ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
601 379 535
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (455)
Filiżanka porcelanowa EMPIRE Rosenthal po 1901 r.
filiżanka, porcelana, wys. fil. 6 i śr. 8 cm., śr. spod.14 cm., sygn. drukiem zielenią chromu: korona/ Rosenthal/ SELB – Bawaria , EMPIRE Komplet porcelanowy filiżanek ze spodkami EMPIRE Rosenthal po 1901 r.

150 zł

26-10-2017
biskwit, biały, wys.17cm. Sygn.: druk kobaltem podszkl.: pod trójdzielną zamkniętą koroną kielichowy kartusz z napisem: UNTER/ WEISS/ BACH, kropka, niżej:made In GDR modelnr. 8831 /1; Niemcy, Turyngia, Unterweissbach, po 1945 roku

470 zł

02-08-2016
Figurka srebrna z amorkiem.
amorek na postumencie srebro pr. 750, odlewane, wys.12,5 cm. z podstawą 18 cm. waga bez podstawy 350 g. świadectwo badania.

1 450 zł

10-04-2019
FIGURKA PORCELANOWA NIEDŹWIEDZIA, Porcelana biała, wym. 13,5x13,5x11 cm. Schlaggenwald Bohemia Horní Slavkov Kunstporzellan

600 zł

28-08-2019
porcelana, malatury podszkliwne, wys.14 cm, Sygn. od spodu podstawy wyciskiem: tarcza herbowa z ukośnie wyciskanym polem, 211/ 4. Niemcy, Nymphenburg (Bawaria), Państwowa (d. Królewska) Manufaktura Porcelany (zał. 1761), XIX/XX w.

1 300 zł

16-06-2023
Figurka Włochy Napoli Capodimonte, XX w. porcelana, malatury podszkliwne, złocenia , wymiary; 24x29x16 cm. sygnowana; kobaltem: 5-pałkowa korona i litera N/ CAPO DI MONTE/ Made In Italy/ JPA. na podstawie malowane G.Pellati

1 200 zł

23-05-2023
porcelana, farby podszkliwne, wym. 9,5x10 cm; sygn. podszkl. zielenią: B & G oraz 1636: Dania, Kopenhaga, fabryka porcelany J. Bing & F. Gröndahl, XX w.

500 zł

27-07-2021
Figurka buldoga. cyna srebrzona, malowana; wys. 8 cm; lata 30-40 ste. XX w.

900 zł

25-05-2021
Porcelana biała, biskwit, na postumencie, wysokość 20 cm; średnica podstawy 11,5 cm Sygnowana kobaltem wewnątrz U pod koroną UNTER | WEISS | BACH; wyciskiem 8833/ 10 Niemcy, Turyngia, Unterweissbach XX w.

600 zł

12-01-2021
Figura z brązu kobiety z koszem pocz. XX w
Figura kobiety z koszem ryb, Brąz patynowany, odlew, cyzelowany,  wysokość 47 cm.  Europa Zachodnia pocz. XX w.

2 900 zł

17-06-2020
Figura sarenki art. deco ok. 1920.
figura leżącej sarenki na prostokątnej marmurowej kremowo-czarnej podstawie wspartej na niklowanych nóżkach; stop metali patynowany na brąz, marmur czarny żyłkowany, onyks, metal niklowany;wym.24,5 x 36 x 10 cm; Europa Zachodnia,ok. 1920.

1 100 zł

30-10-2019
Figura porcelanowa proj. A. Caasmann (1886–1968), malowana podszkliwnie, wys. 13 cm. Sygnowany zielenią chromu, druk podszkliwny: korona | Rosenthal | Kunst-Abteilung | Selb Bavaria 1914-1916Germany | , wyciskiem:256, Bawaria, Selb, Rosenthal

800 zł

24-08-2022
para motylków porcelana farby podszkliwne wys. 25,5cm. Sygnowana: kobaltem podszkliwnie, wiatrak z wpisanymi literami ENS Turyngia Volkstedt, fabryka porcelany Karla Ensa (czynna od 1898) po 1919 r.

800 zł

15-11-2022
Figurka kakadu , porcelana farby podszkliwne wys.34 cm. Syg: podszkliwnie z literami ENS Turyngia Volkstedt, fabryka porcelany Karla Ensa (czynna od 1898); po 1919

1 400 zł

27-11-2021
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 28 cm, Sygnowana kobaltem podszkliwnie: pod koroną dwukrotnie przekreślone S, „ogrodniczka”, Niemcy, Scheibe Alsbach , wytwórnia A.W.Fr.Kistera 1900-1972

800 zł

28-08-2020
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 28 cm, Sygnowana kobaltem podszkliwnie: pod koroną dwukrotnie przekreślone S, „ogrodnik”, Niemcy, Scheibe Alsbach , wytwórnia A.W.Fr.Kistera 1900-1972

800 zł

28-08-2020
Orzeł , porcelana, farby podszkliwne w gamie brązów i szarości; wys. ok. 28 cm; szer. ok. 27 cm; sygn. druk zielenią chromu: w owalu z poziomą linią - lew kroczący w lewo i 1914, Hutschenreuther, Germany, Kunstabteilung; wycisk: K.TUTTER oraz GK

1 700 zł

31-07-2023
FIGURA LEW Z BRĄZU k. XIX w.
Lew z upolowaną antylopą Brąz patynowany, wym 25x10x16 cm. syg. Jarl 1899., Wtórnie wyryte: Odlew Br. Łopieńskich

2 600 zł

16-06-2023
Porcelana biała; wys. 20cm. sygnowana: pieczęć zielenią podszkliwnie W pod koroną i data 1764 | wycisk w masie 1336. Niemcy, Turyngia, VEB Wallendorfer Porzellanfabrik (zał. 1764),Kurt Steiner po 1964

550 zł

07-12-2015
Figurka, dziewczynka, porcelana, farby naszkliwne; wys.15 cm,; sygn. zielenią chromu korona/W/1764/ GERMANY wycisk1533 model. Kurt Steiner, Niemcy, Wallendorf, VEB Wallendorfer Porzellanfabrik (zał. 1764), po 1964 r

350 zł

19-04-2018
Srebro, 10 g, dł.9 cm. cechowana : w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka K cecha probierni krakowskiej. Kraków, po 1931

130 zł

17-01-2017
Fajka do opium XIX w.
Fajka XIX w. posrebrzana. dł. 66 cm. Stara misternie zdobiona platerowa fajka do opium

600 zł

22-11-2021
DZWONEK STOŁOWY PLATEROWY pocz. XX
DZWONEK PLATEROWY Mosiądz srebrzony plater, automat, nakręcany, sprężynowy, hotelowy wys.8 cm., śr. 10 cm. Francja pocz XX w.

990 zł

22-06-2021
srebro złocone, pr.800, waga 93 g. wys.9 cm. sygn.; korona, półksiężyc, 800, znak warsztatowy Dzbanek srebrny Niemcy, Brema, Koch & Bergfeld

800 zł

19-11-2019
Dzbanek srebrny, Bruckmann & Söhne, k. XIX w.
srebro próby 800; wys. 15 cm, szer. 26 cm, głęb. 12 cm; waga 536 g. cechowany; nr. 12016, półksiężyc, korona, 800, orzeł oraz Emil Weitz (1865-1935) Niemcy, Heilbron, firma Bruckmann & Söhne (czynna 1805-1973), k. XIX

2 400 zł

18-08-2022
liczba obiektów: 455