ROZWADOWSKI Zygmunt (1870-1950)
27x33cm w świetle passe-partout, sygn.p.d.:Z.Rozwadowski. Akwarela na podrysunku ołówkiem, oprawa nieotwierana. Wczesna praca z dopracowanym rysunkiem w niezłej cenie. W naszej ofercie ok.25 obrazów w kategorii łowiectwo i jeździectwo. (M.in. : 3xRozwadowski, 5xZygmuntowicz...)