CONNAISSEUR Kraków

XIV Zimowa Aukcja Konesera

01.12.2024 niedziela

19:00

CONNAISSEUR Kraków

Rynek Główny 7

31-042 Kraków

Organizator aukcji dolicza do kwoty wylicytowanej opłatę aukcyjną w wysokości 20% oraz - w przypadku wybranych obiektów - opłatę z tytułu droit de suite.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.

60 obiektów
51
51

Jerzy NOWOSIELSKI (1923 Kraków - 2011 Kraków)

"Martwa natura", 1986 rok

olej na płótnie naklejonym na deskę, 32 x 24,5 cm,
sygnowany i datowany na odwrocie: "Jerzy Nowosielski 1986".

Cena wywoławcza:

78 000 zł droit de suite

Estymacja:

80 000 - 95 000 zł

52
52

Wojciech ZYTKIEWICZ (ur. 1963, Bydgoszcz)

"Sen Dalego", 2023 rok

akryl na płótnie, 120 x 80 cm,
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "PASCAL 23R.".

Cena wywoławcza:

3 600 zł droit de suite

Estymacja:

4 500 - 6 000 zł

53
53

"Ptak-cudak"

olej na płycie, 16 x 21,5 cm,
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "S. J. Suder".

Cena wywoławcza:

1 200 zł droit de suite

Estymacja:

1 500 - 1 800 zł

54
54

"Koci wymiar sprawiedliwości", 2013 rok

olej na płycie, 24 x 18 cm,
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "S. J. Suder | 2013".

Cena wywoławcza:

1 500 zł droit de suite

Estymacja:

1 800 - 2 200 zł

55
55

"Cafe Les Artists"

akryl na płótnie, 30 x 24 cm,
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "STOKFISZ-DELARUE".

Cena wywoławcza:

3 200 zł droit de suite

Estymacja:

3 600 - 4 500 zł

56
56

Sebastian SMAROWSKI (ur. 1976, Żyrardów)

"Brunetka"

olej na płótnie, 60 x 50 cm,
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Smarowski".

Cena wywoławcza:

4 600 zł droit de suite

Estymacja:

5 500 - 7 000 zł

57
57

Edward NARKIEWICZ (1938 Troki - 2007 Troki)

"Kozioł i motyl", 1984 rok

olej na płycie pilśniowej, 47 x 39 cm,
sygnowany i datowany w obrębie kompozycji na gałęzi drzewa: "Edward 84".

Cena wywoławcza:

4 000 zł droit de suite

Estymacja:

5 000 - 6 500 zł

58
58

"Żaba i bociany", 1987 rok

olej na płótnie, 73 x 73 cm,
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Edward 87"

Cena wywoławcza:

5 800 zł droit de suite

Estymacja:

6 500 - 8 000 zł

59
59

"Koliber", 1992 rok

akwarela na papierze, 38 x 28 cm,
sygnowana i datowana w prawym, dolnym rogu: "TKostecki 1992 | G.".

Cena wywoławcza:

7 500 zł droit de suite

Estymacja:

9 000 - 11 000 zł

60
60

"Wojna", 1988 rok

olej na płótnie, 81,5 x 65 cm,
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "TKostecki 88 | I".

Cena wywoławcza:

18 000 zł droit de suite

Estymacja:

22 000 - 28 000 zł