platyna brak pr.
1 szt. diament w szilie przejściowym ~ 0,70 ct F/VS2
masa: 2,14 g
ID 3536/KGS
22-02-2024
KAREA Gemstone Space
KOLCZYKI Z BRYLANTAMI, XX W.
złoto pr. 0,750
18 szt. Brylantów ł. ~ 1,80 ct H-J/SI1-P3
masa: 3,77 g,
długość 3,0 cm
ID 3422/KGS
22-02-2024
KAREA Gemstone Space
ZAWIESZKA W KSZTAŁCIE OWALU Z BRYLANTAMI
złoto pr.0,750
14 szt. brylantów ł. ~ 0,65 ct F-G/VS
masa: 3,55 g
wymiary 1,8 x 3,5 cm z zawiesiem
ID 3426/KGS
22-02-2024
KAREA Gemstone Space
KOLCZYKI DŁUGIE Z BRYLANTAMI, XXI W.
złoto pr. 0,585
18 szt. brylantów ł. ~ 1,35 ct F-H/SI1-SI2
długość: 4,4 cm
masa: 7,70 g
ID 3424/KGS
22-02-2024
KAREA Gemstone Space
LINKE Paul (1844 Wrocław - 1917 Wrocław)
"Pejzaż wiosenny"
obraz malowany techn. olejną na płótnie naklejonym na tekturę o wym 28 x 66 cm. Słabo widoczna sygnatura p.d. Na odwrocie opis autorski piórem.
3 800 zł
22-02-2024
Antykwariat Garbary
BRANSOLETKA Z AMETYSTAMI KON. XX W.
złoto niskiej próby
3 szt. ametystów ł. ~ 13,00 ct
perły rzeczne
zapięcie szufladkowe
łańcuszek zabezpieczający
obwód: 16 cm
masa: 11,09 g
ID 2972/KGS
22-02-2024
KAREA Gemstone Space
BROSZA W FORMIE KWIATU Z MASĄ PERŁOWĄ
srebro złocone pr. 0,800
grawerowane detale
5 szt. masa perłowa
1 perła
wymiary: 3,5 x 3,8 cm
masa: 13,13 g
ID 2965/KGS
22-02-2024
KAREA Gemstone Space
WICHMANN Georg (1876-1944)
"Martwa natura z książką"
"Martwa natura z książką" olej/ sklejka, 61x71 cm, sygn. l.d.: Georg Wichmann. Na odwrocie naklejka z D.A. Artessia.
4 800 zł
22-02-2024
Antykwariat Garbary
złoto brak pr. (~ 0,750)
4 szt. rubinów?
6 szt. rautów diamentowych ł. ~ 0,03 ct
wymiary: 3,0 x 3,5 cm z zawiesiem
masa: 7,05 g
stan zachowania: delikatne wgniecenie na odwrociu
brak szkiełek