WorldartB

Aukcja "Abstraction&Animals" Kolekcjonerska

16.05.2021 niedziela

19:30

WorldartB

ul. Saska 68/11

03-914 Warszawa

Do wybranych obiektów doliczona zostanie opłata droit de suite.

35 obiektów
01
01

"Ryby-czarne skalary", 2018

gwasz, tusz, tempera, złocenie na papierze czerpanym autorstwa artystki Ewy Latkowskiej, 31 x 42 cm, w passe-partout i oprawie (52 x 66 cm),
sygn. pdr JWilkoń

Cena wywoławcza:

17 000 zł

Estymacja:

18 000 - 22 000 zł

02
02

Hanna BAKUŁA (ur. 1950, Warszawa)

"Syrena i Amor na Goa",2021

akwarela na papierze, 22x32 cm, z serii "Zostań w domu",
sygn. pdr BAKUŁA 21,
sygn. na odwrocie "Amor, Syrena na Goa" 2021

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

1 800 - 2 500 zł

03
03

"Tabun z czerwonym", 2020

gwasz, tusz, tempera, akwarela, złocenie na papierze czerpanym, 40 x 52 cm, w passe-partout i oprawie ( 65x79 cm),
sygn. pdr JWilkoń

Cena wywoławcza:

12 000 zł

Estymacja:

15 000 - 18 000 zł

04
04

Jan DUBROWIN (ur. 1957, Piotrków Trybunalski)

"Wielki błękit", 2021

olej na płótnie, 140 x 40 cm,
sygn. pdr Dubrowin

Cena wywoławcza:

3 000 zł

Estymacja:

6 000 - 8 000 zł

05
05

Krzysztof JAROCKI (ur. 1959, Białystok)

"Trójka koni", 2021

akryl na płótnie, 100 x 100 cm,
sygn. pdr Krzysztof Jarocki 2021

Cena wywoławcza:

3 500 zł

Estymacja:

4 000 - 6 000 zł

06
06

"Klif" z cyklu "Baltica", 2021

olej na płótnie, 80 x 80 cm,
sygn. pdr J. Maślankiewicz

Cena wywoławcza:

8 500 zł

Estymacja:

11 000 - 13 000 zł

07
07

Piotr NALIWAJKO (ur. 1960, Świętochłowice)

"Nieporwana Europa", 2021

olej na płótnie, 60 x 50 cm, w oprawie,
sygn. pdr Naliwajko

Cena wywoławcza:

9 000 zł

Estymacja:

12 000 - 15 000 zł

08
08

Olga BUKOWSKA (ur. 1979, Kijów)

"W poszukiwaniu nowych terenów", 2021

tusz, akwarela na papierze o gramaturze 300 g, format 25 x 18 cm,
sygn. pdr znak autora BUK

Cena wywoławcza:

600 zł

Estymacja:

1 200 - 1 500 zł

09
09

Mirosława SMEREK-BIELECKA (ur. 1953, Giżycko)

"Kompozycja z flamimgami", 2021

olej na płótnie, 50 x 60 cm, w oprawie drewnianej ( biała w środku, złota listwa na zewnątrz ),
sygn. pdr MS, na odwrocie Mirosława Smerek-Bielecka,"Kompozycja z flamingami" - 2021, olej/pł. 50 x 60

Cena wywoławcza:

3 000 zł

Estymacja:

4 500 - 5 500 zł

10
10

"Miała na imię", 2021

tusz, akwarela na papierze o gramaturze 300 g, format 24 x 17,5 cm,
sygn. pdr znak autora BUK

Cena wywoławcza:

600 zł

Estymacja:

1 200 - 1 500 zł

11
11

"Złoty kot", 2020

olej na płótnie, złocenie, 60 x 40 cm,
sygn. pdr Dubrowin

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Estymacja:

3 000 - 4 000 zł

12
12

"Polowanie I ", 2021

olej na płótnie lnianym, 60 x 80 cm,
sygn. pdr Bieńkowska 2021

Cena wywoławcza:

3 500 zł

Estymacja:

4 000 - 5 000 zł

13
13

"Polowanie II", 2021

olej na płótnie lnianym, 60 x 72 cm,
sygn. pdr Bieńkowska

Cena wywoławcza:

3 500 zł

Estymacja:

4 000 - 5 000 zł

14
14

"Raj, których malowałem", 2020

olej na płótnie, 177,5 x 271, 5 cm,
sygn. pdr Naliwajko

Cena wywoławcza:

32 000 zł

Estymacja:

40 000 - 46 000 zł

15
15

"Zakątek szczęścia", 2012

olej na płótnie, 90 x 150 cm,
sygn. pdr J.Caban

Cena wywoławcza:

5 000 zł

Estymacja:

