14.12.2024 sobota
16:00
Sopocki Dom Aukcyjny
ul. Bohaterów Monte Cassino 43
81-768 Sopot
30.11 - 14.12.2024
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.
olej, płótno, 100 x 130 cm,
sygnowany p.d.: 'A. UMIASTOWSKI 24'
olej, płótno, 140 x 100 cm,
sygnowany p.d.: 'ALEN' oraz opisany na odwrocie: 'Tomasz Alen Kopera | "EX08" | 2021'
akryl, płótno, 82,5 x 90, sygnowany p.d.: 'YERKA 90' oraz opisany na odwrocie: 'JACEK YERKA | "ŚLEPA ULICZKA" | AKRYL 1990'
ołówek, karton, 21 cm x 29,7 cm,
sygnowany ołówkiem u dołu: 'TALKING ROADSTER' oraz p.d.: 'YERKA 18'
ołówek, papier, 20.8 cm x 29.5 cm,
sygnowany ołówkiem u dołu: 'KAMUFLAŻ' oraz p.d.: 'YERKA 18'
gouttelette, papier, 58 x 43 cm (zadruk), ed. 64/100,
wyd. Chelsea Green Editions,
do pracy dołączony certyfikat wnuczki artystki Victorii Łempickiej
technika własna, papier, 70 x 100 cm,
sygnowany p.d.: 'H. Cześnik 2024'
flamaster, papier, 32 x 23 cm,
sygnowany p.d.: 'Beksiński' oraz na odwrocie: 'Beksiński 1988'
olej, płótno, 100 x 81 cm,
sygnowany p.d.: 'Ostrogórski'88' oraz opisany na odwrocie: 'JERZY | OSTROGÓRSKI | "SIEDZĄCA IX" | olej, 1988'
olej, płótno, 100 x 81 cm,
sygnowany i opisany na odwrocie: 'IRENEUSZ PIERZGALSKI | 2008 "BYŁO"| 100 x 81 cm | olej'
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygnowany na odwrocie: '"WYPUKŁE - WKLĘSŁE" | ANDRZEJ JAN BATOR | [PODPIS] | 100 x 100 / AKRYL / 2016 ROK'
technika własna, 50 x 50 cm,
sygnowany na odwrocie: 'JAN ZIEMSKI | 1979 r'; nalepka: 'Desa. Works of Modern Art' z opisem pracy
serigrafia, papier, 45 x 29,5 cm,
sygnowany l.bok: 'JERZY NOWOSIELSKI 93 II/36/50'
akryl, płótno, 130 x 100 cm,
opisany na odwrocie: 'Leon Tarasewicz | Acrylic on canvas | 100x130'
technika własna, płyta, 75 x 60 cm,
sygnowany i opisany na odwrocie: 'ANDRZEJ GIERAGA| OBRAZ CCXLVII|WYM. 75x60|TECH. WŁASNA|ROK 1994'
sitodruk, tworzywo sztyczne, 40 x 60 x 4 cm,
sygnowany na odwrocie na nalepce 'Vasarely',
Wydawca: Editions du Griffon, Neuchâtel, Szwajcaria
edycja 150/300
olej, akryl, płótno, 97 x 146 cm,
sygnowany p.d.: '1991 | E. DWURNIK'; opisany p.d.: 'BIAŁE GŁOWY | POETÓW NA POSTUMENTACH', opisany na odwrocie: '1991 | E. DWURNIK | NR: IX-603 | -1660 | BIAŁE GŁOWY | NA POSTUMENTACH'; '1660'
akryl, olej, płótno, 70 x 60 cm,
sygnowany i opisany na odwrocie: 'MARTYNA CZECH | BEZ TYTUŁU | 70x60 CM | akryl&olej na | płótnie | 2022'
olej, płótno, 81 x 60 cm,
sygnowany p.d.: 'Kat. Karpowicz' oraz opisany na odwrocie: 'KATARZYNA | KARPOWICZ | "WIZYTA U BECKMANNA" | 81x60 | olej płótno | 2010
pastel, papier, 65 x 49,5 cm,
sygnowany p.d.: 'Stasys'
pastel, kredka, papier, 23,5 x 31,5 cm,
sygnowany l.g.: 'F.S. | 1690'; litera 'P' w okręgu
gwasz, pastel, kredka, papier, 24 x 35,5 cm,
sygnowany p.g.: 'F.S. 1690'
kredka, papier, 21 x 29 cm,
sygnatura nieczytelna
