srebro pr. 0,925
złoto pr. 0,750
1 szt. akwamaryn fasetowany ~ 40,00 ct
sygn.: ΜΑΡΓΩΗΗ
pojedynczy sznur pereł akoya, śr. 6,00 mm
dł. 40,5 cm,
masa: 32,43 g
ID 3144/KGS
21-03-2024
KAREA Gemstone Space
złoto pr. 0,750
grawerowane detale
1 szt. perła hodowana
masa: 1,54 g
ID 2143/KGS
21-03-2024
KAREA Gemstone Space
PIERŚCIONEK Z GRANATAMI, KON. XIX W.
metal nieszlachetny
1 szt. granat kaboszon
20 szt. granatów fasetowanych
rozmiar: 13
masa: 6,79 g
ID 3572/KGS
21-03-2024
KAREA Gemstone Space
BROSZO-WISIOR, WŁOCHY, 2 POŁ. XX W.
żółte i białe złoto pr. 0,750
1 szt. perła hodowana słodkowodna pierścieniowa
84 szt. brylantów i 8/8 ł. ~ 1,00 ct H/VS-SI
wymiary: 5 x 3,7 cm
masa: 13,87 g
ID 2383/KGS
21-03-2024
KAREA Gemstone Space
PIERŚCIONEK Z PERŁĄ I BRYLANTAMI, XX W.
białe złoto pr. 0,750
1 szt. perła słodkowodna śr. 9,8 mm
14 szt. brylantów ł. ~ 1,20 ct H-I/VS-Si
6 szt. diamentów w szlifach 8/8 ł. ~ 0,10 ct H-I/VS-Si
rozmiar: 17
masa: 8,27 g