białe złoto pr. 0,750 (FR sowa)
platyna pr. 0,950
8 szt. największych diamentów ł. ~ 1,50 ct H-I/VS-SI
136 szt. diamentów w szlifach antycznych
1 szt. rozeta diamentowa ł. ~ 2,30 ct H-J/SI-P
wym.: 5,5×2,5 cm
masa: 13,35 g
ID 3151/KGS
05-01-2024
KAREA Gemstone Space
FILLIOU Robert (1926 Sauve, Francja - 1987 Les Eyzies, Francja)
Modern video model
offset/karton; 64 x 48 cm;
syg. u góry: "R FILLIOU"
4 100 zł
05-01-2024
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY, POCZ. XX W.
złoto pr. 0,585
platyna pr. 0,950
grawerowane boki
1 diament ~ 1,00 ct J/VS2
rozmiar: 16,5
masa: 2,63 g
ID 3294/KGS
05-01-2024
KAREA Gemstone Space
KOLCZYKI Z GRANATAMI I BRYLANTAMI, XX W.
złoto brak pr.
2 szt. Granatów okrągłych kaboszonów ł. ~ 7,50 ct
30 szt. Brylantów ł. ~ 0,45 ct G-I/P1-P3
masa: 7,28 g
dołączono: certyfikat DESA Unicum
ID 2081/KGS
05-01-2024
KAREA Gemstone Space
złoto pr. 0,750
grawerowane detale
2 szt. pereł,
długość: 3,5 cm
średnica: 1,2 cm
masa: 2,19 g
ID 3054/KGS
05-01-2024
KAREA Gemstone Space
DALI Salvador (1904-1989)
drzeworyt barwny/bawełniany papier welinowy B.F.K. Rives ze znakiem wodnym; 24,6 x 18,5 cm (kompozycja); ok. 33 x 26,1 cm (arkusz);
na odwrocie napis drukiem: "PURGATORIO TAV. 29"; Wydawca: Arti e Scienze Salani, Florencja, 1964.
3 700 zł
05-01-2024
SAUDEK Jan (ur. 1935)
The Taschen cover
fotografia barwna; 38 x 30 cm;
sygn. p. d.: "JAN SAUDEK";
napis u dołu: "» The Taschen cover « Model print - PRINT FINISHED: SEPTEMBER 9, 1922"
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Praga
13 000 zł
05-01-2024
złoto pr. 0,750
10 szt. rozet diamentowych ł. ~ 0,03 ct
wymiary: 3 x 2,5 cm
masa: 10,63 g
ID 3192/KGS
05-01-2024
KAREA Gemstone Space
SPINKI MANKIETOWE Z MOTYWEM KOBIETY, XIX/XX W.
złoto pr. ~ 0,585
śr.: 1,4 cm
masa: 3,91 g
dołączono: oryginalne etui