Sopocki Dom Aukcyjny

Aukcja Sztuk Pięknych. XX/XXI wiek

14.12.2024 sobota

16:00

Sopocki Dom Aukcyjny

ul. Bohaterów Monte Cassino 43

81-768 Sopot

30.11 - 14.12.2024

Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.

70 obiektów
51
51

Joanna MIESZKO (ur. 1969, Trzcińsko-Zdrój)

Gdańsk, 2021

akryl, płótno, 73 x 100 cm,
sygnowany p.d.: 'GDAŃSK | J. MIESZKO | 2021' oraz opisany na odwrocie: '2021 | J. MIESZKO | "GDAŃSK" | NR: [XI] - 241 - 457'

Cena wywoławcza:

6 500 zł droit de suite

Estymacja:

8 000 - 10 000 zł

52
52

Martyna ŁUSZCZYŃSKA (ur. 1997, Łódź)

Rhythms Tierra-Aqua, 2024

olej, płótno, średnica 111 cm,
sygnowany i opisany na odwrocie: 'Martyna ŁUSZCZYŃSKA | - Rhytms Tierra-Aqua | 2024'

Cena wywoławcza:

1 800 zł

Estymacja:

4 000 - 7 000 zł

53
53

Adam WĄTOR (ur. 1970, Myślenice)

Bogactwo kolorów, 2024

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygnowany l.d.: 'Adam | Wątor | 2024' oraz opisany na odwrocie: '"BOGACTWO KOLORÓW" | ADAM WĄTOR | 2024'

Cena wywoławcza:

3 000 zł

Estymacja:

7 000 - 12 000 zł

54
54

Akt na różowym tle, 1997

gwasz, kredki, flamaster, długopis, papier, 50 x 35 cm,
sygnowana l.d.: 'H. Płóciennik 1997'

Cena wywoławcza:

2 400 zł droit de suite

Estymacja:

3 500 - 5 000 zł

55
55

Marilyn Monroe w obrazie „Autoportret Elisabeth Vigée Le Brun", 2024

olej, płótno, 110 x 90 cm,
sygnowany p.d.: 'KAnnusewicz'

Cena wywoławcza:

16 000 zł

Estymacja:

18 000 - 22 000 zł

56
56

0 (24.05.2024), 2024

tusz, papier, 29,7 x 42 cm,
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Wojciech Baran 24.05.2024' oraz na odwrocie: 'Wojciech Baran | "0" | Rzeszów 24.05.2024'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 600 - 2 400 zł

57
57

Krzysztof PIĘTKA (ur. 1990, Oświęcim)

Trzecia strona, 2017

olej, płótno, 60 x 50 cm,
sygnowany na odwrocie: 'KRZYSZTOF PIĘTKA "TRZECIA STRONA" 50x60 cm OLEJ NA PŁÓTNIE 2017'

Cena wywoławcza:

3 000 zł droit de suite

Estymacja:

4 000 - 5 000 zł

58
58

Wnętrze, 2016

olej, płótno, 60 x 50 cm,
sygnowany na odwrocie: 'KRZYSZTOF PIĘTKA "WNĘTRZE" 50x60 cm OLEJ NA PŁÓTNIE 2016'

Cena wywoławcza:

3 000 zł droit de suite

Estymacja:

4 000 - 5 000 zł

59
59

Maria TARGOŃSKA (ur. 1954, Olsztyn)

Bez tytułu, 2004

technika własna, płótno, 24 x 30 cm,
sygnowany p.d.: 'MTargońska 04'

Cena wywoławcza:

1 900 zł droit de suite

Estymacja:

2 400 - 3 000 zł

60
60

Mariusz KRAWCZYK (ur. 1967, Kraków)

Miejsca 1-111, 2000

olej, kolaż, płótno, 135 x 140 cm,
sygnowany na odwrocie: 'MARIUSZ KRAWCZYK | Miejsca 1-111 olej, papier, płótno, 140 x 135, 2000

Cena wywoławcza:

5 000 zł droit de suite

Estymacja:

8 000 - 10 000 zł

61
61

Mariola JAŚKO (ur. 1969, Kraków)

Brama II, 2000

olej, płótno, 130 x 150 cm,
sygnowany na odwrocie: 'MARIOLA JAŚKO | "BRAMA II" | "THE GATE II" | OLEJ, PŁÓTNO | 130 x 150 cm | 2000'

Cena wywoławcza:

6 000 zł droit de suite

Estymacja:

8 000 - 10 000 zł

62
62

Spotkanie w drodze, 2021

olej, płótno, 130 x 100 cm,
sygnowany p.d.: 'Podgórski Rafał' oraz opisany na odwrocie: 'Podgórski Rafał | 2021 | "Spotkanie przy drodze"'

Cena wywoławcza:

5 000 zł

Estymacja:

6 500 - 8 000 zł

63
63

Hanna ROZPARA (ur. 1990, Sosnowiec)

Zakłócenia widoczności R 01, 2018

akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygnowany i opisany na odwrocie: 'HANNA ROZPARA "ZAKŁÓCENIA WIDOCZNOŚCI R01" 2018'

Cena wywoławcza:

800 zł droit de suite

Estymacja:

1 200 - 1 600 zł

64
64

Anna SZPRYNGER (ur. 1982, Warszawa)

Bez tytułu, 2012

akryl, płótno, 40 x 30 cm,
sygnowany na odwrocie: 'ANNA SZPRYNGER | 2012'

Cena wywoławcza:

4 000 zł droit de suite

Estymacja:

5 000 - 7 500 zł

65
65

Silence, 2024

akryl, płótno, 70 x 80 cm,
sygnowany l.d.: 'E. Kuzaniak'24' oraz opisany na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 800 zł

Estymacja:

2 500 - 4 000 zł

66
66

Agata PADOL (ur. 1964)

Zaraz tu wracam, 2024

akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygnowany p.d.: 'A. Padol | 2024' oraz opisany na odwrocie: 'AGATA PADOL | "ZARAZ TU WRACAM" 2024 | AKRYL, PŁÓTNO | 100x80 cm'

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Estymacja:

4 000 - 6 000 zł

67
67

Waldemar Jerzy MARSZAŁEK (ur. 1960, Dobrzyca)

Bibliotekarka, 1995

olej, płótno, 50 x 70 cm,
sygnowany l.d.: 'MARSZAŁEK' oraz opisany na odwrocie; nalepka autorska

Cena wywoławcza:

4 800 zł droit de suite

Estymacja:

6 000 - 8 000 zł

68
68

Kamila CELLARY (ur. 1988, Warszawa)

Nocne owady, 2022

akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygnowany p.d.: 'K. CELLARY ‘22' oraz opisany na odwrocie: 'Nocne owady, Kamila Cellary, Warszawa 2022'

Cena wywoławcza:

1 500 zł droit de suite

Estymacja:

2 000 - 3 000 zł

69
69

Kobieta z butelką alkoholu

olej, płótno, 89 x 130 cm,
sygnowany na odwrocie na blejtramie: 'CIESIELSKI'

Cena wywoławcza:

1 800 zł droit de suite

Estymacja:

2 500 - 4 000 zł

70
70

Good Evening, 2012

olej, płótno, 101 x 123 cm,
syg. i dat. l.g.: S. Młodożeniec / 2012, opisany na odwrocie: S. MŁODOŻENIEC / "GOOD EVENING" 2012 / olej/płótno 101 x 123 cm / S.M / 2013 / 01 / 003 / 002

Cena wywoławcza:

12 000 zł droit de suite

Estymacja:

15 000 - 18 000 zł