Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
SZPILKA DO KRAWATA, XX W.
przedstawienie martwej natury (ptak i zając)
złoto brak pr. (~ 0,750)
grawerowana
długość szpilki (wtórna) 6 cm, masa: 3,32 g

ID 3252/KGS
21-11-2023
KAREA Gemstone Space
SZPILKA DO KRAWATA Z MOTYWEM WĘŻA, XIX/XX W.
złoto brak pr. (~ 0,750)
dwubarwne
grawerowane
1 szt. rubin ~ 0,03 ct
długość: 6,4 cm, masa: 1,33 g

ID 3253/KGS
21-11-2023
KAREA Gemstone Space
SZPILKA Z MOTYWEM KWIATOWYM, FRANCJA, POCZ. XX W.
żółte i białe złoto pr. 0,750
9 szt. rozet diamentowych
długość: 6,7 cm, masa: 1,41 g
stan zachowania: przerobiona z kolczyka

ID 3255/KGS
21-11-2023
KAREA Gemstone Space
złoto pr. 0,750
grawerowane
ósemka zabezpieczająca
szerokość: 2,5 cm, długość: 19 cm, masa: 51,71 g

ID 3272/KGS
21-11-2023
KAREA Gemstone Space
BRANSOLETA ZŁOTA, FRANCJA, XX W.
złoto pr. 0,750
grawerowane
ósemka zabezpieczająca
szerokość: 3 cm, długość: 19,5 cm, masa: 54,70 g

ID 3273/KGS
21-11-2023
KAREA Gemstone Space
KOLCZYKI DŁUGIE Z ROZETAMI, FRANCJA, POCZ. XX W.
żółte i białe złoto pr. 0,750
10 szt. rautów diamentowych
długość: 2,3 cm; masa: 1,67 g

ID 3260/KGS
21-11-2023
KAREA Gemstone Space
KOLCZYKI W FORMIE ORIENTALNYCH LAMPIONÓW, XX W.
złoto pr. 0,750
grawerowane
długość: 3,5 cm,;masa: 2,93 g

ID 3256/KGS
21-11-2023
KAREA Gemstone Space
złoto pr. 0,750
wymiary: 1 x 1,2 cm; masa: 1,91 g

ID 3208/KGS
21-11-2023
KAREA Gemstone Space
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: 13x18x6 cm

1 900 zł

21-11-2023
liczba obiektów: 4000