Yegorov Gallery

V Aukcja Sztuki Współczesnej

24.06.2021 czwartek

19:00

Yegorov Gallery

ul. Zabłocie 25/19

30-701 Kraków

Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.

70 obiektów
01
01

Lilia, 2021

Olej, akryl, płótno, 115 x 75 cm,
sygnowany p.d.: Porada 2021

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 500 - 2 000 zł

02
02

Mariusz DRABAREK (ur. 1979, Mińsk Mazowiecki)

Wernisaż, 2021

Akryl, płótno, 110 x 125 cm,
sygnowany i opisany na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 300 - 1 500 zł

03
03

Hanna ROZPARA (ur. 1990, Sosnowiec)

Sempervivum tectorum, 2021

Akryl, płótno, 40 x 40 cm,
sygnowany p.d.: „Hanna Rozpara 2021" oraz na odwrocie: HANNA ROZPARA „Sempervivum tectorum" 2021

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 300 - 1 500 zł

04
04

Iwona KOBRYŃ (ur. 1966, Warszawa)

Bez tytułu, z serii "Ostatni dzień lata", 2021

Akryl, płótno, 50 x 50 cm,
sygnowany i datowany na odwrocie: "Iwona Kobryń 2021"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

2 000 - 3 000 zł

05
05

Tomasz KURAN (ur. 1971)

Byłeś z Nim, Galilejczyku, 2021

Akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygnowany na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 200 zł

Estymacja:

2 000 - 3 000 zł

06
06

Tomasz KURAN (ur. 1971)

Uciszenie burzy na jeziorze Genezaret, 2021

Akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygnowany na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 200 zł

Estymacja:

2 000 - 3 000 zł

07
07

Inez WHITE (ur. 1966, Wrocław)

Odczytuj znaki, 2021

Olej, płótno, 60 x 60 cm,
sygnowany na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

2 000 - 3 000 zł

08
08

Raj Ewy, 2021

Akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygnowany na odwrocie: P. K. Mikulska 2021

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

3 000 - 4 000 zł

09
09

Fattoria III, z cyklu "Toskania", 2021

Akryl, płótno, 50 x 90 cm,
sygnowany p.d.: Luiza Los i opisany na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

3 000 - 4 000 zł

10
10

Lato w turkusach, 2021

Akryl, płótno, 55 x 70 cm,
sygnowany p.d.: Luiza Los P. '21 i opisany na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

3 000 - 4 000 zł

11
11

Monika Dałek, Muzyka wyswobodzi cię z codziennych okoliczności, 2021

Akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygnowany l.d.: M. Dałek 2021

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Estymacja:

3 000 - 4 000 zł

12
12

Dama z wachlarzem, 2017

Akryl, płótno, 150 x 105 cm,
sygnowany l.d.: "PM"

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 000 - 3 000 zł

13
13

Wakacje na Zanzibarze, 2020

Olej, płótno, 105 x 90 cm,
sygnowany p.d.: Skrzypek

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

3 000 - 4 000 zł

14
14

Dawid SCHAB (ur. 1973, Rybnik)

Jabłka, 2019

Olej, płótno, 40 x 40 cm,
sygnowany l.d.: "Schab '19"

Cena wywoławcza:

2 200 zł droit de suite

Estymacja:

2 500 - 3 500 zł

15
15

Reincarnation, 2021

Akryl, płótno, 120 x 90 cm,
sygnowany na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

3 000 - 5 000 zł

16
16

She is from Kujawa, 2020

Sitodruk, papier, 70 x 50 cm, ed. 2/28,
sygnowany, opisany i datowany: 2/28, Vasyl Savchenko, 2020

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 300 - 1 500 zł

17
17

Aleksandra OSA (ur. 1988, Warszawa)

Still Life - Pieniądze, 2013

Olej, płótno, 50 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 500 - 2 000 zł

