KAMIENIARZ Piotr (ur. 1964)
Jedna z najnowszych prac Piotra Kamieniarza pt. "Ewa" Wykonana techniką mieszana (akwarela, akryl, piórko) Dzieło w formacie 35 cm x 50 cm. Praca sygnowana oraz tytułowana przez autora w dolnej części pracy, od lewej: P. Kamieniarz 2020, "Ewa".
cena: 2 500 zł
estymacja: 2000 - 2800
Mieszka i pracuje w Salominie (woj. Lubelskie). Nie ma wykształcenia plastycznego, mimo to rysowanie i malowanie jest jego pasją.
W 2008, 2016 i 2017 roku został nominowany do nagrody Satyrykon.
Wybrane wystawy: 2008 - Wystawa zbiorowa "Ansichten von ich" w Galerie KK, Essen; 2008 oraz 2009 - Udział w wystawach Satyrykon; 2009 - Wystawa indywidualna w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym; 2011 - udział w wystawie poplenerowej w Galerii Szur w Krasnobrodzie; 2015 Indywidualna wystawa Galeria KK Essen - Maskenspiele Panopktikum des Piotr Kamieniarz; 2016 - zbiorowa wystawa w galerii Altes Kloster -Bad Saulgau (Niemcy); 2016 - Miniwystawa w Domu Kultury Trzydnik Duzy; 2016, 2017 - Udział w wystawach Satyrykon.