Art Inwestycje

Fundacja Skarbnica Sztuki - Aukcja Grafiki i Rysunku

31.07.2020 piątek

17:00

Art Inwestycje

ul. Dzielna 3

00-162 Warszawa

Organizator: Fundacja Skarbnica Sztuki, ul. Działdowska 8A lokal 504, 01-184 Warszawa, tel.: 516 034 650

WARUNKI SPRZEDAŻY:

PODATKI I OPŁATY:

DOGRYWKA:

LICYTACJA

27 obiektów
01
01

Andrzej KENDA (ur. 1948, Katowice)

Rider

akwaforta, papier, 67 x 50 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

1 100 zł

02
02

Królik

ołówek, bibułka, 9,5 x 7 cm, sygn. ś.d.

Cena wywoławcza:

1 500 zł

03
03

Z teki Wilno-Niemen pod Grodnem

drzeworyt, papier, 16 x 19 cm, sygn. p.d

Cena wywoławcza:

400 zł

04
04

Andrzej BIELAWSKI (ur. 1949 Miłosna k/Warszawy)

Nihil novi sub sole

akwarforta, akwafinta, papier, 6 z 15, 32 x 19 cm, 1971 r., sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

900 zł

05
05

Młynek

akwaforta, papier, 10 z 147, 30 x 24 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

400 zł

06
06

Zdzisław LACHUR (1920 - 2007)

Z cyklu Getto

tusz, papier, 30 x 30 cm, sygn. l.d.

Cena wywoławcza:

500 zł

07
07

Adoracja

monotypia, papier, 1 z 1, 34,5 x 49 cm, 1970 r., sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

400 zł

08
08

Jerzy ŚWIĄTKOWSKI (ur. 1942, Grudziądz)

Hydrobudowanie

linoryt, papier, 21 z 50, 52 x 42 cm, 1987 r., sygn. p.d

Cena wywoławcza:

400 zł

09
09

Pokusa fortuny

heliotypia, papier, 22 x 25 cm, 1904 r., sygn. l.g., częściowo zalany

Cena wywoławcza:

950 zł

10
10

Mamutek

sitodruk, papier, 10 z 100, 70 x 50 cm, 2015 r., sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

1 500 zł

11
11

Krystyna MULTARZYŃSKA (1932 Bolechów - 1981)

tusz, papier, 24 x 33 cm, sygn. l. d.

Cena wywoławcza:

500 zł

12
12

Andrzej KURKOWSKI (1927 Częstochowa - 1994 Warszawa)

Święci

grafika, papier 31 x 22 cm, 1988 r., sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

400 zł

13
13

Z cyklu Ptaki Brzemienne

tusz, piórko, papier, 1973, 34 x 47 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

700 zł

14
14

Pieśń powtórzeń

linoryt , papier, 129 z 130 36 x 30 cm, 1975 r., sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

400 zł

15
15

Stanisław RACZYŃSKI (1903 Wadowice - 1982 Kraków)

MDM

drzeworyt, papier, 28 x 19 cm, sygn. p. d.

Cena wywoławcza:

350 zł

16
16

Zaułek bernardyński Wilno

akwaforta, papier, 15 x 8,5 cm, brak syg

Cena wywoławcza:

300 zł

17
17

Święta Katarzyna Aleksandryjska

miedzioryt kolorowany, papier, 47 x 33 cm, początek XIX w.

Cena wywoławcza:

600 zł

18
18

Andre MASSON (1896 - 1987)

Lune

litografia, papier, 34 x 25., sygn. l.d.

Cena wywoławcza:

2 000 zł

19
19

Jerzy PANEK (1918-2001)

Twarz abstrakcyjna z cyklu Niewidomy erotoman

pastel, papier, 28 x 20 cm, sygn. p. d.

Cena wywoławcza:

900 zł

20
20

Metrobudowa 8

linoryt, papier, 11 z 50, 41 x 42 cm, 1982 r., sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

400 zł

21
21

Przysłowia Kurdesz

linoryt, papier, 43 x 33 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

400 zł

22
22

Jan STYKA (1858 - 1925)

Ekwipunek wojskowy

rysunek, tusz, papier, 31 x 47 cm, certyfikat Marii Styki

Cena wywoławcza:

2 900 zł

23
23

Adam MŁODZIANOWSKI (1917 Kalisz - 1985)

San Marco

grafika autorska, papier, 39 x 25 cm, sygn. p. d.

Cena wywoławcza:

650 zł

24
24

Józef Piłsudski

litografia, papier, 26 x 20,5 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

200 zł

25
25

bez tytułu

technika metalowa, papier, EA, 52 x 35 cm, 1990 r., sygn. p .d.

Cena wywoławcza:

700 zł

26
26

Zdzisław LACHUR (1920 - 2007)

Portret mężczyzny

ołówek, papier, 41 x 29cm, sygn. p.d. praca dwustronna

Cena wywoławcza:

600 zł

27
27

Donald SOLO (1919 Śmiła - 2010 Warszawa)

Nad Wisłą

ołówek, papier, 36 x 27 cm, sygn. i opisany p.d.

Cena wywoławcza:

200 zł