Dom Aukcyjny DESA UNICUM

Młoda Sztuka

09.07.2020 czwartek

19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

ul. Piękna 1A

00-477 Warszawa

26.06 - 09.07.2020

Ceny wywoławcze.

72 obiekty
01
01

Ipoh, 2019

akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Ipoh, Malezja Aleksandra Kowalczyk 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

02
02

Sonia RUCIAK (ur. 1987, Szczecin)

Zbieg okoliczności, 2020

akryl/płótno, 160 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Ruciak S.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

03
03

Agata ADAMUS (ur. 1988)

Polna 02, 2020

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Agata Adamus POLNA 02 / 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

04
04

Błękit, kolor snów i marzeń, 2020

olej/płótno, 108 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'T. Legierska, 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

05
05

Mirella STERN (ur. 1971, Toruń)

Zabawa z kotem Schrödingera, 2020

akryl, technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'M. STERN'
na odwrociu opisany: '"Zabawa z kotem Schrödingera" | 2020 | Mirella Stern'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

06
06

Niemożliwe Jodhpur, 2020

olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'K. Świątczak-Pjanka | 2020 r.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

07
07

Adam WĄTOR (ur. 1970, Myślenice)

Ciemna strona księżyca, 2020

akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Adam | Wątor | 2020'
na odwrociu opisany: '"CIEMNA STRONA KSIĘŻYCA" | ADAM WĄTOR | 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

08
08

Franciszek XAWERY (ur. 1988, Warszawa)

Babie lato, 2020

olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Babie lato" | Franciszek XAWERY | WARSAW, 2020 R. | (dla Chełmońskiego)'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

09
09

Rola II, 2020

olej/blacha, 30 x 30 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Tomasz Wiktor | "Rola II" | 2018-2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

10
10

Mojra, 2019

olej/płótno, 116 x 81 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'A. Kiszka | 8 XII 2019 | "Mojra" | Toruń'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

11
11

Smakoszki, 2020

olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'IG | V 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

12
12

Z cyklu 'Bliźnięta', Bez tytułu, 2020

akryl, kredka/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAGDALENA LIBERO | "BEZ TYTUŁU" Z CYKLU "BLIŹNIĘTA" | AKRYL, KREDKA | 50 X 50 CM | 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

13
13

Konrad MAKOWSKI (ur. 1994, Zamość)

Bez tytułu, 2020

drewno, metal, 100 x 10,5 x 10,5 cm
sygnowany u dołu: 'KM'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

14
14

Krzysztof MŁYŃCZAK (ur. 1985, Opole)

Różowy, 2020

akryl, technika własna/płótno, 169,5 x 57,5 cm
sygnowany p.d.: [monogram]

Cena wywoławcza:

1 000 zł

15
15

Między blokami w Batumi, 2019

akryl/płótno, 120 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'M Jagóra | 2019'
na odwrociu opisany: 'JAGÓRA | "Między | blokami | w Batumi" | 2019 | 70 x 120'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

16
16

Katarzyna KOMBOR (ur. 1988, Ciechanowiec)

Fatamorgana, 2020

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Katarzyna Kombor | Fatamorgana | 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

17
17

Agata DWORACZEK (ur. 1987, Gliwice)

Złoty taniec, 2019

akryl, technika mieszana/płótno, śr.: 110 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

18
18

Monika SOJKA (ur. 1991)

Bez tytułu, 2019

akryl/płótno, 110 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MONIKA SOJKA 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

19
19

Piotr WORONIEC (ur. 1981, Rzeszów)

Mapa, 2020

technika mieszana/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PIOTR WORONIEC JR | "MAPA_" | 2020_'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

20
20

Małgorzata JASTRZĘBSKA (ur. 1975, Lublin)

Nr 667, 2020

olej/płótno, 60 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 2020. | 677.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

21
21

Martwa natura, 2013

akryl/plexi, 150 x 100 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Łukasz | Błażejewski | 2013'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

22
22

Rekwizytornia, 2011

akryl/płótno, 140 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Skrzydlewski 2011'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

23
23

Kamil JAKÓBCZAK (ur. 1990, Warszawa)

Cyber, 2018

akryl/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'JAKÓBCZAK'
na odwrociu opisany: 'KAMIL| JAKÓBCZAK | 2018 Cyber - 2 X 20'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

24
24

Akt, 2020

akryl, olej, węgiel, kredka/płótno, 142 x 50,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ZBROJA ŁUKASZ | "Akt" | kredka, węgiel, olej, akryl, spray, 2020 r.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

25
25

Szymon KURPIEWSKI (ur. 1984, Konin)

Popoułudniowa przejażdżka, 2020

olej/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'Szkurpiewski' i datowany l.d.: '2020'
na odwrociu opisany: '"Popołudniowa | przejażdżka" | Szkrupiewski | 2020 r.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

