11.12.2024 środa
19:00
Piękna Gallery
ul. Emilii Plater 10
00-669 Warszawa
27.11 - 11.12.2024
Organizator aukcji dolicza do kwoty wylicytowanej opłatę aukcyjną w wysokości 20%.
W przypadku obiektów oznaczonych w katalogu "droit de suite" do ceny końcowej (tj. wylicytowanej kwoty wraz z opłatą aukcyjną) zostanie doliczona opłata w wysokości 5%.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.
akryl, płyta, 50 x 71 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Jan Dobkowski/”PRÓBA JEDNOŚCI”/ 1977/ACRYL 50 cm x 71 cm; francuska nalepka: JAN DOBKOWSKI/UNE EPREUVE DE L'UNITE
gwasz, papier, 35 x 49,5 cm
sygnowany na odwrociu: Lenica; pieczęć Galeria Ferrero, Geneve
olej, płótno, 92 x 73 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: GRYNCZEL DOROTA/ ”Kompozycja 19/88” 92 cm x 73 cm
olej, płótno, 110 x 150 cm
olej, płótno, 170 x 130 cm
sygnowany p.d.: Jackiewicz
olej, płótno, 115 x 85 cm
sygnowany p.d.: Jackiewicz;
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu na krośnie: W. JACKIEWICZ „OBRAZ I”/59
olej, płótno, 61 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na blejtramie: 8 dół (12 VI 67) „czerwiec 1967”- Stanisław Fijałkowski 10/67; Czerwiec 67 (1967) olej na płótnie, 61 x 50;
tempera, papier, 21 x 28,5 cm
sygnowany na odwrociu: S. Fijałkowski
inkografia, 77 x 62 cm, ed. 2/12
sygnowany, datowany i opisany u dołu: Reprodukcja obrazu „Gagrwmnn” 2/12 S. Fijałkowski/inkografia
gwasz, papier, 27 x 37,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany w polu kompozycji: Zbigniew Makowski/fec. 1975; dedykacja u dołu: dla J. A. Jakimowiczów. VII.1975.
olej, płótno, 81,5 x 65 cm
sygnowany i datowany p.d.: S. Krygier 95; datowany i opisany na odwrociu: „PORWANIE EUROPY” - 95 81,5 x 65
olej, płótno, 69,5 x 60 cm
sygnowany i datowany p.d.: S. Krygier 77; datowany i opisany na odwrociu: „WYZNACZANIE PRZESTRZENI III” - 1977-69,5 x 60
akwarela, papier, 69 × 49 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d. S. Gierowski 2007
olej, płótno, 140 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: APOLONIUZ WĘGŁOWSKI/1990/102 KOMPOZYCJA/140 x 94/OLEJ
olej, płótno, 135 x 110 cm
sygnowany l.g.: E. Markowski; datowany i opisany na blejtramie: 1963-1969 [przekreślone]„DUE 69 [liczba przekreślona] ” 77. 110x135 1985 6.
olej, płyta, 64 x 56 cm
sygnowany p.g.: MUSIAŁOWICZ
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Z CYKLU/MATKA ZIEMIA/64 x 56/1989/1994/MUSIAŁOWICZ
tusz, bawełna, 100 x 72 cm
na odwrociu autorska naszywka: EWA KURYLUK/TUCH 5/100 x 74 cm
olej, płótno, 81 x 65 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Sempoliński/'80/Kamianna/(krajobraz)
druk, papier, 80 x 80 cm druk unikatowy
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: S. Dróżdż/”BEZ TYTUŁU”, 2006/ druk unikatowy, pieczęć Galerii Muzalewska
brąz, 22 x 12 x 22 cm
sygnowany monogramem u podstawy ed. 2/5
metal, beton, 40 x 26 x 5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: BISKUPSKA BOŻENNA/WYTYCZANIE OBRAZU/0-1/2007
olej, papier, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: Bożenna Biskupska, Klatka'I 1995
olej, płótno, 91,5 x 76 cm
sygnowany p.d.: J.SOBEL
olej, płótno, 60,5 x 50,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: J.SOBEL/56
litografia, papier, 47 x 61 cm (w świetle passe-partout) cm ed. 3/5
sygnowany, datowany i opisany u dołu: litografia „Kondotier na platformie” 3/5 (46 x 58 cm) E. Dwurnik 69.; pieczęć: LITOGRAFIA E. DWURNIK
technika mieszana, papier, 19,2 x 16,2 cm na odwrociu pieczęć w typie Nikifor Biskupem: PAMIĄTKA Z KRYNICY / NIKIFOR MALARZ
technika mieszana, papier, 19 x 14 cm na odwrociu pieczęć w typie Nikifor Biskupem: PAMIĄTKA Z KRYNICY / NIKIFOR MALARZ