18
18

Paulina GÓRA (ur. 1977, Tuchów)

Opowieści księżycowe, 2021

Olej, płótno, 50 x 40 cm,
sygnowany l.d.: PG

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

3 000 - 4 000 zł

19
19

Bez tytułu, 2021

Akryl, płótno, 90 x 90 cm,
sygnowany na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

2 000 - 3 000 zł

20
20

Apeiron 143, 2018

Akryl, płótno, 140 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

2 000 zł droit de suite

Estymacja:

3 000 - 4 000 zł

21
21

Such a spring, 2021

Olej, płótno, 24 x 35 cm

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Estymacja:

3 000 - 4 000 zł

22
22

Anna TOMICKA (ur. 1985, Łódź)

From the Flame, 2020

Olej, płótno, 60 x 30 cm,
sygnowany na odwrocie

Cena wywoławcza:

3 500 zł

Estymacja:

5 000 - 8 000 zł

23
23

Wyzwania adaptacji, 2019

Ołówek, papier, zabytkowa rzeźbiona rama, 38 x 53 cm

Cena wywoławcza:

9 000 zł

Estymacja:

12 000 - 15 000 zł

24
24

Sąd Ostateczny, 2019

Druk pigmentowy, papier archiwalny, 70 x 125 cm, ed. 5/10

Cena wywoławcza:

3 500 zł

Estymacja:

5 000 - 6 000 zł

25
25

Michał OSTANIEWICZ (ur. 1952, Warszawa)

Zielone obrusy, z cyklu "Pranie na balokonie", 2017

Olej, płótno, 90 x 80 cm,
sygnowany l.d.: MOST/17/

Cena wywoławcza:

1 200 zł

Estymacja:

2 000 - 3 000 zł

26
26

Przypadek z różami wiatrów, 2020

Akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Estymacja:

3 000 - 4 000 zł

27
27

Bez tytułu (31), 1990

Akryl, płótno, 120 x 150 cm,
sygnowany p.g.: Ćwiertniewicz 90

Cena wywoławcza:

2 500 zł

Estymacja:

4 000 - 5 000 zł

28
28

Portret Jerzego Nowosielskiego, 2015

Olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygnowany l.d.: "Fogtt '15"

Cena wywoławcza:

19 000 zł

Estymacja:

25 000 - 30 000 zł

29
29

Portret Stanisława Wyspiańskiego, 2015

Olej, płótno, 60 x 50 cm,
sygnowany p.g.: "Fogtt '15"

Cena wywoławcza:

15 000 zł

Estymacja:

20 000 - 25 000 zł

30
30

Grzegorz STEC (ur. 1955, Kraków)

Pani, 2014

Olej, płótno, 70 x 70 cm,
sygnowany p.d: Grzegorz Stec 2014

Cena wywoławcza:

15 000 zł

Estymacja:

25 000 - 30 000 zł

31
31

Artysta megalityczny, 2021

Olej, płótno, 37 x 32 cm

Cena wywoławcza:

3 000 zł droit de suite

Estymacja:

4 000 - 5 000 zł

32
32

Mira SKOCZEK-WOJNICKA (ur. 1959, Kraków)

Turkusowy prostokąt, 2021

Olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygnowany l.g.: M Mira 2021

Cena wywoławcza:

4 000 zł

Estymacja:

6 000 - 7 000 zł

33
33

Bronisław CHROMY (1925 Leńcze - 2017 Kraków)

Sowa, ok. 2000 r.

Brąz patynowany, kamień, 7 x 4 x 2 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

1 500 - 2 000 zł

34
34

Owca nr 3, lata 90.

