malowana, emaliowana, sygnowana. Wysokość 68-70 cm.
09-10-2017
Zegarek porcelanowy, Francja, k. XIX w.
Zegarek porcelanowy, ręcznie malowany, sygnowany "PGB". Wysokość 13 cm.

770 zł

25-09-2017
Zegarek do pokoju dziecięcego, pocz. XX w.
Zegarek do pokoju dziecinnego. Porcelana ręcznie malowana.

220 zł

14-10-2015
Zegarek do pokoju dziecięcego, Niemcy, ok. 1930 r.
Zegar typu "chodzik" w obudowie z gipsu palonego, polichromowanego. Wysokość 23 cm

330 zł

14-10-2015
liczba obiektów: 1154