01.12.2024 niedziela
19:00
CONNAISSEUR Kraków
Rynek Główny 7
31-042 Kraków
Organizator aukcji dolicza do kwoty wylicytowanej opłatę aukcyjną w wysokości 20% oraz - w przypadku wybranych obiektów - opłatę z tytułu droit de suite.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.
olej na płótnie naklejonym na deskę, 32 x 24,5 cm,
sygnowany i datowany na odwrocie: "Jerzy Nowosielski 1986".
akryl na płótnie, 120 x 80 cm,
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "PASCAL 23R.".
olej na płycie, 16 x 21,5 cm,
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "S. J. Suder".
olej na płycie, 24 x 18 cm,
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "S. J. Suder | 2013".
akryl na płótnie, 30 x 24 cm,
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "STOKFISZ-DELARUE".
olej na płótnie, 60 x 50 cm,
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Smarowski".
olej na płycie pilśniowej, 47 x 39 cm,
sygnowany i datowany w obrębie kompozycji na gałęzi drzewa: "Edward 84".
olej na płótnie, 73 x 73 cm,
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Edward 87"
akwarela na papierze, 38 x 28 cm,
sygnowana i datowana w prawym, dolnym rogu: "TKostecki 1992 | G.".
olej na płótnie, 81,5 x 65 cm,
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "TKostecki 88 | I".