MUDA/MUNKE Wojciech
Obraz autorstwa Wojciecha Mudy/Munke pt. "W ciszy" praca wykonana techniką mieszaną (olej i akryl) na płótnie. Format płótna 25 x 30 cm, praca sygnowana przez autora na froncie oraz rewersie.
cena: 5 000 zł
estymacja: 4500 - 6000