gwasz, papier, 62 x 48 cm,
sygnowany p.d.: 'JH'
olej, płótno, 130 x 114 cm,
sygnowany p.d.: 'Jackiewicz' oraz z tyłu na krośnie: 'W. JACKIEWICZ OBRAZ VI/01'
olej, płótno, 24, 33 cm,
sygnowany i opisany na odwrocie: 'Stanisław Baj | Rzeka Bug | 2022'
olej, płótno, 153 x 200 cm,
sygnowany na odwrocie: 'Filip Kalkowski Baltic SPA II'
olej, płótno, 20 x 20 cm,
sygnowany l.d.: 'M. Świeszewski 22'
olej, płyta, 80 x 60 cm,
sygnowany na odwrocie: '"DYSTOPIA" | Smarowski | 2021'
olej, płyta, 50 x 40 cm,
sygnowany p. bok: 'Smarowski' oraz sygnowany i opisany na odwrocie: '"KRES KRÓLOWEJ" | Smarowski'
akryl, płótno, 110 x 90 cm,
sygnowany na odwrocie: 'B. STĘPIŃSKI | BARANEK BEZ PĘPKA | 2014'
olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygnowany p.d.: 'M. Urbaniak | 2022' oraz opisany na odwrocie: 'Katedra Lodowego wybrzeża | Maciej Urbaniak | 2 0 2 2'
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygnowany p.d.: 'Sabina Maria' oraz opisany na odwrocie: 'VENEZIA'24'
brąz patynowany (odlew techniką wosku traconego), beton, 57 x 52 x 21 cm, ed. 1/1 (unikat)
olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygnowany p.d.: 'W. Formejster 2024'
tusz, papier, 60 x 85 cm,
sygnowany p.d.: 'Hugon Lasecki 1990'
tusz, gwasz, papier, 34 x 49 cm,
sygnowany p.d.: 'Wilkoń | 22.XI.2021'
tusz, akwarela, papier, 33 x 44 cm (w świetle passe-partout),
sygnowany p.d.: 'Olbinski 2018'
ołówek, papier, 28,5 x 45,5 cm (w świetle passe-partout),
sygnowany l.d.: 'Olbinski 2017'
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygnowany na odwrocie: '"Giotto" | Acryl 80x100 cm | 2024 r. | Franciszek Ledóchowski'
olej, płótno, 80 x 70 cm,
sygnowany p.d.: 'Urszula Tekieli 2022' oraz opisany na odwrocie: '"Quid expectamus" II. | Urszula Tekieli 2022 r. | [nr kat.]'
tusz, olej, pasty pozłotnicze, papier, 65 x 50 cm,
sygnowany p.d.: 'Pawłowski 2021'
olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygnowany p.d.: 'Jacek Szynkarczuk 2021' oraz opisany na odwrocie: 'Jacek Szynkarczuk 2021 | "POWRÓT Z EPICHYZJUM" | -215-'
olej, płótno, 54,5 x 46 cm,
sygnowany i datowany l.d.: '2018 | E.DWURNIK'; opisany na odwrocie: '2018 | E.DWURNIK | PLAC ZAMKOWY | NR: XI-931-7758'
tusz, akwarela, papier, 29,5 x 21 cm,
sygnowany u dołu: 'NIECH ŻYJE WOJNA E. DWURNIK 90' oraz nr na odwrocie: '7949'
akwarela, gwasz, papier, 23,5 x 31,5 cm (w swietle passe-partout),
sygnowany u dołu: '2003 WARMIA MAZURY E. DWURNIK'
tempera żółtkowa, płyta, 70 x 80 cm,
sygnowany p.d.: 'Kołtan ' 2024'
olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygnowany l.d.: 'ZHinc' oraz opisany na odwrocie: '"PIĄTY JEŹDZIEC | APOKALIPSY" | ZBIGNIEW HINC | 2024.'
olej, płótno, 33 x 46 cm,
sygnowany na odwrocie: 'HENRYK | WANIEK | EM | SEP. 2010'
akryl, płótno, 70 x 55 cm,
sygnowany p.d.: 'J. Pałucha 20'