Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Grodzka 17
09-402 Płock
506 048 959
galeriagrodzka@poczta.onet.pl
poniedziałek - piątek: 12.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (312)
PACIOREK Stanisław (1889-1952)
"Procesja"
olej, tektura 60 x 90 cm sygn. p.d. ST. Paciorek 1934 Modlnica
30-10-2014
"Pejzaż letni"
olej, tektura 35 x 48 cm sygn. p.d. St. Paciorek 1939 Gułoszowa

5 500 zł

04-01-2013
DOMARADZKI Stefan (1897 - 1983)
"Pejzaż"
olej, tektura 12 x 17 cm sygn. l.d.: St. Domaradzki
07-04-2018
"Pejzaż zimowy"
olej, tektura 66 x 100 cm sygn. l.d.: S. Domaradzki 1941

7 000 zł

21-05-2016
GROTT Teodor (1884-1972)
"Kwiaty w wazonie"
akwarela 66 x 49 cm sygn. l.g. Teod Grott
15-12-2008
JURA Tomasz (1943-2013)
Plakat "Z okazji urodzin"
druk cyfrowy 49 x 34 cm
07-04-2018
KORECKI Wiktor (1890-1980)
"Pejzaż zimowy"
olej, płótno 35 x 50 cm sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI
28-05-2022
STAPIŃSKI Władysław (1897-1943)
"Zagroda"
olej, tektura 50 x 70 cm

5 500 zł

12-12-2013
WANKIE Władysław (1860-1925)
"Dziewczynka na łące"
olej, płótno 53,5 x 45,5 cm sygn. p.d.: Władysław Wankie
30-06-2018
BŁOCKI Włodzimierz (1885-1921)
"Kościół Św. Marka w Krakowie"
litografia barwna 31 x 20 cm

500 zł

17-12-2013
PODUSZKO Zenobiusz (1887-1963)
"Pejzaż letni"
olej, tektura 29 x 35 cm sygn. J. Poduszko

2 500 zł

JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
"Stogi w śniegu"
olej, sklejka 35 x 60 cm sygn. l.d.: Z. Józefczyk 31
28-11-2019
liczba obiektów: 312