Brąz patynowany, granit, 90 x 26 x 70 cm

Cena wywoławcza:

11 000 zł

Estymacja:

15 000 - 20 000 zł

35
35

Kinga CHROMY (ur. 1971 r., Kraków)

Magnolie, 2021

Olej, płótno, 60 x 60 cm,
sygnowany l.d.: Kinga Chromy

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 500 - 2 000 zł

36
36

Krokusy, 2021

Olej, płótno, 38 x 55 cm,
sygnowany l.d.: "Kinga Chromy"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 500 - 2 000 zł

37
37

Janusz KOKOT (ur. 1960)

Scotland, 2020

Pastel olejny, papier, 45 x 50 cm,
sygnowany monogramem p.d.: JK 2020

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Estymacja:

3 000 - 5 000 zł

38
38

MONSTFUR (data utworzenia: 2006, Częstochowa)

Shake well! High pigmentation!, 2008

Akryl, spray, płótno, 70 x 100 cm,
sygnowany szablonem Montsfur

Cena wywoławcza:

4 000 zł droit de suite

Estymacja:

5 000 - 10 000 zł

39
39

Akryl, spray, płótno, 100 x 70 cm,
sygnowany szablonem Montsfur

Cena wywoławcza:

4 000 zł droit de suite

Estymacja:

5 000 - 10 000 zł

40
40

Magdalena KARŁOWICZ (ur. 1978, Wyszków)

Zdławiona dusza, 2021

Brąz patynowany, 38 x 8 x 5,5 cm,
sygnatura: Magdalena Karłowicz, ed. 1/8

Cena wywoławcza:

2 900 zł

Estymacja:

3 500 - 4 500 zł

41
41

Żal (List ze Lwowa), 2003

Akwaforta, papier, 35,5 x 24 cm,
sygn. l.d.: Żal 8/50 (akwaforta) / (List ze Lwowa), p.d.: Siara 2003

Cena wywoławcza:

1 400 zł droit de suite

Estymacja:

2 000 - 3 000 zł

42
42

Spacerów ciąg dalszy, 2021

Olej, akryl, płótno, 90 x 90 cm,
sygnowany p.d.: F. Łoziński

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

1 500 - 2 000 zł

43
43

Las, 2021

Olej, płótno, 60 x 100 cm,
sygnowany p.d.: F. Łoziński

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

1 500 - 2 000 zł

44
44

Koń, z cyklu: Gold Made Animal, 2021

Akryl, szlagmetal, płótno, 50 x 50 cm,
sygnowany p.d.: Kieca

Cena wywoławcza:

1 400 zł

Estymacja:

2 000 - 3 000 zł

45
45

Dywagacje, 2021

Akryl, tusz, papier, 70 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 200 zł

Estymacja:

1 500 - 2 000 zł

46
46

Marta POKOJOWCZYK (ur. 1985 Wrocław)

Wolin, z cyklu: "Horyzonty", 2021

Ręcznie tkana kanwa, przędza lniana i bawełniana, osnowa malowana farbą do tkanin na bazie akrylu, 60 x 50,
sygnowany na blejtramie

Cena wywoławcza:

1 200 zł

Estymacja:

1 500 - 2 000 zł

47
47

Aneta NOWAK (ur. 1985)

South, 2021

Akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygnowany l.d.: Aneta Nowak oraz
sygnowany, opisany, datowany na odwrocie: Aneta Nowak South 2021

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 500 - 2 500 zł

48
48

Naczynia połączone, 2021

Akryl, płótno, 60 x 60 cm,
sygnowany na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 200 zł

Estymacja:

2 000 - 2 500 zł

49
49

Weronika WÓJCIK (ur. 1994, Warszawa)

Mustang, 2021

Akryl, płótno, 60 x 60 cm,
sygnowany p.d.: W.Wójcik 2021

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 500 - 2 000 zł

50
50

Edward KARCZMARSKI (ur. 1976, Kraków)

Legendy motoryzacji II, 2021

Olej, płótno, 60 x 70 cm,
sygnowany p.d.: Karczmarski oraz opisany i datowany na odwrocie: Legendy motoryzacji, 2021, 60 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 300 - 1 500 zł