Do biżuterii załączony jest certyfikat autentyczności.
08-01-2021
białe i zółte złoto pr. 0,750
1 szt. perła hodowana morska
śr. 8,7 mm
20 szt. diamentów w starych szlifach brylantowych ł. ~ 1,00 ct H-I/SI
80 szt. rozet diamentowych
wymiary: 3,0 x 5,0 cm z zawiesiem
masa 7,97 g
ID 3577/KGS
24-04-2024
białe i zółte złoto pr. 0,750
1 szt. perła hodowana morska
śr. 8,7 mm
80 szt. rozet diamentowych
masa 7,97 g
ID 3577/KGS
24-07-2024
WISIOR Z MOTYWEM SOWY, XX W.
złoto pr. 0,750
grawerowane detale
złoto dwubarwne
2 szt. diamentów w starym szlifie brylantowym ł. ~ 0,22 ct H-I/VS2-SI1
wymiary 3,2 x 4,2 cm z zawiesiem
masa: 11,39 g
ID 3513/KGS
24-04-2024
WISIOR Z MOTYWEM RĘKI XX W.
złoto pr. 0,750
amazonit
8 szt. granatów ł. ~ 1,40 ct
wymiary: 5,4 x 2 cm
masa: 18,37 g
ID 3391/KGS
09-02-2024
WISIOR Z MOTYWEM PANTERY, FRANCJA, XX W.
złoto brak pr.
2 szt. diamentów w szlifach 8/8 ł. ~ 0,02 ct H/SI
wysokość: 3,5 cm
masa: 3,42 g
metal złocony (prawdopodobnie mosiądz)
7 granatów w szlifach okrągłych fasetowanych
12 granatów w szlifach kropli fasetowanych
średnica: 3 cm
masa: 5,70 g
ID 1512/KGS
26-01-2024
WISIOR Z GRANATAMI,
XX wiek
mosiądz złocony
stopniowane granaty w szlifach okrągłych fasetowych
1 szt. granatu w szlifie owalnym fasetowym