14.12.2024 sobota
16:00
Sopocki Dom Aukcyjny
ul. Bohaterów Monte Cassino 43
81-768 Sopot
30.11 - 14.12.2024
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.
akryl, płótno, 73 x 100 cm,
sygnowany p.d.: 'GDAŃSK | J. MIESZKO | 2021' oraz opisany na odwrocie: '2021 | J. MIESZKO | "GDAŃSK" | NR: [XI] - 241 - 457'
olej, płótno, średnica 111 cm,
sygnowany i opisany na odwrocie: 'Martyna ŁUSZCZYŃSKA | - Rhytms Tierra-Aqua | 2024'
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygnowany l.d.: 'Adam | Wątor | 2024' oraz opisany na odwrocie: '"BOGACTWO KOLORÓW" | ADAM WĄTOR | 2024'
gwasz, kredki, flamaster, długopis, papier, 50 x 35 cm,
sygnowana l.d.: 'H. Płóciennik 1997'
olej, płótno, 110 x 90 cm,
sygnowany p.d.: 'KAnnusewicz'
tusz, papier, 29,7 x 42 cm,
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Wojciech Baran 24.05.2024' oraz na odwrocie: 'Wojciech Baran | "0" | Rzeszów 24.05.2024'
olej, płótno, 60 x 50 cm,
sygnowany na odwrocie: 'KRZYSZTOF PIĘTKA "TRZECIA STRONA" 50x60 cm OLEJ NA PŁÓTNIE 2017'
olej, płótno, 60 x 50 cm,
sygnowany na odwrocie: 'KRZYSZTOF PIĘTKA "WNĘTRZE" 50x60 cm OLEJ NA PŁÓTNIE 2016'
technika własna, płótno, 24 x 30 cm,
sygnowany p.d.: 'MTargońska 04'
olej, kolaż, płótno, 135 x 140 cm,
sygnowany na odwrocie: 'MARIUSZ KRAWCZYK | Miejsca 1-111 olej, papier, płótno, 140 x 135, 2000
olej, płótno, 130 x 150 cm,
sygnowany na odwrocie: 'MARIOLA JAŚKO | "BRAMA II" | "THE GATE II" | OLEJ, PŁÓTNO | 130 x 150 cm | 2000'
olej, płótno, 130 x 100 cm,
sygnowany p.d.: 'Podgórski Rafał' oraz opisany na odwrocie: 'Podgórski Rafał | 2021 | "Spotkanie przy drodze"'
akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygnowany i opisany na odwrocie: 'HANNA ROZPARA "ZAKŁÓCENIA WIDOCZNOŚCI R01" 2018'
akryl, płótno, 40 x 30 cm,
sygnowany na odwrocie: 'ANNA SZPRYNGER | 2012'
akryl, płótno, 70 x 80 cm,
sygnowany l.d.: 'E. Kuzaniak'24' oraz opisany na odwrocie
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygnowany p.d.: 'A. Padol | 2024' oraz opisany na odwrocie: 'AGATA PADOL | "ZARAZ TU WRACAM" 2024 | AKRYL, PŁÓTNO | 100x80 cm'
olej, płótno, 50 x 70 cm,
sygnowany l.d.: 'MARSZAŁEK' oraz opisany na odwrocie; nalepka autorska
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygnowany p.d.: 'K. CELLARY ‘22' oraz opisany na odwrocie: 'Nocne owady, Kamila Cellary, Warszawa 2022'
olej, płótno, 89 x 130 cm,
sygnowany na odwrocie na blejtramie: 'CIESIELSKI'
olej, płótno, 101 x 123 cm,
syg. i dat. l.g.: S. Młodożeniec / 2012, opisany na odwrocie: S. MŁODOŻENIEC / "GOOD EVENING" 2012 / olej/płótno 101 x 123 cm / S.M / 2013 / 01 / 003 / 002