KORECKI Wiktor (1890-1980)
Olej na tekturze , 50x70cm sygnowany prawy dolny : Wiktor Korecki. Praca przedwojenna z okresu zamieszkiwania przez malarza przy ul.Szczyglej
Więcej kolekcjonerskich prac Wiktora Koreckiego na stronie:
www.MalarstwoPolskie.pl Tel.502630650