ROZWADOWSKI Zygmunt (1870-1950)
26,7x 32,5cm w świetle passe-partout, akwarela, papier, sygn. l.d.: Z.Rozwadowski 1918 SPRZEDANE_________ Piękne sylwetki koni, znakomita gra kolorystyczna między pierwszym i drugim planem oraz dysonans pomiędzy łagodnie zwisającym ogłowiem koni a "gwałtownie" powyginanymi konarami decydują o urodzie tego obrazka. W naszej ofercie ok.25 obrazów aukcyjnych w kategorii łowiectwo i jeździectwo.