KORECKI Wiktor (1890-1980)
_____________ SPRZEDANE ______________________________________ 120x180cm, olej na płótnie, sygn.p.d.:Wiktor Korecki, lata 50-te XXw. W naszej ofercie znajduje się około 40 obrazów Wiktora Koreckiego - www.malarstwopolskie.pl