09.12.2024 poniedziałek
19:00
Mazowiecki Dom Aukcyjny Teutsch Gallery
ul. Mazowiecka 11
00-052 Warszawa
Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.
Do wybranych obiektów doliczona będzie opłata droit de suite.
olej, płótno lniane, 80x80 cm
akryl, płótno, 80x120 cm
sygnowany na odwrociu
akryl, olej, płótno, 40x31 cm (bez oprawy), 55x63,5 cm w oprawie
olej, akryl, żywica, płótno, 50x50 cm
sygnowany na odwrociu
olej, płótno, 55x75 cm
sygnowany na odwrociu
olej, płótno, 33x46 cm
sygnowany na odwrociu
akryl, płótno, 18x13 cm
sygnowany na odwrociu
akwarela, papier, 37,5x28 cm
sygnowany u dołu: '30 VII 2005-2 | SF. | 62/2005'
akryl, płótno, 65x92 cm
sygnowany na odwrociu
akryl, płótno, 97x130 cm
sygnowany na odwrociu
olej, płótno, 100x100 cm
sygnowany na odwrociu
metal, granit, 10x4x6 cm
Sygnowany z przodu: Igor Mitoraj i z tyłu: Bonne Année, 1977, Bouillet, Christofle, France
akryl, płótno, werniks, 50x40 cm
sygnowany na odwrociu
akryl, płótno lniane, 70x70 cm
technika mieszana, papier, 21x30 w świetle passe-partout, 45x54 cm w oprawie
sygnowany w p. d. rogu
olej, płótno, 70x60 cm
olej, płótno, 71,5x99 cm
sygnowany na odwrociu
olej, płótno, 30x25, w oprawie 52x47 cm
sygnowany na odwrociu
akryl, płótno, 50x70 cm
sygnowany na odwrociu
olej, płótno, 39x49 cm
sygnowany na odwrociu
akryl, płótno, 40x50 cm
sygnowany na odwrociu
olej, płótno, 40x50 cm
sygnowany na odwrociu
olej, płótno, 90x100 cm
sygnowany w l. d. rogu
akryl, płótno, 115 x 115 cm
sygnowany na l. d.
olej, płótno, 90x135 cm
sygnowany na odwrociu
olej, płótno, 51x55 cm
sygnowany na odwrociu
akryl, płótno, 59x73,5 cm
sygnowany na odwrociu
ceramika, 60x73x35 cm
technika mieszana, drewno, 125x55 cm
papier, 35x27 cm w świetle passe-partout, 56x49 cm w oprawie
sygnowany w l. d. rogu "Edward Dwurnik 1965"
olej, płótno, 90x110 cm
sygnowany w p. d. rogu
flamastry, papier, 21x29,5 cm
sygnowany
akryl na bawełnianym płótnie, 54x54x4cm
sygnowany na odwrociu
akryl, olej, płótno, 70x60 cm
sygnowany na odwrociu
akryl, płótno, 18x13 cm
sygnowany na odwrociu
akryl, płótno, 80x120 cm
sygnowany na odwrociu
olej, płótno, 100x150 cm
sygnowany na odwrociu
olej, płótno, 30x40 cm, 43,5x53,5 cm
sygnowany na odwrociu
olej, papier, 44x31 cm
sygnowany na odwrociu
olej, płótno, 40x50 cm
sygnowany na odwrociu
tusz, papier, 41x29 cm w świetle passe-partout, 53,5x41,5 w oprawie
sygnowany w l. d. rogu M. Abakanowicz 2003
technika własna, 100x150 cm
olej, płótno, 30x40 cm
sygnowany na odwrociu
figura z gipsu, technika własna, 100x14x15 cm
sygnowany na podstawie
olej, płótno, 30x30 cm
sygnowany na odwrociu
olej, płótno, 60x60 cm
sygnowany na odwrociu
olej, płótno, 41x41 cm
akryl, płótno, 73x100 cm
sygnowany na odwrociu
akryl, płótno bawełniane, 100x100 cm
sygnowany na odwrociu
drewno, granit, 58x23x17 cm