BEDNARSKI Wincenty (1904-1975)
Olej na tekturze, 23 x33 cm, sygn. p.d. WBednarski.
Na odwrociu nalepka wystawowa Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie.
Więcej prac o tej tematyce na stronie:
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.(22)4233333