6 000 - 7 000 zł

16
16

"Groszek pachnący", 2021

olej na płótnie, 120 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

4 000 zł

Estymacja:

5 000 - 6 000 zł

17
17

Joanna BANEK (ur. 1967)

"Zieleń"z cyklu "Botanica", 2020

akryl na płótnie, 80 x 80 cm,
sygn. pdr JBanek

Cena wywoławcza:

3 800 zł

Estymacja:

4 000 - 5 000 zł

18
18

Joanna BANEK (ur. 1967)

"Purpura" z cyklu "Botanica", 2019

akryl na płótnie, 80 x 80 cm,
sygn. pdr JBanek

Cena wywoławcza:

3 800 zł

Estymacja:

4 000 - 5 000 zł

19
19

"Windy Grass Houses", 2020

olej na płótnie w technice własnej, 50 x 70 cm

Cena wywoławcza:

2 200 zł

Estymacja:

3 000 - 4 000 zł

20
20

"Flora Pura", 2020

akryl na płótnie, 50 x 70 cm, oprawa autorska ( stare drewno bielone w stylu BOHO ) wymiary z ramą 80 x 90 cm,
sygn. znak artysty ( przód pdr Soja i na odwrocie )

Cena wywoławcza:

3 000 zł

Estymacja:

4 000 - 5 000 zł

21
21

"Portret buldożka francuskiego", 2018

olej na płótnie, 50 x 60 cm, w oprawie autorskiej,
sygn. pdr. MZ Maćkowiak

Cena wywoławcza:

2 600 zł

Estymacja:

3 500 - 4 500 zł

22
22

"Cwany kotek"

olej na płótnie, 40 x 40 cm, w oprawie złotej ( 51,5 x 51,5 cm ),
sygn. pdr MGrabczyńska

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Estymacja:

3 500 - 4 500 zł

23
23

"Nemezis - zemsta bywa słodka"

olej na płótnie, 90 x 50 cm, oprawiony w srebrną ramę,
sygn. pdr Korenkiewicz

Cena wywoławcza:

3 800 zł

Estymacja:

4 500 - 5 000 zł

24
24

"Marcowe igraszki II", 2021

sygn. pdr MS, na odwrocie Mirosława Smerek-Bielecka," Marcowe igraszki II" 2021, olej/pł. 50 x 60

Cena wywoławcza:

3 000 zł

Estymacja:

4 500 - 5 500 zł

25
25

Marta DUNAL (ur. 1989)

"Red Universe", 2021

akryl na płótnie, 90 x 90 cm,
sygn. Marta Dunal na odwrociu

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 500 - 2 000 zł

26
26

Marta DUNAL (ur. 1989)

"Chaos in order", 2020

akryl na płótnie, 90 x 90 cm,
sygn. Marta Dunal na odwrociu

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 500 - 2 000 zł

27
27

Krystyna SZCZEPANIAK (ur. 1969, Wrocław)

"Axis mundi", 2020

tusz,akwarela na papierze, 40 x 30 cm, w passe-partout i oprawie,
sygn. pdr KS20

Cena wywoławcza:

1 300 zł

Estymacja:

1 600 - 2 000 zł

28
28

"Harmonia Kosmosu I" z cyklu zabawy kolorem, 2020

akwarela na papierze, 40 x 30 cm, 2020, w passe-partout i oprawie,
sygn. pdrKS 20

Cena wywoławcza:

1 300 zł

Estymacja:

1 600 - 2 000 zł

29
29

"Harmonia Kosmosu II" z cyklu zabawy kolorem, 2020

sygn. pdrKS 20

Cena wywoławcza:

1 300 zł

Estymacja:

1 600 - 2 000 zł

30
30

Hugo GIZA (ur. 1982)

"Punta Planka", 2021

akryl na płótnie, 90 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 000 - 3 000 zł

31
31

"Dobrobyt"

olej na płótnie, 50 x 70 cm, w srebrej ramie,
sygn. pdr MZMaćkowiak

Cena wywoławcza:

2 100 zł

Estymacja:

2 500 - 3 300 zł

32
32

"Truskawkowe pole", 2019

emalia na metalu, 50 x 70 cm, w metalowej oprawie

Cena wywoławcza:

3 000 zł

Estymacja:

3 500 - 4 500 zł

33
33

Magdalena SZILKE (ur. 1983, Warszawa)

"Source of nature", 2021

olej na płótnie, 40 x 40 cm, bez oprawy

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 600 - 2 500 zł

34
34

"Sinus Folia II"

akryl na płótnie bawełnianym, w technice mieszanej, 33 x 27 cm

Cena wywoławcza:

1 200 zł

Estymacja:

1 600 - 2 200 zł

35
35

"Happy Peoples"

akryl na płótnie bawełnianym, 100 x 140 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 500 - 2 500 zł