Olej na płótnie, 47x77cm,
sygnowany lewy dolny Wiktor Korecki 1937r.
Więcej wczesnych, kolekcjonerskich prac Koreckiego na :
www.MalarstwoPolskie.pl
tel.502630650
20-11-2019
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Droga przez las
50x70cm, olej, płótno, sygn. p.d.: Wiktor Korecki
04-12-2015
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Droga przez las
Olej na płótnie, 70x100 cm, sygnowany lewy dolny: Wiktor Korecki
Duży wybór prac Wiktora Koreckiego na stronie galerii: MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
10-05-2020
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Chłopcy brodzący w rzeczce ok.1947r.
Olej na tekturze, 25x35cm sygnowany p.d.:Wiktor Korecki
Więcej kolekcjinerskich prac Wiktora Koreckiego na stronie galerii: www.MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
21-04-2019
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Chaty w zimie
Chaty zimą
olej, płótno; 50 x 60 cm
sygn. u dołu z prawej: WIKTOR KORECKI
4 900 zł
02-12-2016
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Chaty przy drodze - Wilki nocą - 120x170cm
_____________ SPRZEDANE ______________________________________
120x180cm, olej na płótnie, sygn.p.d.:Wiktor Korecki, lata 50-te XXw.
W naszej ofercie znajduje się około 40 obrazów Wiktora Koreckiego - www.malarstwopolskie.pl
05-06-2013
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Chaty przy drodze
Chaty przy drodze, po 1950
olej, płótno, 50 x 60 cm
sygn. u dołu z lewej: WIKTOR KORECKI
5 900 zł
25-11-2016
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Chaty przy drodze
Chaty przy drodze
olej, płótno; 60 x 90 cm
sygn, u dołu z lewej: WIKTOR/ KORECKI
więcej: malarstwopolskie.pl
8 500 zł
02-12-2016
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Chaty na skraju wsi w zimową noc
Olej na płótnie, sygnowany lewy dolny: Wiktor Korecki
Kolekcja prac Wiktora Koreckiego
do kupienia na stronie galerii:
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650