26
26

Hanna ROZPARA (ur. 1990, Sosnowiec)

BW 01, 2020

akryl, żywica epoksydowa/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Hanna Rozpara 2020'
na odwrociu opisany: 'HANNA ROZPARA "BW 01" 2020 | Hanna | Rozpara | 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

27
27

Jakub MARKIEL (ur. 1994, Oświęcim)

Kompozycja, 2019

akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JAKUB MARKIEL | "KOMPOZYCJA" | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

28
28

Magdalena STOCH (ur. 1994, Zakopane)

Układy nerwowe, 2020

akryl, olej/płótno, 140 x 90 cm
sygnowany p.d.: '[monogram]'
na odwrociu opisany: 'MAGDA | STOCH | UKŁADY | NERWOWE | 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

29
29

BUY BUY BUY, 2019

akryl/płótno, 160 x 130 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'PAULINA | GAWRYSZEWSKA | "BUY BUY BUY"'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

30
30

Karolina WŁODEK (ur. 1989, Puławy)

Rozbieranki II/IV, 2012

folia magnetyczna, olej/blacha, 160 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Rozbieranki 2/4 Karolina Włodek'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

31
31

Za zakrętem, 2020

akryl/płótno, 140 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Za zakrętem | 2020 | Joanna Głażewska'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

32
32

Bartosz JANCIK (ur. 1993, Kraków)

Ziemia malarza. Vertigo, 2020

akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany l.d.: 'Bartosz Jancik'
na odwrociu opisany: 'Bartosz Jancik | Ziemia malarza. | Vertigo | 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

33
33

Konrad OLEKSIAK (ur. 1995, Mysłowice)

Bez tytułu, 2020

olej/płótno, 140 x 140 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Konrad | Oleksiak | 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

34
34

Bez tytułu, 2019

olej, tempera/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'A. ROWIŃSKA '19'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

35
35

Aleksandra BUKOWSKA (ur. 1988, Warszawa)

Chwile, 2020

akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'ABukowska 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

36
36

Magdalena KARWOWSKA (ur. 1986, Ruda Śląska)

Bez tytułu, dyptyk, 2020

akryl/płótno, 100 x 80 cm (wymiary każdej pracy)
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MAGDALENA KARWOWSKA 2020 R.' (każda część)

Cena wywoławcza:

1 000 zł

37
37

Dorota ZUBER (ur. 1979, Gliwice)

Underwater floral rythm, 2020

akryl/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOROTA ZUBER | Underwater floral rythm | 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

38
38

Monika PAROBCZAK (ur. 1987, Garwolin)

Orchidea, 2020

olej/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'Monika Parobczak'
na odwrociu opisany: 'Monika Parobczak | 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

40
40

Paulina JOŁDA (ur. 1995, Wrocław)

Chowająca się u źródła, 2018

olej/płótno, 130 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Chowająca się | u źródła" | Paulina Jołda | 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

41
41

Big data, 2020

technika mieszana, 180 x 200 cm
sygnowany na odwrociu: 'MAŁGORZATA PABIS'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

42
42

Ludwika w oczekiwaniu na koncert Metalliki, 2018

akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany p.g.: 'ZuJankowska | 2018'
na odwrociu opisany: 'Zuzanna Zu | Jankowska | 2018 | "Ludwika w oczekiwaniu | na koncert Metaliki" | CYKL: Perypetie XXI wieku'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

43
43

Kamila JARECKA (ur. 1984, Starachowice)

Niebieski nastrój, 2020

sygnowany i datowany p.d.: 'KJ 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

44
44

Kobieta z papużką, 2019

akryl, olej/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Porada | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

45
45

Agnieszka KOSTKA (ur. 1989, Tarnów)

KAM, 2020

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Agnieszka Kostka, 2020 r.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

46
46

Gossia ZIELASKOWSKA (ur. 1983, Poznań)

Night Map, 2020

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'NIGHT MAP 2020 | Gossia Zielaskowska'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

47
47

Katarzyna ŚRODOWSKA (ur. 1971, Warszawa)

Parasoli cień, 2020

olej/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ŚRODOWSKA 2020'
na odwrociu opisany: '"PARASOLI CIEŃ" | ŚRODOWSKA 2020 | OLEJ / PŁÓTNO | 80 x 80 cm | Katarzyna Środowska'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

48
48

Truskawki w Palermo, 2020

olej/płótno, 90 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'SKRZYPEK' i datowany l.d.: '2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

49
49

Joanna PÓŁKOŚNIK (ur. 1981, Hajnówka)

Fantazja - żar słoneczny, 2020

akryl/płótno, 90 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JP | 20'
na odwrociu opisany: 'J. Półkośnik 2020 "Fantazja - żar słoneczny"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

50
50

Brighter Days, 2020

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: '*Marcin Błach, 2020*'

Cena wywoławcza:

1 000 zł