09.12.2024 poniedziałek
19:00
Mazowiecki Dom Aukcyjny Teutsch Gallery
ul. Mazowiecka 11
00-052 Warszawa
Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.
Do wybranych obiektów doliczona będzie opłata droit de suite.
akwarela, papier, 14,5x20,5 w świetle passe-partout, 40x54,5 cm w oprawie
akryl, płótno, 100x100 cm
sygnowany na odwrociu
olej, płótno, 80x70 cm
sygnowany na odwrociu
olej, płótno, 30x30 cm
sygnowany na odwrociu
miękki werniks, papier, 71x54,5 w świetle passe-partout, 88x72 w oprawie
Sygnowany w p. d. rogu: M. Abakanowicz 85. Numer 41/100
akryl, płótno, 130x100 cm
sygnowany na odwrociu
akryl, płótno, 30x30 cm
akryl, płótno, 100 x 73, w oprawie 105 x 78 cm
sygnowany l.d.: Ant Fałat |3| 15.II. 2000| sygnowany i opisany na odwrociu górna listwa BUENA Vista II |
olej, płótno, 60x70 cm
olej, płótno, 60x60 cm
sygnowany na odwrociu
olej, płótno lniane, 40x40 cm
olej, płótno, 50x70 cm
sygnowany p. d. róg: Kokoryn 2024
olej, płótno, 160x140 cm
technika własna, papier, 100x70 cm
sygnowany
olej, płótno, 50x70 cm
olej, płótno, 60x90 cm
sygnowany na odwrociu
linoryt, drzeworyt, 70x50 cm
sygnowany w l. d. rogu
olej, płótno, 100x100 cm
sygnowany na odwrociu
olej, płótno, 61x46 cm
sygnowany na odwrociu
olej, płótno, 110x70 cm
sygnowany w p.d. rogu
olej, płótno, 140x80 cm
akryl, płótno, 30x40 cm
sygnowany na odwrociu
olej, płótno, 70x100 cm
sygnowany na odwrociu
olej, płótno, 33x27 cm
sygnowany na odwrociu
akryl, złoty szlagmental, 90x70 cm
sygnowany na odwrociu
olej, płótno, 40x60 cm
sygnowany na odwrociu
olej, płótno, 90 x 110 cm
sygnowany p.d.:M.Sętowski, sygnowany i opisany na odwrociu:Mikołaj Sętowski| 2021 |Motus|
drzeworyt, papier, 58x49 cm
gwasz, papier, 51x72,5 cm
sygnowany w p. d. rogu: S. Gierowski 1976
technika własna, płótno, 150x200 cm
sygnowany w p. d. rogu "H. Cześnik 23"
akryl, płótno, 18x24 cm
sygnowany na odwrociu
akryl, płótno, 70x100 cm
pastele, papier, 69,5x79 cm
sygnowany p. d. róg
tempera, papier, 51x71 w oprawie
sygnowany p. d. róg: E. Dwurnik 2018
sztyft, kredka, papier
metal, glina, beton, 173 cm
podstawa sześcian 20x20 cm, waga 18 kg
glina szamotowa, wysokość 50 cm
brąz patynowany, podstawa z trawertynu, 12x20x48 cm
Sygnowany u dołu "Mitoraj" i z tyłu: C 733 1000 H.C"
brąz, kamienna podstawa
sygnowany na prawym boku
olej, płótno, 18x24 cm
sygnowany na odwrociu