CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1269)
Otto Pilz "Dziewczyna z kozłami", Miśnia, 1924-34.
Sygnowana: na podstawie: skrzyżowane miecze kobaltem podszkliwnie z kropką; pod podstawą ryte: W200, wycisk: 50. Sygnatura autora na podstawie: "O. Pilz". Ślady restauracji na rogach i uszach zwierząt.

4 800 zł

05-10-2015
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.

Wymiary: 21x18x13 cm

1 950 zł

16-08-2024
Nóż do listów, Rytosztuka, przed 1963 r.
Srebro pr. 3, sygnowane: "RYT"
Długość 16 cm, waga 25 gram

950 zł

05-02-2024
Nestor Leontos Warweris "Grecki rybak", 1938 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany greką ld.: "N.L.Warweris 1938"

Wymiary w ramie: 48x62 cm (32x46 cm)

9 500 zł

01-06-2023
Naszyjnik z perłami
Srebro pr. 925, perły.

Długość: 42 cm

990 zł

11-07-2024
Naszyjnik z chalcedonami
Długość: 54 cm

950 zł

18-07-2024
Naszyjnik z bursztynami
Sznur bursztynów.

Długość: ok. 58 cm

Waga: 50 g

1 800 zł

30-04-2024
Naszyjnik z bursztynami
Sznur bursztynów.

Długość: 54 cm

Waga: 30 g

1 500 zł

07-05-2024
Naszyjnik art deco z brylantami
Złoto 14-karatowe, brylanty.

Masa brylantów: 0,61 ct

Czystość: SI2

Barwa: H

Waga: 4,9 g

Długość łańcuszka: 41 cm

Wymiary wisiora: 5,5x1,7 cm

12 000 zł

05-09-2024
Mężczyzna z koszem, Polska, lata 20. XX w.
Rzeźba w drewnie.

Wymiary: 31x13x10 cm

1 800 zł

20-02-2024
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem firmowym Hutschenreuther i nazwiskiem autora.

Wymiary: 20x16x6,5 cm

1 400 zł

23-04-2024
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wysokość: 10 cm

510 zł

17-03-2023
Monogramista KB “Płomień”, lata 70. XX w.
Ceramika szkliwiona, sygnowana monogramem wiązanym “KB”.

Wysokość: 34 cm

Średnica podstawy: 11 cm

1 100 zł

31-07-2023
Monogramista KB “Kwiaty”, lata 70. XX w.

Wysokość: 33 cm

Średnica podstawy: 11 cm

1 500 zł

28-07-2023

Wymiary: ok. 25x27x10 cm

1 100 zł

31-07-2023

Wymiary: ok. 35x24x20 cm

1 800 zł

28-07-2023
Srebro pr. 800, złocone wewnątrz, punca manufaktury „, M.H. Wilkens & Söhne” oraz złotnika „ C.Dahmen”.

Wysokość: 9 cm

Waga: 199 g

1 800 zł

08-11-2019
Mlecznik, Murano, XIX w.
Mlecznik wykonany ze szkła barwionego w masie, częściowo złocony.

Wysokość: 12 cm

470 zł

01-09-2023
Mlecznik, wsparty na czterech nóżkach w formie kuli, dekorowany motywami roślinnymi i ornitologicznynymi. Srebro pr. 800.

Wymiary: 8x12x7 cm

Waga: 150 g

1 700 zł

19-01-2023
Porcelana ręcznie malowana, złocona, sygnowana.

Wysokość: 11 cm

650 zł

05-07-2023

Wysokość: 13 cm

990 zł

28-04-2023
Misa, Niemcy, Brema, M.H. Wilkens & Söhne, 1901 r.
Srebro pr. 800, złocone wewnątrz, puncowane.

Wysokość: 6 cm

Średnica: 20,5 cm

Waga: 368 g

2 950 zł

19-03-2024
Misa, Austria, po 1922 r.
Misa srebrna, złocona wewnątrz z wkładem szklanym; srebro pr. 800, sygnowana.

Wysokość: 11 cm

Średnica 23 cm

2 800 zł

24-04-2019
Mirosław Lekasa 'Chwile 4'
Technika mieszana sygn. na rewersie: "MIROSŁAW LEKASA". Wymiary w ramie: 43x55 cm (30x41 cm).

Praca wystawiana: BWA Łódź 1987 r.

Mirosław Lekasa - ur. 1949, polski grafik i ilustrator. Studia w ASP w Warszawie, w w pracowni Henryka Tomaszewskiego.

650 zł

17-02-2019
Mirosław Lekasa 'Chwile 3'

650 zł

17-02-2019
liczba obiektów: 1269