28.11.2024 czwartek
18:30
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
ul. Batorego 2
31-135 Kraków
Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.
W przypadku wybranych obiektów - oznaczonych w katalogu "droit de suite" - do kwoty wylicytowanej doliczona zostanie opłata z tytułu "droit de suite". Dla ceny wylicytowanej o równowartości do 50 000 EUR stawka opłaty wynosi 5%.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.
olej, płótno; 92 x 134 cm;
sygn. l. d.: Hughes de Beaumont
olej, tektura; 24 x 29,5 cm;
sygn. p. d.: Krcha
na odwrocie:
technika mieszana, węgiel, papier; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: Wiktor Zin
sygn. p. d.: Wiktor Zin
akwarela, papier; 41 x 51 cm;
sygn. p. d.: Wiktor Zin
na odwrocie opisany:
- Chęciny k/ Kielc (ołówkiem)
- 151 / 122 [?] 73 (długopisem)
akwarela, papier; 44 x 60 cm;
sygn. l. d.: Rafał Malczewski
olej, sklejka; 43,5 x 51 cm;
sygn. i dat. p. d.: M. EWA ŁUNKIEWICZ.54
gwasz, akwarela, papier; 21 x 30 cm;
opisany autorsko u dołu: AWRSTOWSIMIASTOPOWIATROSYTASEŁO;
na odwrocie:
- okrągła pieczątka z napisem w otoku: PAMIĄTKA Z KRYNICY NIKIFOR MALARZ