Otto Pilz "Dziewczyna z kozłami", Miśnia, 1924-34.
Sygnowana: na podstawie: skrzyżowane miecze kobaltem podszkliwnie z kropką; pod podstawą ryte: W200, wycisk: 50. Sygnatura autora na podstawie: "O. Pilz". Ślady restauracji na rogach i uszach zwierząt.
4 800 zł
05-10-2015
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.
Wymiary: 21x18x13 cm
1 950 zł
16-08-2024
Nóż do listów, Rytosztuka, przed 1963 r.
Srebro pr. 3, sygnowane: "RYT"
Długość 16 cm, waga 25 gram
950 zł
05-02-2024
Nestor Leontos Warweris "Grecki rybak", 1938 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany greką ld.: "N.L.Warweris 1938"
Wymiary w ramie: 48x62 cm (32x46 cm)
9 500 zł
01-06-2023
Naszyjnik z perłami
Srebro pr. 925, perły.
Długość: 42 cm
990 zł
11-07-2024
Naszyjnik z chalcedonami
Długość: 54 cm
950 zł
18-07-2024
Naszyjnik z bursztynami
Sznur bursztynów.
Długość: ok. 58 cm
Waga: 50 g
1 800 zł
30-04-2024
Naszyjnik z bursztynami
Sznur bursztynów.
Długość: 54 cm
Waga: 30 g
1 500 zł
07-05-2024
Naszyjnik art deco z brylantami
Złoto 14-karatowe, brylanty.
Masa brylantów: 0,61 ct
Czystość: SI2
Barwa: H
Waga: 4,9 g
Długość łańcuszka: 41 cm
Wymiary wisiora: 5,5x1,7 cm
12 000 zł
05-09-2024
Mężczyzna z koszem, Polska, lata 20. XX w.
Rzeźba w drewnie.
Wymiary: 31x13x10 cm
1 800 zł
20-02-2024
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem firmowym Hutschenreuther i nazwiskiem autora.